Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takie małe pytanko

4miesiac, widac czy nie ?

Polecane posty

Gość takie małe pytanko

czy w 4 miesiacu widac brzuszek, nie chodzi mi o to czy ktos go widzi, tylko czy ja go zauwazam, np. gdy wciagam brzuch czy widze jakas wypukłosc na dole brzucha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, no może jakaś mała wypukłość, jakbyś siku długo nie robiła... ale tak to nie widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie małe pytanko
to dziwne, bo widziałam kobiety w 5miesiacu i wygladały jak balony, co niektore, mozliwe zeby przez miesiac tak brzuchy urosły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hyhy, mi tam brzuch wyrósł gdzieś w 6-7 miesiącu. Do 3 miesiąca dziecko rośnie b. mało, rozwija się "jakościowo". W 5. miesiącu jest już jakies zaokrąglenie widoczne, ale na pewno nie balon :) No chyba że ktoś sie celowo wypina :P Balon to się tworzy w 7-8 miesiącu - wówczas to rzeczywiście szybko rośnie, U mnie w pracy o ciąży wiedział szef - jest facetem, plotki mu nie w głowie, nikomu więcej nie powiedział. Ja też się specjalnie nie chwaliłam. Zaczęto coś szeptać pod koniec 6. miesiąca. No może w połowie 6. miesiąca. Może są wyjątki, nie przeczę, ale w ogólnym przypadku to jakoś tak wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 4 nie widać. U mnie zaczeło być widoczne (dla innych) w 7 miesiacu, a większą róznice dla mnie samej zauważyłam tak ok.5 Czasem ma sie powiększony brzuch np. w wyniku wzdęć a nie samej ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie małe pytanko
wiec tak, jakbym była w ciazy byłby to 16 tydzien czyli koniec 4 a poczatek 5 gdy wciagam brzuch jestem płaska jak zawsze jak deska czy jesli była bym w ciazy było by cos widac, chyba tak ?robiłam test wyszedł negatywny, jakies półtora miecha temu okres mam co miesiac z tym ze zle sie czułam cały czas, głowa mnie bolała i piersi urosły i wydaje mi sie ze chodze czesciej do ubikacji niz powinnam w dodatku mam wrazenie ze czuje ruchy dziecka, momentami jak siedze cichutko i ogladam film co mi jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie małe pytanko
obsesja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie wydęło w 6
to chyba ciąża urojona:-( Ale ruchy dziecka?Dziwne,może Ci w brzuchu burczy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie wydęło w 6
Bo pierwsze ruchy dziecka to tak jakby "mrowienie".Nie kopniaki od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie wydęło w 6
Może to znak że rzeczywiście czas na dziecko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem w 15 tygodniu i mam okrągły juz brzuszek i wszyscy widza ze to dzidzius, zalezy od budowy i mięsni brzucha. Ja miałam okragły ale nie tłusty brzuch przed ciazą a mam małe biodra i wszystko z przodu mi sie umiejscawia. To cudne ale boje sie ze cysterna bede potem. Moja kumpela dopiero w 7 miechu zaczeła miec brzuch, ale ja nie zazdroszcze. Ja sie nie mogłam doczekac na brzuszek i sie doczekałam. Jest słodki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to nie ruchy dziecka tylko poprostu coś Ci w brzuchu bulgocze:P :P Ja jak bylam ok. 20 tyg. to jak leżałam i wciągałam brzuch to wyglądało to mniej więcej tak jakbym miała jakąs małą piłeczke w brzuchu. Najlepiej poprostu zrób drugi test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja droga ja juz odczuwam ruchy dziecka, pierwszy raz to było jak mrowienie, ale teraz sporadyczne ja to nazywam puknięcia, takie lekkie pukniecie albo kilka. I nie uwierze jak mi jakas powie ze to niemozliwe, bo znam ze 4 kobietki co w 14 tygodniu zaczeły czuc dzidziusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie wydęło w 6
Racja, ja brzucha w zasadzie nie miałam w ogóle, ludzie w okolicy gadali,ze dziecko adoptowałam:-P a urodził sie z wagą 3250. Nie byłam tłusta przed ciazą tylko tak jakos sie "rozeszło" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie wydęło w 6
jasne że czuc ruchy tylko nie zawsze je kojarzymy z ruchami dziecka,raczej z gazami lub tym podobnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie małe pytanko
do mnie wydęło w 6 ja juz mam córeczke i dziekuje bogu za nia ale nie chce zeby był az tak łaskawy dla mnie i obdarował mnie drugim dzieckiem głupio mi sie przyznac ze byłam w ciazy a teraz was o to wszystko pytam, powinnam pamietac to wszystko, ale jakos cała ciaza mi sie zlewa, probuje przypomniec sobie kolejne miesiace ale nie moge a czy kolwiek wydaje mi sie ze ja juz na poczatku 4miesiac jak porzadnie wciadnełam brzuch zauwarzałam taka mała wypoukłosc jakby ktos piłke od teniad przepołowił na pół a teraz jak sie kłade to jestem wklesła, ale wciaz sie boje czesto mrowieja mi rece nogi, boli mnie podbrzusze, głowa, czasem nie moge wachac dymu fajek bo wydaje mi sie dziwny ale nie zawsze, nie byłam senna i nie było mi nie dobrze, duzo jadłam, i te PIERSI, wciaz duze duze duze !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie małe pytanko
piłke od tenisa, miało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja u siebie ciąze własnie po biuscie zauwazyłam,bo mi sie czesto okres spozniał wiec nie brałam tego za ciaze ale jak zobaczyłam jak mi biust urusł (i rosnie do tej pory , masakra) i zaczął boleć i był wrażliwy na dotyk to byłam pewna, zrobiłam test i wszystko było wiadome. A najlepiej jak bys zrobiła badanie krwi na hormon betaHCG, Bo samo hcg w tescie nie jest gwarantem w badaniu na podstawie moczu a jesli w tym z krwi poziom tego hormonu wyniesie chociaz 0,01 to jest ciaza jak nic :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie wydęło w 6
A no tak, w kazdym razie jak brałam slub w 4 miesiącu to nic nie było widac,ale jak byłam na weselu w 5 miesiącu to juz miałam szyte łachamany bo sie do starych nie miesciłam. Tez nie było widac ale rozmiar sie zwiekszył,za to w 6-tym brzuch mi sie uwypuklił i chyba tak zostało do końca skoro tylu ludzi nie zauważało mojej ciazy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie wydęło w 6
No własnie,zrób badania. te bhc czy jakos tak. Jak wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czekaj tylko rób test :) Mogą to być objawy ciązy ale nie muszą. Pozatym pisalaś ze okres masz co miesiąc więc nie sądze żebyś była w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie małe pytanko
tyle sie nasłuchałam ze testy kłamia, tyle słyszałam ze okres mozna miec do 4 miesiaca ze dostałam bzika :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie wydęło w 6
Byłas w ciązy,czyli jestes w tym biegła a nie wiesz jak sprawdzic czy to ciaża? Mnie sie wydaje,że w tym okresie,gdyby była ciąża test by to wykazał,nie ma siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie małe pytanko
robiałm test w 2miesiace od tego feralnego stosunku o pierwszej ciazy powiedział mi moja mama, ja sie nie zorientowałam wogole, wiec w wykrywaniu ciazy dobra nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn to juz formalnie nie jest okres tylko plamienie ciązowe czy jakos tak, i nie powinno byc tak obfiter jak normalna miesiaczka, poza tym powinno miec raczej brunatna barwe, wiem bo krwawiłam na poczatku ciazy i prawie poroniłam, nikomu nie zycze. I niestety jest to dosc niepokojący objaw. Dlatego zrób badania a bedziesz pewna. Nie ma co słuchac stu opinii gdyz one i tak nie sprecyzuja co sie w twoim organizmie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wydeło-- masz racje, jakby miała byc ciaza to teraz test by po 3 sec. wywalił dwie kreski. Hihi u mnie to trwało ze 3 sekundy, nie zdązyłam dobrze spojrzec a juz piszczałam do chłopa ze dzidzi bedzie hihihi ale to fajna sprawa jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze powodzonka bo ja to w kime uderzam, dzidzi musi spac :) . Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie małe pytanko
dzieki za wsparcie laski :) i tak sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie wydęło w 6
A j po pierwszym pomiarze byłam załamana bo wyszła jedna ciemna a druga jasna,wywaliłam test ale nie wywaliłam ulotki ,dopiero mój facet wziął i przeczytał,ze nawet słaba druga oznacza ciąże;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie wydęło w 6
A dzis moja "druga,słaba kreseczka" skonczyła roczek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×