Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MisiaKoala

Dzisiaj już drugie rajtki do kosza

Polecane posty

Gość MisiaKoala

Jestem zdesperowana - po co wydawać dychę, chyba przerzucę się na stretch za 3,50. Idę do kiosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha dlatego śmieszą mnie
kobiety uzależnione od rajstop. Codziennie po 10 zł wydają na jakieś badziewie które za chwilę i tak im się podrze. Ja zawsze chodzę w spodniach. Spódnice tylko w lecie i nie noszę do nich nigdy rajstop bo kolorem wyglądają nienaturalnie w porównaniu z resztą skóry, a przy sandałach to już w ogóle nie dopuszczalne żeby nosić rajstopy. Dlatego ja nie mam nigdy tego problemu, ale śmieszą mnie takie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pytannnnn
haha dlatego śmieszą mnie -> pomysl...sa kobiety, ktore w pracy MUSZA nosic spodnice. a do spodnicy TRZEBA miec rajstopy....gole nogi+spodnica to zenada w biurze :o a chocby nawet chciala nosic w zimie to co? zenada to Twoj post :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co do za praca
że do pracy trzeba musowo spódnice nosić ale Ok. A w zimie jak już sie nosi spódnice to grube rajstopy się zakłada bo zimno jak cholera a nie takie cieniutkie, więc jest oczywiste że takie się nie drą. Chyba że wy w ogóle nie macie czucia na zimno i nosicie takie cienkie :D Mój post żenada. Ok. A wy sobie kupujcie codziennie rajtki. Kogo to obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisiaKoala
Musowo, nie musowo - chodzę również w spodniach (ale przyznam, że jednak mniej niż w spódnicach). Taki dress code i jest to bardziej kobiece - zresztą czemu mam ukrywać nogi skoro mam przyzwoite. A teraz to już za oknem bywa wiosna więc rajtki raczej cienkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w życiu nie sądziłam że na kafe ktoś będzie jechał na kobiety w rajstopach:-D A jeśli ktoś lubi chodzić w spódnicach, no to chyba bez rajstop byłoby ciężko. Noszę rajtki cały rok, i jakoś nie drą mi się po pierwszym założeniu, trzeba o nie odpowiednio dbać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felipe Massa
Kup sobie porzadne, na przyklad WOLFORDa, to Ci na pol zycia starcza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pomysł
Spróbuj pończoch. Jak pójdzie oczko to można wymienić tylko połowę :) Czyli można je nosić dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×