Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość czerwone rajstopy

SUCHA, BARDZO SUCHA skora

Polecane posty

Gość czerwone rajstopy

mam bardzo sucha, wrecz luszczaca sie skore na twarzy. uzywam dobrych kosmetykow, przeznaczonych do skory suchej i wrazliwej i dalej mam uczucie napietej skory. mam tez krem do bardzo suchej skory kupiony w aptece, niby troche pomaga, ale dalej dupa:( poleccie cos. moze jakies maseczki domowe, ktore dobrze nawilzaja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie przy bardzo suchej skórze pomogły emolienty, mam suchą skórę nie tylko na twarzy, ale całym ciele, używam  do smarowania twarzy i ciała codziennie rano i wieczorem kremu Dexeryl, do mycia też stosuję emolientu z Dexerylu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi pomagają kosmetyki Lirene, ale też sauna. Kiedy korzystasz z sauny pory się otwierają, toksyny są usuwane z organizmu i wtedy skóra lepiej wchłonie kosmetyk. Albo robić peeling przed nałożeniem kremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pam _

 każdy krem dobry tylko systematycznie nawilżać i natluszczać twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mega suchą skórę, ale łuszczenie (nazywam to rybią skórką) pojawia się dopiero, gdy zaniedbam pielęgnację albo używam za mocnych kosmetyków. Wtedy się ratuje olejem pod krem (najlepiej arganowy albo z dzikiej róży) i na to treściwy krem, ale z dużą ilością naturalnych składników, na co dzień używam tylko kremu i co 2-3 dni oleju albo serum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też walczyłam z suchą skórą, aż w końcu mój dermatolog zapisał mi świetne kosmetyki robione, w DOZie zapłaciłam za nie tylko po kilka złotych, składy mają świetne, nie zawieraja konserwantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam na łupież, na bardzo suchą skórę głowy, łuszczyce głowy i nie tylko maseczkę na włosy przed myciem : żółtko, kilka kropel oleju konopnego  , kilka kropel cytryny. Maseczkę o konsystencji majonezu wetrzeć w skórę głowy na pół godziny przed myciem, owinąć głowę ręcznikiem. umyć czeskim szamponem Capillus saborea nie używać odżywki.Kurację stosować w miarę potrzeby także na inne problemy z włosami i skóra głową jak łuszczyca ...szampon jak i olejek  znajdziecie na konopiafarmacja pl na łuszczycę skóry nie tylko głowy pomoże maść konopna retter za 36,90 zł tylko szukajcie tą z hologramem oryginalna receptura bo ta bez jest jakaś inna ... od środka 3 x 5 kropel dzienie pod język  i do maści dodawać olej cbd  5 % decarboxylated firmy essenz ......mam wszystko sprawdzone polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka skóra jest ciężkim tematem, moja siostra się już długo z tym boryka, stosowała wiele kosmetyków, jednak ta maska jest jej ulubiona, więc przesyłam polecajke od siostry od skin79 odżywcza maska 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto dbać o oczyszczenie organizmu z toksyn, dlatego zalecam picie naparu z czystka. Dodatkowo, stosowanie oleju z czarnuszki może przynieść korzyści osobom cierpiącym na łuszczycę. 1 łyżeczkę dziennie oraz siarkę organiczną MSM  jedną kapsułkę dziennie ...Natomiast zewnętrznie, możemy sięgnąć po olejek rycynowy bez heksanu oraz maść konopną Dr. Rertter zawierającą 24% oleju konopnego najlepsza maść jaką stosowałam kupisz napewno w konopnej farmacji w poznaniu lub u nich w sklepie online . Olej rycynowy ma działanie przeciwzapalne, a maść Retter działa silnie regenerująco. Pamiętaj, aby szukać oryginalnej receptury maści Retter, która posiada hologram na opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też długo borykałam się ze suchą skórą, eksperymentowałam, aż poszłam w końcu do dermatologa. Lekarka z SCM estetic w Krakowie zbadała moją skórę, dobrała indywidualnie właściwe kosmetyki, przepisała suplementacją i przede wszystkim wskazała błędy, jakie popełniałam w codziennej pielęgnacji. I tak szczerze, jak już bezskutecznie człowiek walczy z problemami skórnymi, to naprawdę warto iść do specjalisty. Mnie to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie pomógł krem Himalaya w zielono-białym, okrągłym opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×