Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kacha20055

Tarnów -zespoly weselne

Polecane posty

Gość kacha20055

Hej! zaczelismy wlasnie zalatwianie wszystkich spraw dotyczacych wesela i nteresuja mnie bardzo zespoly weselne z Tarnowa i okolic a takze stawki pieniezne jakie pobieraja. Ja mam juz na oku jeden zespol tylko ze powiedzieli ze za dwa dni biora 4000zl! wydaje mi sie ze to duzo! Co o tym myslicie?

014 6231113 ==> Andzrej Ziomek 0509339879 ==> Provess 014 6224601 ==> Wadas 014 6210912 ==> Potok Piotr 014630203 ==> Piotr Soch 607213685, 604435353 ==> Klimat 605329727 ==> Jiwe 606387360==> z zalasowej 502096403 ==> Avans z temi: 0146216933 ==> BIK-TON 5059888318 ==> Paradox 0146275767, 608848587 694937476 0146216159 po 18 dzwonic 506474029 888977033

...jeżeli jest to kapela 5 osób,to za wesele i poprawiny cena jest...,może coś urwiesz w trakcie negocjacji.Tarnów to nie Warszawa,Gdańsk,czy Poznań.Jeżeli jest to kapela 2-4 osoby to wydaje się,że 4000 PLN /za dwa dni/jest lekką przesadą w tym rejonie Polski...kacha20055:) :)

Gość mm.mmm
Ja miałam zespół Kanon - świetnie grali, wokalista i wokalistka, saksofon, gitary, perkusja. Za 1 dniowe weseli wzięli rok temu 3000. Za dobry zespół trzeba zapłacić i już. Za to masz pewność, że dobrze zagrają, poprowadzą wesele więc nie trzena wodzireja no i się nie upiją, co się zdarza niestety niektórym kapelom.

Gość gość
Polecamy zespół Skala. Grali u na weselu mojego brata i zarówno my jak i goście byli zachwyceni oprawą muzyczną. Zespół profesjonalny i godny polecenia, poza tym bardzo sympatyczni ludzie. Polecam!

Gość gość
Gorąco polecam Zespół Skala. Bawiłam się świetnie na weselu przyjaciół, u których grali i zaprosiłam ich na swoje wesele. Skala porwie do tańca każdego. Świetna muzyka (widać, że członkowie zespołu lubią po prostu grać), rewelacyjny wokal (anglojęzyczne teksty zaśpiewane z pięknym akcentem) i niezapomniana zabawa. Zarówno goście jak i para młoda szczerze zadowoleni. Serdecznie polecam! ;)

Gość gość
Zdecydowanie odradzamy współpracę z zespołem Black Band, ze względu na bardzo nieprofesjonalne podejście do tematu. W styczniu tego roku zarezerwowaliśmy termin i umówiliśmy się na spotkanie w marcu. Kilka dni przed naszym wyjazdem zadzwoniliśmy do zespołu w celu ustalenia dokładnego miejsca i czasu spotkania, aby podpisać umowę i wpłacić zaliczkę. Dowiedzieliśmy się wtedy, że jesteśmy wykreśleni z listy, a na nasze miejsce została wpisana inna para, ponieważ szybciej od nas przyjechali wpłacić zaliczkę. Jesteśmy oburzeni, ponieważ zespół nawet nie poinformował nas o takiej zmianie, mimo wcześniejszych zapewnień, że mamy zarezerwowany termin.

Gość gość
Zespół weselny Viva z podkarpacia, polecam, genialni panowie, przede wszystkim doświadczeni

Gość gość
Fajny i klasyczny zespół to Viva, solidna i doświadczona gra, nic nie może pójść nie tak z Panami z Vivy

Gość gość
super, telefon też znalazłam w sieci, jestem umówiona już na termin, nie mogę się doczekać imprezy :)

Gość Maś

Jeśli ktoś szuka zespołu na wesele z okolicz Nowego Sącza to polecam Viva Band :D

Gość uss
3 godziny temu, Gość Maś napisał:

Jeśli ktoś szuka zespołu na wesele z okolicz Nowego Sącza to polecam Viva Band :D

wystawiają fakture, czy na czarno grają?

Gość Nuka

Ja tam z Viva Band jestem zadowolony, wszystko zostało załatwione jak trzeba, plan działania ustalony przed ślubem, a goście zadowoleni.

Gość Pionka

Tak jak wyżej, Viva Band i nic innego! Potrafią dostosować sie do atmosfery i nią kierować za pomocą ciekawych utworów, które wpadają każdemu w ucho. Skład jest naprawdę fajny i widać, że są to weseli i otwarci na wszystko ludzie 🙂

Gość Olivka

Viva Band polecam obiema rękoma i nogami, rozkręcają imprezę jak mało kto i już raz rozkręcone wesele utrzymują do samego rana 😄

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować