Zarchiwizowany
Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.
śpisz już ?
Przez
Gość marzycielka......, w Życie uczuciowe
-
Popularne
-
- 17 odpowiedzi
- 319 wyświetleń
-
Bez afer ta partia po prostu nie jest w stanie funkcjonować - afery, przewały, korupcja, nepotyzm - oni to po prostu mają we krwi.
Przez +RC+, w Życie uczuciowe
- 27 odpowiedzi
- 406 wyświetleń
-
