Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

IKSIK80

alergia na marchew i jabłko????

Polecane posty

Witam. Dziewczyny u mojego dzisięciomiesięcznego syna jakieś 1,5miesięcy temu pojawiły się czerwone, polakierowane, suche policzki i zaparcia. Jego dieta była juz dosyc urozmaicona (różnego rodzaju soczki, zupki, deserki wprowadzane stopniowo od 5 miesiąca i nigdy nic sie nie działo. Mleczko -Nan Active. Poszlismy do allegrologa, który wprowadzil diete eliminacyjna. Wyeliminowalismy - banany, selera, maliny,zółtko, biszkopty, winogrona I NIc. Policzki jakie były takie są, do tego zaczeła się straszna sapka, zawalony nos bez wydzieliny, no i ciągle zaparcia. Chciałam przejśc na preparat mlekozastępczy przekonana że Maly jest uczulony na białko mleka krowiego, ale pediatra to zanegowała i kazała odstawic marchew i jabłko!! :( Czy to jest mozliwe zeby dziecko było uczulone na marchew i jabłko a nie na mleko krowie? Tym bardziej że je marchewke i jabłko pod roznymi postaciami od 5 misiaca zycia i nic mu nigdy bnie bylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliwe...niestety
moja mała tez jest uczulona na marchew, ale tez na mleko krowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka robi po jabłku zielone kupy :( dodam, że przez 1,5 miesiąca jadla jabłko i nic jej nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×