Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZAŁAMANY.

MAŁŻEŃSTWO BEZ SEKSU

Polecane posty

już jest za późno :o mnie się wydaję że właśni o to chodzi by on odszedł :o widocznie żona z gachem doszli do wniosku że tak najszybciej się pozbędą mężulka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widac cale zycie sprowadza sie do sexu :D Nie ma sexu nie ma nic :P Ta zona to jakas dziwna...ona nie ma potrzeb to facet tez nie musi miec Zalamany masz moje blogoslawienstwo...Idz i \"kochaj\" kobiety :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie ma potrzeb bo problem w facecie ona 3 dzieci a on po pracy zamiast pomóc pilot i Tv :O mnie tez by się z takim nie chciało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erot man
To tylko 3 razy dziabnąłeś żonę? no chyba że dzieci ma nie z toba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAddaamm
Ej ludzie ludzie co wy wygadujecie!!! Jestem po ślubie 8 lat i mam dwoje dzieci. Niestety drugi poród odbył się nie bez przeszkód i teraz moja żona nie może uprawiać seksu, pomimo to bardzo ją kocham i nawet na myśl mi nie przyszło aby odejść czy poszukać kochanki. Widzę że dla was w życiu liczy się tylko seks. Współczuje żoną ludzi którzy takie bzdury piszą!!!!!!!! A ty bądź ze swoją żoną, szanujcie się i kochajcie i nie słuchaj pajacy piszących abyś znalazl inną kobiete!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosnę czuć w kościach małżeństwo bez seksu = małżeństwo bez sensu podpisuje sie pod tym stwierdzeniem tymi dwiema recami 🖐️🖐️ zlamany -----> zajeebisty tekst ci zonka puscila. odpowiedz jej na to ze owszem, bedziesz musial odejsc. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam sobie radż
od pół roku nie byłem z żoną w łóżku , nawet nie śpimy razem.wcześniej kochaliśmy sie ze sobą raz albo dwa w miesiącu.głópieje .juz nie rozmawiamy ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×