Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Scout Finch

Uwielbiam obciągać!

Polecane posty

Gość Keep it
Może nie udajesz wcale "suki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus22 londek
kazdda lubi :P jak jest co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda lubi ? Tylko nie każda robi to tak,jak trzeba.Jestem doświadczonym facetem i muszę powiedzieć,że bardzo rzadko zdarzyło mi się by kobieta robiła to w mistrzowskim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ją naucz, jeśli nie potrafisz... to... Trudno. Albo idź do profesjalistki, która zajmuje się tym zawodowo. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalistki* :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalistki ? Czy wy myślicie,że one to już nie wiem co.Przez 20 lat ssały itd. k****a,a jak mówię nie zawsze potrafiły. Nie jestem z pierwszej łapanki koledzy i koleżanki :) Jestem bardzo wybredny z moją skalą porównawczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro żadną nie potrafiłeś nauczyć/pokierować to w tobie jest problem. To jest umiejętność nabyta a nie wrodzona. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj może nie zrozumiałeś.Miałem pilne uczennice :) niektóre już potrafiły więcej,jak mogłem im podpowiedzieć :) Ogólnie każda to robi w jakiś przyjemny sposób,ale wśród takich są wyjątki nieprzeciętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas00030
Ja czasami tak mam że bym mógł zrobić minetę jakiejś dziewczynie nie chcąc za to w zamian nic ale to tylko teoria ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takisobiew
A ja lubię gdy kobieta mi obciąga a ja robie jej minetke w pozycji 69 jeśli są chetne to zapraszam 889779754 południowe pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbam obciagac jak sie z facetem kapie i sa sobie go umyje to ten momet gdy go myje bardzo mnie podnieca i pozniej juz mu nie daruje tylko ile wejdzie do buzi laduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez to lubię i podobno naprawdę jestem w tym dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię jak moja mi to robi.Obciąga mojego zawsze,jak tylko ma chwilę czasu.Cudowne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztywny k***s
która op******i peto ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekwew
Ja mojej po 10 latach zwiazku powiedzialem o moich fantazjach. Szczerze ze wysikalbym sie na nia a potem zerznol. Myslalem ze bedzie w szoku a ona ze dopiero po 10 latach mi to mowisz !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość suka
Ja uwielbiam panów z obfitym och takiemu to można sssać!!!!!!!:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfocia
A może kupke chcesz zrobić he he:*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie byc lizany i to bardzo kocurek37@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Handsome_Man
Która sucza mi obciągnie mi kapelona ? Zwiąże Ci ręce i ostro w******* w usta, do końca oczywiście. Jest chętna? Dojadę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż bi
Z pasją obciągam facetom z czaterii. Zaczęło się kilka lat temu, byłem ciekawy jak czują to kobiety. Teraz umawiam się regularnie ale tylko na raz, bo każdy smakuje inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo przyjemnie jest robić swojemu facetowi lodzika,jak można tego nie lubić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jest dzieci, gary, praca a dla relaksu obciaganko Nie ma nic lepszego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto nie lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Partner4123
Scout Finch 2008.04.07 Nawet nie potrzebuję, żeby facet w zamian też robił mi dobrze usmiech.gif zostaw proszę do siebie jakiś kontakt, a nie pożałujesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek Szkadun
Gej ładnie obciąga. On czerpie z tego przyjemność. Chce spijać śmietankę. A kobiety w większości robią to z przymusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem chłopakiem gejem uwielbiam obciagac z finalem w buzi ten moment jak gościu się spuszcza czy to przy zamkniętych ustach czy w otwarte katem oka obserwuje go jak dochodzi i jego reakcje po chwili pokazuje mu jego sperme na moim jezyku puszczam oczko i przełykam obliizujac się po wszystkim .Niedawno przystawil się do mnie starszy gościu hetero pomylil mnie z dziewczyna mam dziewczeca urode wloscy długie blond niebieskooki dziewczynka .Gosci lazi za mna po parku delikatnie mowie ze jestem chłopcem gejem a on niewierze jak niezobacze około godzinki mnie nagabywal w końcu mowie ok weszliśmy w kzreki opuscilem króciutkie rozowe spodenki i pokazałem mu wydepilowanego siusiaka .Konstrnacja gały zrobil i się gapi raz w mój krok raz na buzie i glowa kreci .W końcu mowi a niech tam jak już tyle czasu zmarnowaliśmy zapropnowal abym mu obciagnol mowi ciekawe jak to chłopcy robia .A wiec przystapilem do dziela pierwszy spust był w bardzo krótkim czasie i widze ze a dalej ochote wiec robie dalej jeszcze dwa razy się spuscil do buzi za każdym razem pokazuje mu sperme na jezyczku i lykam goscu zaniemowil .Przekloł i mowi K.. jak zyje jeszcze żadna d***** niezrobiła mi tak dobrze jak ty ,chyba zmienie orientacje zasmial się .Dogralismy temat i spotykam się z gościem dość często za każdym razem mowi ze jest w skowronkach .Dobra koncze bo na 9 umowilem się z nim ma podjechać po mnie i nad morze jedziemy .Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIU

Uwielbiam mu obciążać nawet jak jesteśmy na plaży to mu obciagne. On jest śliczny jak stoi jest taki twardy zylasty lepek aż czerwony z podniecenia i wtedy biorę go do ust wkładam go jak najgłębiej i obciagam aż się spusci do ostatniej kropelki.Uwielbiam to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×