Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cukierkowa

Krzesełko Które lepsze - drewniane czy plastikowe?

Polecane posty

Chodzi mi o krzesełko do karmienia które się potem da rozłożyć na krzesełko i stoliczek... Napiszcie które sie lepiej sprawdzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiulka
Mamy drewniane i jestesmy z niego zadowoleni. Uzytkujemy juz ponad 2 lata, bedzie tez dla drugiego dzidziusia. Nie wiem jak sprawdzaja sie plastikowe (?) Wolelismy drewniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta 21
my mamy drewniane maly korzysta z niego 7 miesiecy i od pory kiedy zaczal sie wiecej wiercic i wychodzic z niego nozkami podarl ta ceratke!!!! wiec nie jestem zbyt zadowolona pozatym ta plastikowe sa wygodniejsze do siedzenia(sa jak fotel) i do tego maja pasy ze dzidzus nie wypadnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie bardziej podobaja plastikowe, ale drewniane sa o niebo tansze:) Jednak np. plastikowe jak sie porysuje to nic sie z tym nie zrobi a drewno mozna zeszlifowac i polakierowac na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 2 drewniane i plastikowe.w plastikowym dziecko może być w trzech pozycjach.mały miał 4 miesiące i rozkładałam w pozycji leżącej.do tej pory plastikowe używamy w kuchni ma regulację góra dół i stoi dosunięte jak normalne krzesła rewelka.można prać miękkie i wygodne dla dziecka.natomiast drewniane dostałam od bratowej stoi w salonie i sprawdza się jako stolik do malowania zabawy ,czasami do szybkiego zjedzenia deserków.moje dziecko ma 2i5 roku i korzysta coraz częściej z drewnianego.jeśli masz duży dom to przydadząci się 2 .jestem zadowolona z każdego bo każdy pełni swoją funkcję w inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam drewniane, ale rosnące. Jak podasz maila, to coś Ci wyślę, cukierkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allegrowiczka od lat paru
Może i te drewniane starczaja na dłużej(rozkłada sie stolik) ale niestety może w takim siedziec dziecko które juz samo siedzi.Nie ma pasów i nie kładzie sie oparcie a przeciez dzieci zaczynaja jeść od 5-6 miesiaca.Przy jednym jak i drugim miałam plastykowe i nie moge narzekać.Drewniane tez przerabialismy,niestety zaczeło spełniac swoja funkcje jak dzieci miały ok 8 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chemical dzieki wielkie....poczytam to jutro:) A poza tym chyba zdecyduje sie na plastikowe...macie racje, plastikowe ma paski, jest regulacja oparcia...póki mam kasę to chyba zainwestuje, bo Zuzia jeszcze przeciez nie siedzi...a jakby co to potem sie kupi drewniane...na allegro stoja po ok 100 zł wiec sie uzbiera tyle:) Dzieki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×