Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agggggggggata

Internet w firmie Netia - proszę o opinie.

Polecane posty

Gość Mariola54
@wielbiciel 70B. No i ja właśnie tak myślałam. Mam telefon w tele2 a na ich stronie w reklamie internetu jest małym druczkiem po gwiazdce napisane, że cena abonamentu na internet nie obejmuje opłaty za utrzymanie linii. Na stronie netii takich kruczków nie widziałam ale nie było nic napisane w FAQ o takiej sytuacji jak moja. I te obawy wyłuszczyłam młodej przez telefon. Ona pobiegła do jakiegoś faceta po pomoc i słyszałam jak dyktował jej adres (który nota bene póżniej mi podała) strony gdzie mogę się upewnić, że Netia ma umowę z TP i nie trzeba wnosić żadnej opłaty telefonii polskiej. Jak tam weszłam to zgłupiałam i za cholerę nie mogłam się połapać w tych przepisach. 8) Uprę się i gdy do mnie zadzwoni będę ją męczyć o więcej konkretów, chcę to zobaczyć czarno na białym. Może bym sobie darowała ale trzeba niszczyć monopol TP niech sobie nie myślą ;) Podam na wszelki wypadek ten adres . Szukać coś co się nazywa bsa (żebym to ja wiedziała co to za cudo) i co miałoby mnie upewnić, że nie ma dodatkowych opłat. Nie przebrnęłam przez to, może dzisiaj jeszcze spróbuję. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe, że coś się ostatnio pozmieniało i Netia z TP faktycznie taką umowę zawarła. Jeśli mieszkasz w większym mieście, możesz przejść się do oddziału UKE i zapytać jak to wygląda - tam na pewno dostaniesz rzetelną informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABST
Łącze internetowe serwowane przez NETIĘ wcale nie jest takie jak oferują.Płacisz pełną umowną opłatę,a przy uruchamianiu komputera bardzo często wyskakuje okienko informujące o błędzie nr 651/to wina operatora/ i konieczność albo uruchamiania ponownego komputera albo konieczność odłączenia modemu,co też jest równoznaczne z ponownym uruchamianiem komputera.Szlak trafia człowieka przy ciągłym powtarzaniu tych czynności.Wszelkie interwencje nie przynoszą żadnej poprawy. Zastanówcie się zanim podpiszecie z tą firmą umowę.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aeternus
Witam... Posiadam internet z Netii 4 mb od 6 miesięcy... Od 3 miesięcy z tego transferu który gwarantowała mi umowa nie mam nawet 1/5. Sprawdzałem łącze różnymi testami i praktycznie każdy pokazywał jedno i to samo... Początkowo myślałem, że problem leży po mojej stronie ( złe ustawienia routera... zakłócenia na linii itp. ) Jednak nie... wszystkie ustawienia są prawidłowe, router jest dopasowany do łącza TPSA ( wcześniej korzystałem z usług Telekomunikacji ). Obsługa klienta to jedna wielka porażka !!! Ludzie z działu technicznego to jakieś nieporozumienie ! Od 3 miesięcy zadaje im 1 i to samo pytanie... kiedy usterka zostanie naprawiona... Telefonowałem w tej sprawie około 50 razy i za każdym razem słyszałem 1 odpowiedź... cyt. " dokładnie nie wiadomo, musi się pan uzbroić w cierpliwość... " Przepraszam, czy to jest odpowiedź technika ? Czy to jest odpowiedź osoby, którą zatrudniono do działu technicznego ? Z miesiąca na miesiąc czekam... i nadal usługa nie została naprawiona... Najgorsze jest to, że nie ma żadnej osoby odpowiedzialnej za to wszystko, a Dział Obsługi Klienta nie jest w stanie podać mi takiej informacji... Co więcej... Domagam się od nich wystawienia korekty do faktur, które wystawiali przez ten okres, kiedy zgłosiłem awarię... Korekt jak nie było, tak nie ma... za to Netia wystawia nadal faktury na kwotę podaną w umowie... Jakim prawem ? Usterka nadal nie została naprawiona i nie wiadomo kiedy w końcu to uczynią... Brak kompetentnych osób w dziale technicznym, brak wyjaśnień co do usterek, brak odpowiedzialnej osoby za zgłoszoną usterkę, zwodzenie klienta, niedotrzymywanie warunków umowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kendziorek
infolinia neti to porazka,spoznijsie z oplatami jeden miesiac,to blokada,lacze marne.Zalatwic cokolwiek tragedia.Zdecydowanie mowie NIE!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna małpa w czerwonym
TP ma klasę! Netia to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamknieta_W_Czterech_Scianach
lepiej kup sobie modem z play-150 zł na karte (startowka 19 zł +1gb na start)ładujesz normalna zdrapka z kiosku kiedy chcesz za 30 zl-2gb,za 50-4gb to sie lepiej oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamknieta_W_Czterech_Scianach
aha i jest szybki-3,6mb/sek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkazmlekiem
Wiecie co ja mam internet w Netii i generalnie nie mogę powiedzieć żeby coś działało nie tak. Stabilne łącze i cena nie jest wygórowana jak za 20 mb/s. Płacę niecałe 50 zł. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannajabłonka
ja też uważam że net w netii jest całkiem w porządku i nie ma na co narzekać. W ogóle na samą firmę jako firmę też nikt złego słowa nie mówi, przynajmniej nie na gowork.pl/opinie_czytaj,16063 :) także myślę że jest to do rozważenia, internet od nich. Ale z tego co wiem o prawie, to w ciągu jakiegoś tam okresu czasu, tylko nie pamiętam jakiego, więc musialabyś sobie sprawdzić, jest możliwość odstąpienia od umowy bez ponoszenia konsekwencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiyanu
EJ no nie straszcie, ja mam internet w Netii i wszystko jest ok. Do tego mam od nich chmure osobista, wcześniej nie mogłam ogarnąć o co cho i co to za patent a teraz mam prawie pusty dysk na kompie.:) No ale to chyba nie tego zasługa że neta nie zrywa ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam internet w netii i było dobrze, żadnych problemów z łączem i dało się grać przez neta bez koszmarnego pingu. Niestety rodzice zmienili niedawno na upc w ramach "Testow".:( Nikomu nie polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżastaddd
my mamy w domu netie te 50 za 49 zl i bardzo jesteśmy zadowoleni wcześniej to non stop coś gdzieś jakis problem. aż się chcialam dowiedziec czy telewizji też nie wziac. ale zagmatwane te umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian

W mojej firmie korzystamy z internetu Intelligent Technologies, internet działa błyskawicznie, pracownicy są zadowoleni. Długo szukalismy dobrego dostawcy i przyznam, ze ciezko bylo znalezc, firmę poleciła mi znajoma, ciesze sie ze sie zdecydowal, nie zaluje decyzji 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

U nas w firmie mamy wlasnie dostawce internetu Intelligent Technologies, wszyscy sa zadowoleni, internet działa błyskawicznie, chcialabym tak miec w domu na wlasnym komputerze 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×