Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieLubieSiebie

jest mi zle samej ze soba... zaczynam sie nienawidziec...

Polecane posty

Gość NieLubieSiebie

z kazdym dniem coraz bardziej sie nie lubie... kiedy patrze w lustro widze tluszcz... wszedzie. jestem mala i gruba... nic w sobie nie lubie. wiem ze jestem po prostu brzydka. nikt na mnie nie zwraca uwagi. jesli tylko wyjde z domu odnosze wrazenie ze jestem niewidzialna, przecietna i brzydka. nie szanuje sie bo dla samej siebie nie jestem nic warta. nie mam nic ciekawego do zaoferowania. chcialabym schudnac, ale nawet kiedy wyobrazam sobie ze jestem szczupla to twarz zawsze bedzie ta sama... brzydka i nieciekawa. nie ma nic gorszego niz patrzenie na te wszystkie piekne dziewczyny, ktore maja cholernie powodzenie, sa rozchwytywane pomimo ze sa puste i glupie... ale sa ladne. ciagle porownuje sie do innych... i wmawiam sobie ze jestem gorsza. takie mysli odbijaja sie na wszystkim. nie mam ochoty nic robic... inwestowac w siebie rowniez... bo po co?! skoro i tak nie widze w tym sensu. nie chce mi sie nigdzie wychodzic... na zadne imprezy, bo zawsze konczy sie tak samo. ide na impreze, widze facetow ktorzy polykaja wzrokiem wszystkie dziewczyny tylko nie mnie. jestem zupelnie niewidzialna. przez to ze mam tak niska samoocene stracilam dziewictwo w wieku 15 lat. potwornie sie tego wstydze. nikomu nie potrafie sie do tego przyznac. bo to po prostu wstyd. od tamtego czasu seks to dla mnie tylko przygoda... a nie powinno tak byc. chce sie szanowac... chce sie pokochac. ale nie potrafie. nienawidze siebie. tego jaka jestem i jak wygladam... i nikt mi nie wmowi ze wyglad nie ma znaczenia. BO MA. WYSTARCZY SIE ROZEJRZEC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graf graf
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieLubieSiebie
lat mam dopiero 22...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bo najłatwiej jest jojczeć, a dla podbudowania ego dać dupy. :o 1) Nie wszystkie laski mają ładne twarze, a se jakoś radzą. 2) Jesteś z tych co chcą wszystko za nic. A jeśli wszystkiego naraz nie dostana to siedza i jojczą :o Zrób coś z sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieLubieSiebie
co na przyklad? szczerze mowiac... nie mam pomyslow... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Schudnij. Ale przez sort, a nie głodówki. Jak człowiek coś ćwiczy i zauważa, że idzie mu coraz lepiej to mu samoocena skacze do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelek
Mam taką koleżankę, cały czas opowiada o swoich kompleksach i niskiej samoocenie z powodu tuszy. Namówiłam ją na fitness i po pierwszym razie zrezygnowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×