Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam ciśnieniomierza

Ciśnieniomierz prosze o rade

Polecane posty

ja mam identyczny - i jestem zadowolona:) muszę mierzyć 3 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orientacyjnie zmierzy ale dokladnie to raczej nie, naramienne sa najlepsze ja dalam 79zl za naramienny elektroniczny, nadgarstkowe w kazdym markecie sa po 25zl ale trzeba liczyc sie z tym ze jakosc adekwatna do ceny, dobry nadgarstkowy tez kosztuje kolo 200zl a nie 17 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam ciśnieniomierza
podobno te na nadgarstek sa mało dokladne. to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam ciśnieniomierza
myszsza no wlaśnie. w 1 ciązy mialam wielkie problemy z nadciśnieniem- w koncówce ciązy. Teraz jestem w połowie i czuje się fatalnie. ostatnio jak bylam na wizycie to mialam lekko podniesione. chcialabym móc kontrolowac je w domu, ale nie ukrywam ze 200 zl to za duży wydatek jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jutro zamierzam odesłac ten sam ciśnieniomierz temu sprzedawny. Kupiłam bo też mam zalecone mierzenie 3 razy dziennie. Mowiąc krótko- to straszne dziadostwo. Połowa pomiarów to błąd. Czasami trzeba mierzyc po kilka razy. Wyskakują takie bzdury ze szok. Rekord to bło 190/167 kiedy na prawdę miałam 115/80 Nawet jak pokazuje w miarę normalnie to ciśnienie i tak jest w miom przypadku zawyzone bo sprawdząłam 2 innymi urządzeniami. Najlepsze są te naramienne i niekoniecznie muszą być elektroniczne. Ja mam zwykły i owszem trzeba się troche namachać ta pompką ale jest niezwodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w marketach tez jest duzo zwrotow tych tanich cisnieniomierzy, ale autorko polecam Ci taki jak ja kupilam - w Realu, 70zl, elektr dokladny naramienny nie psuje sie, nawet w szpitalu mi nim mierzyli cisnienie, 70zl to nie 200 a zarazem lepszy niz 3 x25 :) nie wiem moze na allegro tez takie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam ciśnieniomierza
porozmawialam z mezem i chyba zainwestujemy w dobry ciśnieniomierz. Później najwyżej sprezentujemy go babci. Dziewczyny czy wy też czujecie się fatalnie? Ja od kilku dni nie ejstem w stanie normalnie funkcjonować. mam zawroty glowy i okropny ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam ciśnieniomierza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś na kupnie aparatu do pomiaru ciśnienia, strasznie chciałbym polecić sklep internetowy na stronie http://sklepikseniora.pl/cisnieniomierze-c3689.html . Sprawdzone cisnieniomierze zegarowe. tania wysyłka i ekspresowy czas reliazacji przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenaaZab
Na ciśnieniomierzu nie powinno się oszczędzać, a z drugiej storny nie ma co przepłacać. Ważne, zeby był dokładny i sprawdzony. Ja z polecenia kupiłam taki do Diagnosis i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Simple i polecam, duży wyświetlacz LCD tak że wynik ślepy by dojrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fartass
Wybór jest duży, ja się dałam namówić siostrze na SmartCardio i nie żałuję – szybko, dokładnie, wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakgorka
Zamawiałam na prezent siostrze SmartCardio i mówi że dobrze działa, sama parę razy u niej korzystałam i nigdy mnie ręką od pompowania nie bolała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się jak mierzy Smartcardio, nie ma kabla między urządzeniem a mankietem co wiele ułatwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czółkiem! ;) Polecam SmartCardio kupowałam dwa miesiące temu i działa tak samo dobrze jak na razie, szybko pompuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciśnienie zaczęłam kontrolować w zeszłym roku i aparat mam polski SmartCardio, nazwa może nie polska ale producent Sanity już znany i raczej badziewia nie produkuje, polecam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagle wszyscy kupują Smart Cardio... Ja z czystym sumieniem polecam ciśnieniomierze firmy Microlife.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze jest pomyślany i zrobiony SmartCardio, wyświetlacz czytelny, brak kabla na powietrze ułatwia całe podłączenie, obsługę itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musimy mierzyć z mężem ciśnienie już od dawna, ale akurat urządzenie mamy nowe kupione ostatnio, to jest dokładnie model Smartcardio, jak na razie mierzy super, dokładnie, nie przeinacza wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam polski SmartCardio od Sanity, łatwo sobie poradzić z przytwierdzeniem urządzenia do ramienia, nie zsuwa się, nie ma jakiś zakłóceń przy pomiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem używamy polskiego ciśnieniomierza Sanity – Senior. Radzi sobie przy codziennym uzywaniu, baterie nawet długo trzymają zanim się całkiem rozładują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym wyborem okazał się SmartCardio, polska marka Sanity, ładny czytelny wyświetlacz, proste sterowanie. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładnie pompuje SmartCardio nie ma nacisku na rękę żeby bolało, wyświetlacz okej, czytelny, z info o stanie energii, wiadomo kiedy podpiąć pod zasilacz i podładować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mi też pasuje SmartCardio. Jest przede wszystkim bardzo wygodny i poręczny ta zintegrowana budowa to jest bardzo dobry pomysł ze strony producenta. Moim zdaniem to już generalnie wszystkie ciśnieniomierze powinny wyglądać właśnie w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artur

Ja również kupiłem w sanity dla swoich dziadków ciśnieniomierz dokładniej model serce plus i są na tą chwilę zadowoleni. Przede wszystkim wykonanie pomiaru jest proste, a czytanie wyników nie stanowi problemu bo jest tam spory wyświetlacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×