Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gingerka123

WOlę po studiach urodzić niż isc do pracy

Polecane posty

Gość Gingerka123

HEj, niemoge po studiach znaleźć pracy w swoim wymarzonym zawodzie, szukam i szukam i NIC ( mam już 26 latek jestem po ślubie, zdecydowałam się na dziecko CZY KTÓRAŚ Z WAS TEŻ TAK MA?Odchowam sobie dziecko, ma mi kto z nim zostać i pójdę do pracy :) bo kobieta już tak ma że chce mieć pełną rodzinkę a kiedy ją złożyć jak nie do 30 tki? a zacząć pracę i zaraz zajść w ciążę????hmmm, niezabardzo. Ta pierwsza opcja jest lepsza, potem mogę siebie poświęcić pracy a dla szefa lepiej bo ma ciąg pracy i nie pójdę na macierzyński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po30stce
bedzie ciezko ci po 30 znalezc prace bo nie bedziesz miec doswiadczenia a kim jestes z zawodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro teraz nie mozesz znalesc pracy to sadzisz ze dziecko cos zmieni? bedziezz miala 30 lat zero doswiadczenia i do tego dziecko na karku zastanow sie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Później bedzie ci
jeszcze gorzej znaleźć pracę.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezbyt trafny pomysl :? na dzis nie masz doswiadczenai i ci trudno o prace a co dopiero jak bedziesz miec dziecko, ciaz trwa 9mcy plus z pol roku z dzieckiem, po 1,5 roku po studiach nikt cie nei bedzie chcial przyjac bez doswiadczenia :( a z praca to duzo zalezy od pracodawcy ale jeszcze wiecej od pracownika, u mnie na okres kiedy bylam w ciazy i macierzynski zatrudnili dziewczyne na zastepstwo i nie ma problemu, dzis jak ide w odwiedziny nie umiej asie doczekac kiedy wroce :) nie wiem jakie skonczylas studia ale czesto po roku od skonczenia studiow to o czym sie uczylas wyglada juz zupelnie inaczej i to juz tak jakbys nie maiala studiow :/ a czasami praktyka wymagana jest jzu podczas studiow..' z reszta ja bym sie w twojej sytuacji nie zdecydowala na dziecko pzred pojsciem do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karierowiczki sie odezwały
dobrze robisz, pracodawcy inacze patrza na kobiety ustabilizowane i z dzieckiem.znam kobiety co miały zero doswiadczenia na rynku a sie wcisly teraz jest tyle pracy i bedzie jeszcze wiecej bo wszyscy sie powynosili za granice niema sie co martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masz nasrane we łbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łatwiej dac dupy i siedziec
utrzymaniu meza niz samej znaleźć robotę i zarabiac na siebie. Jestes zerem i przegrałaś zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszamrrrrrrrrrrrrrrrrr
dziecko na karku?a cos ty za jedna oby takich jak ty bylo coraz mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty co tutaj robisz
jakas zakompleksiona dziewucha bezdzietna z iloscia lat 20 max. skoro ty taka pracująca to co tu robisz????????wyserylizuj sie szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie jakas z supermarketu
i wielce kariere robi za850 brutto pfeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łatwiej dac dupy i siedziec
dobra jest, nieudacznicy nikt nie chce zatrudnic, to najlepiej zaciązyc.To akurat kazdy debil potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapieradalaj sobie w supermark
..ecie, a innym daj spokuj. twoja sprawa zezapieprzasz na beret dla szefa ja zamierzam ineteres otwrzyc i bede zatrudniac takie idiotki jak ty za 800 zł a jak zajdzie w ciaze to wywale debilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoylyoyl
mam wysokie kwaslifikacje i nikt niechce mnie zatrudnic bo oczekuje min.1800zł heheh tez otwiera własny biznes i mam to gdzieś. a dziecko urodzialam zaraz po studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zapierdalaj w supermark
lepiej zainwestuj w slownik ortograficzny, następny przygłupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jijijiji
taka oslica jak ja jest mądrzejsza niz niejedna po 5 fakultetach i co wam z tego?ja mam jeden kierunek zero szans na rynku bo oczekuje za wiele co mi na tampony starcza heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×