Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość silio

Co o tym mySleć?

Polecane posty

Gość silio

Obawiałam sie ,że zaliczyłam wpadkę z mężem(pękła nam guma w 12 dzień cyklu) i zrobiłam sobie dzis test(6 dzień od jajeczkowania).Wyszedł mi negatywny,ale znajoma mnie straszy,że wynik moze nie być wiarygodny,bo za krótki termin od jajeczkowania i może nie być jeszcze dośc wysokiego poziomu hormonów.Pytałam w aptece i powiedziano mi ,że test jest wiarygodny na 99% i wskarze już 6-dniową ciążę. Co mam o tym myśleć?Kupiłam drugi test i przeprowadzę go za 2-3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakao22
zygac mi sie chce od takich postow,jest ich milion dziennie,i dziwie sie ze ktos jeszcze ma sile na nie odpowiadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
popieram :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccccccccccccccccccccccccccc
Ja również popieram!!!!!!!!!!!! Zachowujesz się jak 15-latka która nie ma pojęcia ani na temat zabepieczenia ani nie zna swojego ciała!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
wskarze???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, może nie wskazać. Poziom hcg zaczyna wzrastać dopiero wtedy, kiedy jajeczko się zaczyna zagnieżdżać, czyli 5-7 dni po owulacji. Na początku stężenie jest małe. Testy apteczne najlepiej robiś dopiero w dniu spodziewanej miesiączki, chociaż też wtedy jeszcze może nie wykryć ciąży. Te 6 dni po zapłodnieniu to tzw \"chłit matetingowy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×