Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natalee

zapalenie przydatkow pomocy prosze odp!!!!

Polecane posty

Gość Natalee

mam zapalenie przydatko i dzis ostatni dzien wzielam antybiotyk i mam pytanie czy po pieciu dniach leczenia moga mnie jeszcze bolec jajniki i nerki i miec napuchniete podbrzusze?? ja tak mam i nie wiem czy mam przedluzyc antybiotyk?? czy mam cierpliwie czekac az bole ustana bo niewiem czy po kuracji maja bolec jeszcze jajniki iyp czy nie ?? odp prosze to dla mnie bardzo wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pytanie to chyba nie powinno byc skierowane na tym dziale...ale wydaje mi sie ze jedyne co powinnas zrobic w takiej sytuacji to isc do lekarza...skoro juz wzielas zalecona dawke i nie pomoglo to moze znaczyc ze antybiotyk byl zle dobrany ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjęłaś antybiotyk, co wcale nie oznacza, że wyleczyłaś przydatki. Zapalenie przydatków leczy się przyjmując antybiotyk i trzeba koniecznie wygrzać się w łóżku. Wiem, miałam 3 razy w swoim życiu. Kiedyś miałam nawet taką sytuację, że przyjęłam antybiotyk, nie pomogło. Dostałam jakiś inny, silniejszy domięśniowo, nie miałam czasu na leżenie w łóżku... niestety, musiałam pójść do szpitala na 2 tygodnie, bo tyle przeciętnie leczy się tę chorobę, pod warunkiem, że leży się w łóżku :( Zresztą trzy razy leżałam w szpitalu na to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×