Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZAŁAMANY.

MAŁŻEŃSTWO BEZ SEKSU

Polecane posty

Gość ZAŁAMANY.

Jestem w szoku, moja żona po 14stu latach małżeństwa, (3 córki) oznajmiła mi, że jeżeli nie nauczę się żyć bez seksu będę musiał odejść. Zawsze miała małe potrzeby seksualne Ele ta informacja mnie zabiła, co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jak kobieta nieposłuśna to my ją w noc w łóźko bolciować ile wlezie, aś ona ksicieć :). I mówić jej wtedy, zie jak ona nie chcieć więcej taki ból to się nam oddawać dwa raza w tydzień albo my jom spsiedać nacielnik inna wioska za 2 świnia. Zawsie to więciej mięsio na obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nauczyć się, zmienić żonę, znaleźć kochankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynka1
A może ona ma innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phi też mi coś
A robiłes jej minetki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMMANY
Mimo iż sam nie mam nic do dodania w tym temacie, wpisuję się, żeby owa dyskusja znów znalazła się na szczycie listy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damski Krawiec
Małżeństwo bez seksu to już tylko... rodzina. Twoja żona, odmawiając ci wypełniania swoich "obowiązków małżeńskich" pozbawia się jednocześnie praw do twojej miłości i wierności. Niech sp.....la! Ty powinieneś wystąpić o rozwód z jej winy! Doprowadziła bowiem do "trwałego rozpadu pożycia małżeńskiego". Powiedz jej, że nadal masz jaja i potrzeby w tym względzie i jeśli chce, żebyście nadal mieszkali razem, to masz prawo spędzać noce poza domem, a gdzie i z kim - to ją g...o obchodzi - tak jak brat nie musi się zwierzać siostrze! Córkom powiedz, że mama już cię nie kocha, więc będziesz się kochał z inną panią. Naucz je, że bez bliskości i miłości - nie ma małżeństwa! Niech nie powtórzą błędu mamy! Nawet jak masz czterdziechę - znajdziesz chętną, wyposzczoną żonkę, której mąż nie chce wypełniać obowiązków! Zajrzyj na "branżowe" forum "Brak Seksu w Małżeństwie w Gazeta.pl (dział "Towarzyskie") owocnej lektury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz jej ze nie zrezygnujes
z seksu, tylko z seksu z nią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łło matko kochana
oczywiscie powinienes sie zgodzic ale nie zapomnij jej nadmienic ze oczywiscie bedziesz mial kochanke bo to nienormalne zeby facet seksu w malzenstwie nie mial..i z czystym sumieniem idz na lowy no ona chyba nie zaklada ze bedziesz siedzial o glodzie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech ktoś skoczy
uciekaj facet, uciekaj!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bordeaux36
A ja jestem żoną, która ostatnio zupełnie nie ma ochoty na sex z mężem. Zgadzam się z Seeni. Niech znajdzie kochankę, nauczy się, a jak nie wyjdzie, to zmieni żonę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annie__
Moje kondolencje! Mam nadzieje,ze mi sie nie odwidzi po urodzeniu trojki dzieci. Chron mnie Panie Boze! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdecznie współczuję
też uważam że powinieneś jej powiedzieć że owszem zrezygnujesz z seksu ale tylko z nią :) A swoją drogą to ona jakaś dziwna, bo ja po tylu latach małżeństwa to się jeszcze bardziej rozkręciłam, moje potrzeby wzrosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm yhy
a co powiecei na to zemojemu chlopakowi wystarcza raz na tydzien a jest mlody i jestesmy ze saba dopiero kilka lat i nic na niego niedziala i wogole smutne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko przewrac sie
do gory nogami kobiety chca sie ruchac faceci nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bordeaux36
wiosne czuc... super pomysł. Lepsze to niż skamleć o sex ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawi mnie czemu nie ma ochoty na sex?:P zastanawiałes sie nad tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm yhy
i gdzie ta sprawiedliwosc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm yhy
caly czassie zastanawiam ale nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak widac wolisz tu napisac niz z nią porozmawiac :P moze własnie w tym jest sęk brak rozmów brak wspólnych zainteresowan jej zmęczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm yhy
v33 a ty masz jakis pomysl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dac jej chwile relaksu tylko dla siebie...odciązyc od obowiązków domowych i sprawdzic czy podziała ;) trzeba zb=nalezc zródło niechęci ;) o ile nie jest juz za pozno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bordeaux36
Jako kobieta w takiej właśnie sytuacji mówię Ci, że pewnie jesteś w Waszym związku mało stanowczy, a co za tym idzie sorry... ale mało męski. Nie rozpaczaj, tylko weź sprawy w swoje ręce. Spraw, aby żona poczuła o Ciebie zazdrość, znikaj z domu (choćby do kina), niech pozna smak obojętności i odrzucenia.... a wtedy bedziesz wiedział, czy jej w ogóle na Tobie zależy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile zadziała to tak jak zamiar bo moze pójść w przeciwnym kierunku kobitak się ucieszy ze jego w domu nie ma :P spokój i brak wymagan co do sexu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bordeaux36
Myslę, że gdyby tak się stało, to znaczy, że szkoda zachodu, aby ratować ten związek i ona pewnie kogoś ma... albo zwyczajnie nie łączy ich zbyt wiele, a od teraz nawet sex :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×