Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miau_hau_miau

Jak to jest ze wspolzyciem w ciazy?

Polecane posty

Gość miau_hau_miau

jestem w piatym miesiacu ciazy, i wogole nie mam ochoty na sex:( slyszalam ze wlasnie w drugim trymestrze kobieta powinna byc jak wulkan:( a ja jestem jak lodowiec:( maz jest wyrozumialy nie naciska, ale jak dlugo..ktoras z Was tak miala w ciazy ze jej sie wogole tego sexu to nie chcialo wcale?:( buuuuuuuuuuuuuuu poradzcie cos przed ciaza nie mialam z tym zadnych problemow..a teraz..zalamana jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety mam to samo.. moze nie tyle ze nie mam ochoty, ochota to moze i jest, ale jakos tak nie moge i tyle.. troche sie boje, troche moj maz sie boi.. i nawet jak juz do czegos dojdzie to i tak jakas tam czastka tego stresu zostaje i nie jest tak jak zwykle. my stwierdzilismy, ze mozemy sie narazie poprzytulac;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaska........
Nie ma reguły - kazda z nas inaczej. Ja od poczatku mialam ochote i nadal mam ( konczac 8 miesiac ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyby hyby
ja nie mam ochoty od samego poczatku. teraz 18tydzien i ochota dalej nie przychodzi. do tego mialam infekcje grzybiczna i juz w ogole mi sie odechciewa wszystkiego. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaaaaaa20
Nie martw sie ja też nie miałam. Ale po porodzie wszytko wróciło do normy, nawet mam wieksze libido niż przed ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej - ja jestem w 8 miesiacu ciazy i mam ochote, mam nadzieje ze po porodzie tez bede miala bo lubie to z mezem robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betix
ja tez nie mialam ochoty na sex moj maz to rozumial . ale i po urodzeniu dziecka tez jakos nie mialam ochoty na sex pieszczoty itp bo cala swoja energie poswiecam dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×