Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość liddkaa

Jaki numer buta mają wasze1,5 roczniaki

Polecane posty

tojest sprawa indywidualna każdejfirmy bomoje maja z jednej firmy 21 a z innej 23 a maja 2 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liddkka
A ile zostawiacie luzu kupując buciki? czy 1 cm to odpowiednia ilość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej połóż nozke dziecka na wkładke z buta.musi byc troszke luzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liddkka
tak właśnie zrobiłam tylko zastanawiam się czy jak kupię mu z 1 cm luzem to czy pochodzi w nich jeszcze na jesień czy już raczej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nałożysz dziecku but na noge to musisz mieć możliwość włożenia od tyłu buta jeszcze palec.ja kupuje numer większe buty bo szybko dziecko wyrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej nie..dzieciom w tym wieku szybciutk nozki rosna..ale 1cm spokojnie powinno byc luzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liddkka
mój synciu ma długość stopy 14 cm , wkładka ma 15 cm rozmiar 23, mogę włożyć z tyłu palec ale nie tak całkiem luźno, buty już kupiłam i chyba powinnam wymienić na większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź większe o numer i zobacz jak malec będzie się w nich poruszał, weź pod uwage skarpetke i to że stopa rośnie bardzo szybko.ja w ciągu 3miesiecy 2 razy zmieniałam rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg CLPO zapasu powinien być 1 cm, wg The Community Paediatrics Committee: 1,25 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja tam nie wierze tym wszystkim pomamiarom wkladam noge wkladam palec i patrze jak dziecko się rusza.buty maja różny fason, niektóre ida z podeszwa do góry niektore sa mniej zabudowane niektóre więcej i tu już trudno zastosować te pomiary bo wkladki w butach nie zawsze dadzą się wyjąć. Jeśli napisałaś ten topik to masz objekcje co do rozmiaru więc wydaje mi się że powinnas wymienić na większe bo jak by było wszystko ok to nawet byś się nie zastanawiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liddkka
Dzięki za porady dziewczynki:-) sprawdzę rozmiar większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos ciezko mi wymierzyc bo Justynka lubi paluszki podwijac... :/ Ale kapciuchy ma rozmiar 20, a takie na dwór 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pytam sie was
ale sandałki trzeba sie cofnac z rozmiarem niz przy zimowych np??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsasupsaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego cofnąć z rozmiarem? ja bez względu na pore roku buty zzawsze kupuje rozmiar wieksze i czy to sandałki czy zim,ówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop hop
bo do zimowych rajstopy skarpetki plus zapasowy cm a do sandałków tylko cm? i tak zimowki 23 a sandałki w lecie po zimie 22?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zima byla wcześniej i ze skarpetka ten większy numer a w lecie stópka urosła więc jak dla mnieta sama zasada.ale trudno bez dziecka kupić buty bo to ono ma sie w nich dobrze czuć i przede wszystkim musi wejść noga.moje maja bardzo wysokie podbicie i jeszcze nie znalazłam botkow wiązanych nawe 2 rozmiary większych żeby im noga weszła tylko zapinane z boku na zamek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betix
moj synek ma 19 miesiecy a rozmiar 23 ale to zalezy od firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×