Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Hmmmmmmmmmmmmm

Dlaczego dziewczyny ida do lozka z kazdym chlopakiem, z ktorym chodza?

Polecane posty

Gość ten topik zalozyl kto
niestety taki jest fakt, teraz bardzo popularna zabawa wsrod dzieci jest tzw gwiazda...chyba nie musze tlumaczyc o co chodzi??!!! nie pytaj mnie gdzie sa ich rodzice, nikt nie pisal, tu ze seks z przyjacielem jest okey, proponuje czytanie ze zrozumieniem, ja pisalam wylacznie o nagosci...z reszta ja pisalam o doroslych ludziach, ich sprawa jak postepuja, jak ktoras lubi seks na 1 randce jej sprawa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowajaśminowa
do------każdy z nas jest indywidualistą,zrobi po swojemu a większości sie to nie spodoba. walić to:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
nie chodzilo mi o nagos przez przypadek podczas wyjazdu na oboz przetrwania, ale o tzw. rozbierane, nagie "randki". jedna dziewczyna mi powiedziala, ze piescila sie ze swoim przyjacielem nago i macali sie pod prysznicem, on jej robil palcowke, ona sie bawila jego penisem. czasem wystarczy jakiejs poslodzic, ze jest szanujaca sie, to nagle ona powie, ze w sumie nie jest taka swieta i z niejednym penisem miala kontakt i przed niejednym chlopakiem majteczki sciagnela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowajaśminowa
fakt gdzie rodzice? ale to prawda od tego zaczyna sie patologia i dzicko za małego ma wpojone jakieś zachowanie. niestety ale złe. i wyobraźmy sobie że taki młody człowiek w wieku 20- 25lat bedzie chciał ''przelecieć'' panne a ta nie zechce więc jej zrobi krzywde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
niech sobie chodza na ktorej randce chca, ale dlaczego ja mam byc z dziewczyna co poszla z kims do lozka po tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten topik zalozyl kto
no coz, taka teraz rzeczywistosc, seks jest tak normalny, ze az nienormalny! a ty gosciu nie wiem gdzie poznajesz te dziewczyny? wszystkie takie sa? dziwne dosc...:| to co ja mam do powiedzenia to, ze nie popieram tego, ale twojego zachownaia tez nie, wypytujesz drazysz, podstepem uzyskujesz takie tresci..kiedys moze trafisz na jakas porzadna ktora bedzie najgorsza z nich wsyztskich, a sie do tego nie przyzna? nie ma gotowej recepty, ale moze staraj sie poznac dziewczyne, a nie wypytywac od razu o to czy juz to robila czy nie z tego co mowoisz, dosc szybko dzialasz, krotka pilka..nie chcialabym byc z facetem ktory od razu wypytywalby mnie o takie rzeczy:| widzisz...a z tego co mowisz, to duzo tych dziewczyn, ile czasu dajesz im na zapoznanie sie? tydzien? dwa? i do nastepnej? milosci sie nie szuka na sile... a poza tym nie wierze, ze kazda na ktora trafiasz jest taka, bo ja znam wiecej porzadnych dziewczyn niz tych nieporzadnych, wiec naprawde to dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten topik zalozyl kto
nikt Ci nie kaze, ale jak mowie, dla ciebie to priorytet, pytasz dlaczego tak sie stalo?nie znasz pobudek bo te Cie juz nie interesuja! co oznacza tyle, ze ugodzona zostala twoja meska duma, i w przyszlosci zadna alska nie bedzie mogla liczyc, ze zainteresujesz sie jej problemem. kazdy popelnia bledy i ja uwazam, ze jesli np cos takiego sie nawet komus przytrafilo, ale nie chce wiecej popelniac tego bledu to zasluguje na szanse..moze oprocz takich pytan, pytaj dlaczego?moze dziewczyna byla mocno w kims zakochana a ktos to wykorzystal? to nie swiadczy zejest puszczalska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
ja jestem prawiczkiem, dlaczego mam byc z dziewczyn po przejsciach, nie wszystkie sa nieporzadne, ale ja jestem srednio smialy, raczej spotykam sie z dziewczyna, ktore same wykonuja moze pierwszy maly kroczek, a one sa raczej smiale i niewinne nie sa. masz racje jak mi jakas mowi, ze popelnila jakis blad seksualny, ktory mnie razi to raczej juz dalej sie nie chce z nia spotykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten topik zalozyl kto
i cos Ci powiem, oceniajac dziewczyne po tym, czy juz spala z kims czy nie, nie zajdziesz daleko w moim facecie cenie to ze jest kochany, troskliwy, dobry, wyrozumialy, intelignentny, ma poczucie humoru itd moglabym wymieniac dluuugo, bo to sie dla mnie liczy, i ta miara go oceniam mimo tego, ze nie jestem jego pierwsza, ani nawet druga...to oczywiscie wedlug twojej miary pojecie bo w jego sercu jestem numerem jeden, wiem, ze mnie nie zdradza, a ze ma jakas przeszlosc? nie znal mnie wtedy i szanujemnie, i wole jego nieprawiczka bo jest dobry, niz np prawiczka, ktory bylby swirem (nie bierz tego do siebie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten topik zalozyl kto
i nawet jak laska bedzie dobra kochajaca osoba, wybierzesz dziewice, ktora np nie bedzie Cie szanowac? naprawde koncze te rozmowe, jestes zalosny, egoistyczny, licza sie wylacznie zaspokojenia twoich potrzeb... powodzenia:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
nie jestem egoista, ale jesli dziewczyna mi sie wydaje zbrukana, to nic nie poradze na to, ze nie mam ochoty z nia byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowajaśminowa
do---- ten topik zalozyl kto zgadzam się z twoją wypowiedzią. dziwne te jego koleżanki żadnej normalnej:) ale z niego też niezłe ziółko by takie rzeczy wypytywać laski na 1-2 randce. gościu jednak zastanów się równoczesnie nad soba,bo też masz problem.ty chcesz zaliczyć dziewice-bo o miłosci tu nie wspomniałeś.dość szybko się umawiasz na następna randke pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
i nie mow, ze jestem zalosny, kazdy ma prawo byc z tym, z kim chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
lubie umawiac sie z fajnymi dziewczynami na piwo czy kawe, jestem wolny, nawet sie z nimi nie caluje i nie dotykam, po prostu rozmawiam, na gg tez lubie rozmawiac z dziewczynami, nic w tym zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
moze i rozumiem nawet taka dziewczyne, ktora juz nagrzeszyla, poszla z kims szybko do lozka, uprawiala petting nago po krotkim czasie chodzenia, ale nie potrafie z taka byc, jej sprawa co robila, staram sie nie oceniac, ale wiem, ze do mnie taka nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten topik zalozyl kto
no to jestes egoistyczny, ja wole swojego cieplego faceta nie prawiczka, niz np prawiczka psychola (wybacz, jednak uwazam, ze zbrukana to Ty masz ale psychike!!!) krolowa ---> masz racje, koles chce zaliczyc dziewice, nie widze w tym nic z uczucia, jak ja kocham to niewazne, ze nie ejstem pierwsza, wiem, ze moj facet mnie nigdy nie skrzywidzi, i moge na nim polegac... z Toba problemie balabym sie przebywac w jednym pokoju sam na sam musisz miec nierowno pod sufitem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
i nie przeszkadzaly by ci moje kryteria? jedna cnotliwa dziewica (tylko kolezanka, fajna, ale nie mam u niej szans) mi powiedziala, ze nie chcialaby byc z chlopakiem co na wszystko patrzy przez pryzmat seksu i w ten sposob ocenia kobiety, wrecz byla zbulerwersowana, jak sie dowiedziala, dlaczego nie chcialem kontynuowac "spotykania sie" z niektorymi dziewczynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
nie jestem psycholem, ale boli mnie, jak dziewczyna nie jest juz czysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przeszkadzałoby mi:) Powiedz jeszcze dlaczego to dla Ciebie takie ważne, aby dziewczyna była "nietknięta"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
jak ja mam kochac jakas dziewczyne, skoro nigdy z zadna dluzej nie chodzilem? najdluzej mialem dziewczyne miesiac gdzies i to byla raczej moja jedyna dziewczyna (takie na 2 tygodnie to sie nie licza), ona mnie rzucila. jak ja mam kogos kochac? po 2 randce? smiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten topik zalozyl kto
no wlasnie problem, taki masz problem, to Ty tylko o tym seksie, a sa inne wazne rzeczy smutna jak sie dolaczylas do rozmowy poczytaj sobie, jestem dziewica dla wlasnego faceta bo jest jedyny, i mialam taki wybor wlasnie, szukac prawiczka czy byc z dobrym kolesiem ktory nim nie jest.. a mowilam o przebywaniu w pokoju, nie o dotykaniu, naucz sie czytac nawrt gdybysmy mieli tylko rozmaiwac balabym sie obydwoje jestescie plytcy i ciesze sie, problem, ze w koncu to przyznales.. Ty smutna chyba jeszcze nie zrozumialas, ze sie podpisalas pod tym, z eplytkosc to zaleta:] gratuluje, i widzicie juz macie siebie..:] wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
nie wiem czy takie wazne, ale jak mi dziewczyna mowi, ze juz pewne rzeczy robila, to mi sie smutno i przykro robi, boli mnie to, nie jest to dla mnie wesole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten topik zalozyl kto
no to wlasnie, widzisz ja pokochalam faceta od razu i nie ma smiechu na sali, kocham go caly czas:] i jest jedyna osoba ktora kochalam:] kiedy poczujesz co to milosc prawdziwa...to moze z mienisz zdanie, choc watpie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portland cement
przerazajace jest to,ze nie chlopak dazy do seksu na pierwszej,czy drugiej randce,ale dziewczyna,tzw.wyzwolona.A dlaczego?Przejrzyjcie pisma adresowane do nastolatek....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz dziewczyno jakiś problem ze sobą, bo strasznie emocjonalnie podchodzisz do tego, co tu przeczytasz. Nie chciałam Cię urazić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
dowiedziala sie, ze zdarzalo mi sie wtedy wziasc tabletke extasy, poza tym nie pasowalismy do siebie, czegos w tym brakowalo, mielismy zupelnie inne podejscia do zycia, ona nie byla dziewica, ale wtedy mi to nie przeszkadzalo, to bylo z rok temu, chyba jedyna, u ktorej mi to nie przeszkadzalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pięknie sam łykałeś prochy, a od innych czystości wymagasz. Narkotyki też brudzą w pewien sposób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×