Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

po prostu Julka

jak kompletujecie wyprawke?

Polecane posty

jestem w 21tc mam juz wszystkie ubranka, kocyki itp zostaly mi do kupienia kosmetyki,pieluchy , lozeczko no i wozek. kiedy mniej wiecej to kupujecie lub kupowalyscie? wiem, wiem kolejny topik ambitnej ciezarnej ale po prostu nie wiem czy czekac czy juz wszystko zebrac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będąc w 30tyg miałam juz wszystko i niektórzy się smiali i krytykowali po co tak wcześnie, poprałam i poprasowalam, poukladalm i ledwo ze nie padlam po tej robocie :D wiedzialam ze potem nie bede miala tyle sily i nie wiem jak bedzie, no i wykrakalam, w 33 tyg musilam sie polozyc a w 35 urodzilam, dzikei mojej wczesniejszym przygotowaniom mialam wszytsko gotowe :D:D:D polecam zrobic to wczesnie by nie bylo potem niespodzianek, pospiechu i zaskoczenia, poza tym taka banalna sprawa jak wywietrzenie lozeczka z zapachu swiezego dzrewa :):):) albo wozka rozlozenie tak samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie byc moze tez bedzie czekal troszke wczesniejszy porod i chcialabym wszystko miec gotowe nie wiem czemu wszyscy mi odradzaja pozniej kiedy ja to zrobie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialąm wiekszosc przed ciazą , w 4 miesiacu kupilam wózek, w 5 łózeczko... w 8 już wszystko stalo gotowe poskrecane rzeczy poprane itd... torbe spakowalam na poczatku 9 no i czekalam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam bardzo dużo ciuszków, teraz w najbliższym czasie zamawiam wózek, w maju łóżeczko. Też chcę mieć wszystko gotowe, żeby nie biegać potem z szaleństwem w oczach, że nie zdąże. Aha i jestem w 24 tgodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka no :D:D nakupilam spioszków przed ciazą a moja babcia wiedziala ze sie staramy o dziecko to sie na mnie wydarla "co ty durna myslisz ze jak spiochy kupisz to w ciaze zajdziesz!!!" No a tu niespodzianka :D:D :) a co do kosmetyków to nie kupuj za duzo na poczatek bo niewiadomo na co maluszek bedzie uczulony i co mu podpasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuj kosmetykow
ja mojemy nakupowalam pozniej sie okazalo ze ma na cos uczulenie i musialam wszystko ostawic najlepiej tylko takie kosmetyki "pierwszej potrzeby"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)ja jestem w 33 tc i dopiero co kupiłam wózek i łozeczko, w niedziele jade kupic jakies ciuszki dla małego-troche juz mam ale na ostatnia chwile nie chce tego robic. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wózek i łóżeczko kupiłam już ze 2 miesiące temu :) a wczoraj kupowałam ciuszki i kostetyki itp. :P A jestem w 33 tygodniu. Ale i tak jeszcze zostało mi kilka rzeczy do kupienia. Powiedzcie mi czy laktator kupowałyście przed urodzeniem czy po??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitara basowa
nie przesadzaj z kosmetylkami dzidzia moze miec uczulenie ja miałam sporo kosmetykow i okazało sie ze moje dziecko toleruje tylko oliwe z oliwek i make ziemniaczana :) zadnych jonsonow i takich tam ... w pozniejszym czasie uzywałam alantanu kremu i zasypki a do kompieli plynow balneum czy jakos tak sie nazywały te kosmetyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja laktator tez chce kupic po porodzie a z kosmetkow to chce kupic te pierwszej potrzeby jak linomag, sudocrem czy spirytus do pepka. a tym olitanium to jak sie w tym wykapie to juz nie trzeba oliwkowac? znacie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna dziewczyna
nie trzeba pozniej oliwki uzywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mylam mala w oilatum i polecam bo wygoda jest. nie trzeba ani mydla ani oliwki. wlewasz do wanienki okresloną ilosc tego plynu i nim myjesz dziecko. skóra jest fajnie nawilżona :) Oilatum jest drogie ale jak dla mnie warte swojej ceny. kiedys byl tu temat na ktorym jakas mama podawala zamiennik oilatum o tym samym skladzie a podobno duzo tanszy. Mozna popytać w aptece. Teraz mam dla malej kosmetyki emolium i też sa fajne... niestety też drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z kosmetyków kupiłam narazie oilatum, maść na odparzenia i krem bambino. zastanawiam sie czy kupić puder czy tez dopiero po urodzeniu. W sumie chyba taki maluszek za wiele kosmetyków nie potrzebuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 tc :) Od 30 tygodnia zaczęłam chomikować gadżety dla Synka. wózek jest, wyrko skręcone, ciuszki poprane i poprasowane, czekam na pościel i powłoczki - mają przyjść w poniedziałek. Z kosmetyków brakuje mi tylko linomagu, spirytusu i jakiegoś specyfiku do kąpieli - nie wiem który wybrać, zastanawiam się nad Nivea koniecznie z dozownikiem aaaa propos kąpieli - wanienka też jest :) Teraz tylko czekać Malca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w 34tc maly pcha sie na swiat a nam brakuje lozeczka wanienki itp.Ubranka juz mamy procz czapeczek...a wozek po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×