Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 25miesiąca bez okresupomocy

2,5miesiąca bez okresu!!pomocy

Polecane posty

Gość 25miesiąca bez okresupomocy

hej ostatni okres miałam 23 stycznia (zaczął mi się wtedy) i do tej pory nie miałam kolejnego w ciaży nie jestem raczej bo przez ubranie sie nie zachodzi no nie?? ale jesli o to chodzi t nie współżyłam z chłopakiem, tylko dodam ze na początku stycznia uprawialismy niby petting tylko że zarówno on jak i ja mieliśmy na sobie spodnie i majtki...robilam w polowie marca test Quick Vue i wyszedł negatywny. do lekarza mam isć 14 kwietnia dopiero cały czas schizuje. w ogole zaczyna mi sie wydawać,że brzuch mi sie powiekszył i że jest mi niedobrze... od jakiegoś czasu swędzi mnie i boli tak dziwnie pochwa po tym jak zrobie siusiu... mial tak ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepna
:-o:-o:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejujeju
o matko jedyna , dziewczyno!! przez ubranie sie nie zachodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepna
ojejujeju ale panna przez majtki zaszla bo ona jest inna:)a tak swoja droga ostatni okres 23.01.a dzis jest zaledwie5.04.i panna jeszcze u lekarza nie byla!szczyt glupoty i braku dojrzalosci ale za sex potrafila sie wziasc:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccccccccccccccccccccccccccccc
cdo cholery 2,5 mieisąca nie masz okresu a dopiero idziesz 14 kwietnia do gina??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze......
to jakies zapalenie skoro mowisz ze cie swedzi i boli pochwa i dlatego nie masz okresu. W ciazy napewno nie jestes wiec sie nie musisz tym zamartwiac. Mysle ze lekarz da trafna diagnoze i ewentualnie cos na wywolanie okresu. A przyczyn moze byc wiele bo przeciez brak okresu nie zawsze zwiazany jest z ciaza. Zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie no nie najeżdżajcie tak na nią. Skoro test wyszedł negatywny to na bank nie jesteś w ciąży, brak okresu nie tylko musi świadczyć o ciąży a może się spóźniać z wielu powodów: stres, alkohol, leki, przeziębienie, zmiana klimatu, nieregularny tryb życia, brak snu, długa mecząca podróż. Spokojnie czekaj na wizytę u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada mniam
Natalie86 a tak poza tym to dobrze sie czujesz?kaloryfery w domu nie szczekaja?:-o 23 stycznia miala ostatni okres a wizyte ma dopiero na 14 kwietnia i ty jej radzisz SPOKOJNIE czekac na wizyte?tyle czasu?wiesz ile czasu potrzebuje nowotwor macicy zeby sie rozwinac i doprowadzic do zgonu?nienormalna jestes?autorka powinna sie zglosic po 14 dniach od oczekiwanej miesiaczki a nie po 2,5 miesiaca!stuknij sie w lepetyne a nie dawaj"madrych "rad glupolu!:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×