Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Hmmmmmmmmmmmmm

Dlaczego dziewczyny ida do lozka z kazdym chlopakiem, z ktorym chodza?

Polecane posty

Gość problemem jest to
niekomfortowo bym sie czul z dziewczyna, ktora juz prowadzila zycie seksualne. rozumiem,ze mogla miec jednego partnera, ktorego kochala, ale jak by miala ich wielu to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
nawet jak dziewczyna spala z kims z milosci to by mnie bolalo, ze nie jest tym pierwszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupupppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dacie sobie siana z tym
juz nic tu nowego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
i nie pisalem, ze dziewczyna, ktora z kims uprawiala seks jest puszczalska. pisalem, ze po prostu za bardzo do mnie nie pasuje i nie bylaby to wygodna sytuacja dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
a nie dziewice nabijaja sie z prawiczkow i raczej unikaja ich jak ognia, nie szanuja ich, maja za frajerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wychowujesz sie wiec w bardzo
patologicznych srodowisku 1. laski sciagajace majtki na pierwszej randce 2. laski opowiadajace Ci o tym , gdy je pytasz, ze kapaly sie z facetem pod prysznicem, ze kumpel je dotykal, ze robily rozne inne rzeczy, lody facetom itd. 3. laski nie dziewice wysmiewajace sie z Ciebie , bo jestes prawiczkiem czlowieku mam swiadomosc, ze rozni sa ludzie, i ze swiat nie jest super czysty ale to miejsce do ktorego trafiles? w zyciu nie spotkalam sie z czyms takim moim zdaniem cierpisz na jakas manie przesladowcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
w normalny srodowisku sie wychowuje, poza tym jestem niesmialymi i mam raczej kontakty tylko z pewnymi siebie, smialymi dziewczynami, bo z niesmiala ciezko mi stworzyc znajomosc, bo jak obie strony niesmiale to jest dziwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
dziwne, bo ciezko wtedy stworzyc trwala znajomosc, otworzyc sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
ale na prawde nie znam zadnej dziewczyny, co nie figlowala nigdy nago z zadnym facetem, kazda juz ma za soba nagie, rozbierane randki. zreszta wiekszosc dziewczyn w moim wieku juz ma to za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne dziwne
dla mnit to coagle patologia neistety, poza tym keidys tez bylam niesmiala i walsnei wolalam sie spotkac z neismialym facetem, niz takim co wymuszal rozmowe przed chwila jeszcze twierrdziles ze masz powodzenie u dziewczyn brak slow..co chwile gadasz co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
mam powodzenie, ale raczej u tych smielszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
a z prawiczkow sie kolezanki nabijaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejejejj
czlowieku nie dziw sie, ze w wieku 21 lat wiekszosc ma jakies przezycia seksualne za soba, to natura, jej nie da sie zmienic to, ze dziewczyna ma ochote sie kochac to jej sprawa jak czesto i z kim to robi, kazdy ma potrzeby nie tylko faceci, pieprzysz jak potluczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
ale ja jestem prawiczkiem, wiec nie wiem czy dziewczyna, ktora z kims seks uprawiala do mnie w ogole pasuje i czy bym ja do niej pasowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejejejj
najpierw piszesz, ze dziewczyna, ktora z kims spala cie odraza i nie mogl bys z nia byc, a teraz, ze nie wiesz czy byscie do siebie pasowali. Cos mi sie wydaje, ze jestes zakompleksionym chlopakiem, ktoremu trudno znalezc sobie kogos do bzykania i wyzywasz sie na dziewczynach piszac jakie to nie dziwki puszczalskie itd. chlopie znajdz sobie dziewczyne na wspolne wieczory a gwarantuje ci, ze twoje oburzenie minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
tu nie chodzi o to. nie umiem sie zakochac juz od dawna. czesciowo mnie to by nieco odrazalo, dlatego bysmy do siebie nie pasowali. umawiam sie jakies spotkania, ale nic z tego nigdy nie ma. czasem podoba mi sie bardzo jakas kolezanka bliska, wtedy mi sie latwiej zakochac i juz prawie sie zakochuje w niej, ale wtedy to np. wiem, ze sie z kims puscila, bo takie tematy poruszamy i nie moge sie przelamac zeby zaczac z nia tworzyc blizsza znajomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
jakbym tak robil to bym sam na pewno sie uwazal, za kurwiarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
i nie wiem czemu, ale najbardziej mi sie przewaznie podobaja dziewczyny, ktore juz swoje na sumieniu maja. tymbardziej ze mi najlatwiej sie zakochac w bliskiej kolezance, a nie obcej dziewczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za idiotyzmy
ja sie szanuje na maksa i skoro kiedys mialam chec sie bzykac i poszlam z facetem do hotelu to znaczy ze jestem kurwa??ile wy macie lat?15?hahahahahaha ZENADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
ja uwazam, ze seks powinien byc z milosci i chcialbym poczekac na ta milosc, ale cos nie moge jej znalezc. podobaja mi sie dziewczyny, ktore dziewicami i nie sa i przewaznie mialy wiecej niz jednego partnera, to mnie odpycha od nich. mimo, ze mi sie podobaja (bo jej dobrze znam i wiem, ze dobre i wrazliwe, tylko tak po prostu u nich wyszlo), to walcze ze swoimi uczuciami to takiej dziewczyny, staram sie to odchorowac i wrecz modle sie zeby mi przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
co za idiotyzmy rob sobie co chcesz, a dlaczego ja prawiczek mam dostac od losu dziewczyne, ktora poszla z nowo poznanym facetem do hotelu? uwazam, ze mimo wszystko zasluguje na dziewczyne, co nie miala takich przejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejejejj
dokladnie, kobieta ma takie same prawa jak i facet pod tym wzgledem, a tobie kolego w takim razie bedzie trudno sie zakochac bo nikt nie jest nieskazitelnie czysty, co ludzkie nie jest nam obce i nie powinno cie to odrazac, w kazdym badz razie zycze powodzenia w poszukiwaniu ksiezniczki, na pewno bedziesz go potrzebowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
ale wlasnie np. ostatnio bardzo mi sie podobala kolezanka, o ktorej wiem, ze miala kilku facetow i przygoda tez sie jej zdarzyla. dlaczego ja prawiczek mam z taka byc? zeby byc z nia razem musialbym sie najpierw sam niezle zbrukac i zlajdaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaznacze, że nie czytalam wszystkich postów, ale pierwsze co nasuneło mi sie na mysl -> Dlaczego dziewczyny ida do lozka z kazdym chlopakiem, z ktorym chodza? - po1. nie z kazdym, z ktorym ida na randke... po2. dlaczego? bo to jest dla dziewczyn tak samo (a ponoc nawet i bardziej) przyjemne :D . dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
ale potem kobiety maja wielu partnerow, troche zaluje czasow, kiedy maz byl pierwszym partnerem kobiety, teraz to rzadkosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejejejj
a moze dziewczyna, ktora miala kilku facetow jest fajniejsza pod wzgledem zachowania? czy dziewictwo jest dla ciebie jakims wyznacznikiem? nie kazda dziewczyna, ktora jest dziewica jest samym dobrem. Taka, ktora nie miala wczesniej zadnego faceta na pewno bedzie zdradzac w przyszlosci swojego meza, bo sie nie wyzyla za mlodu, niestety zakazany owoc najbardziej smakuje, a takie cnotki niewydymi sa najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byl jedynym? moze pierwszym, ale czy jedynym;) ja nie zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
ale moim zdaniem taka dziewczyna powinna sie wiazac z chlopakiem co tez mial kilka kobiet i jakies przygody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za idiotyzmy
ja naprawde nie chce cie obrazac ale czy ty zdajesz sobie sprawe ze masz chore podejscie?piszesz o tak naturalnej i potrzebnej sprawie dla czlowieka jak seks okreslajac ja ZLAJDACZENIE I ZBRUKANIE a dziewczyne ktora go uprawia jako PO PRZEJSCIACH -jakby kogos conajmniej zabila....ratunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×