Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wg mnie to tez glupota

MaMani,Gonia i Evi... nie obrazajcie sie, ale...

Polecane posty

Gość wg mnie to tez glupota

dla mnie to jest conajmniej dziwne i dlatego probuje Was zrozumiec... co Wami kierowalo , ze konczac LO zdecydowalyscie sie poswiecic swoje zycie i w tak mlodym wieku urodzic dwojke (planowanych) dzieci??? nie zal wam, ze dziewczyny w waszym wieku studiuja, bawia sie, zwiedzaja a WY ciagle w domu z dzieckiem??? pisze Gonia, ze na nauke zawsze czas...no ciekawe Goniu przy dwojce maluszkow z tak mala roznica wieku kiedy Ty znajdziesz ten CZAS???? czy wy przemyslalyscie decyzje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie to tez glupota - nie obraz sie ale co cie do jasnej cholery interesuje jak one zyja?z tego co widac to wlasnie ty nie masz normalnego zycia skoro wpieprzasz sie tam gdzie nie trzeba!twoje zachowanie przypomina te stare zdewociale sasiadki ktore w lato na laweczkach siedza i jada z tym koksem"bo u kowalskich..."Normalnie dalabym ci 60 lat!:-o Moze jeszcze umoralniac je bedziesz albo spowiadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WSPÓŁZCZUJE ODWAGI_ GRATULUJE
GŁUPOTY haaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie to tez glupota
mantonea nie unos sie tak i ich nie bron, pewnie jak przydziejesz pomaranczowy nick to jedziesz po nich jak po gownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma_Mani
ale ja chcialam tego dzieciaczka...co mam teraz je usunac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie to tez glupota
no ciekawe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie to tez glupota - no to cie rozczaruje bo gonie lubie i szanuje a z Paulina prywatnie na gg jestem.Poza tym w przeciwienstwie do ciebie nie interesuje mnie ile maja dzieci w jakim wieku i nie przerabiam sie na pomaranczowke zeby komus prawde powiedziec.Nie znizam sie do twego poziomu moherku:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac ze mam 30stke na karku a od wrzesnia przyszlego roku majac 2 dzieci wybieram sie na studia podyplomowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci tak szybko dorosleja
ze ani sie spostrzezesz a bedziesz babcia.Ja mialam 2 dzieci jak mialam 20 lat , teraz mam 35 wiec moge sobie juz od kilku lat zyc swobodnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×