Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juliaa2222

Smart Lipo - jakie efekty? Jest tu ktoś po tym zabiegu?

Polecane posty

Gość nicca
Smart Lipo bez odsysania to strata pieniedzy niestety...mialam ten zabieg ponad 3 m-ce temu i jestem wsciekla 0 efektu, takze na pewno tego nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZORCICAA
jestem po brzuszku i boczkach z odsysaniem, rewelka, jestem szczupla osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
czorcica, gdzie robiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicca
nooo i 4 miesiące prawie zleciały i jak do tej pory cały czas nic :( .... czyli smart lipo do jedna wielka lipa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DlAczEEEEEEgo
dlaczego robiłaś bez odsysania, dziewczyny piszą ze są zadowolone po zabiegu z odsysaniem, piszą o brzuchach, że sa mniejsze, o bryczesach, że po jednym zabiegu znikają z ich nóg. Nie czytałąś tego dużego topiku "lipoliza laserowa"? Tam jest mnóstwo wypowiedzi osób zadowolonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicca
hmmm ktos sie podszywa pod moj nick...wypowiedz z 08.08 nie jest moja aczkolwiek 4m-ce zlecialy i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kekerefecici
NICCA !!! PRZEPRASZAM ! :) to ja użyłem Twojego nicka - dopiero to zauważyłem. Nie wiem jak to się stało :) .... co nie zmienia faktu, że efektów po smart lipo nadal nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wenda
Do Dlaczego jestem właśnie "swieżo" po bryczesach z odsysaniem i rezultat natychmiastowy, trochę siniaków ( na jednej nodze wiecej niż na drugiej), ale bryczesów nie mam. Na bryczesy polecam ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamierzam sie poddac SMARTLIPO pleców Czy ktoś to miał i czy jest zaadowolony z efektów im więcej recenzji tym lepiej Błagam napiszcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olszka
ja robiłam plecy z odsysaniem, przez trzy tygodnie nosiłam body uciskowe z wiekszym uciskiem na plecy. efekty sa super, w koncu sie pozbedne tych wstretych zwałów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekerefecici
Po pięciu miesiącach widac efekt ale baaaaaaaaardzo minimalny - niesatysfakcjonujący... czekam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kresuska bez kresu
Jestem przed zabiegiem na brzuch, czy widziałyście zdjęcie na "lipoliza laserowa"? Jest zdjęcie przed i po zabiegu, rezultat niesamowity. Ja mam podobny brzuch, będę najszczęśliwszą osobą jak będę wyglądać jak na pani na zdjeciu po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie
zdjęcia? nie mogę znaleść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skopiowałam Ci
tutaj ale chyba sie wciągnęłam i zastanawiam się nad drugim Smart Lipo www.voila.pl/438/inoyt/?1 www.voila.pl/440/5pczv/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega123
podajcie mi namiary na tą Panią Kasie z Sulęcina. chce zrobic smart lipo kolan pośladków brzucha i ud, bioder. Ile płaciłyscie za takie obszary? ja nosze rozm 36/34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donika
hej, ja mam termin u p. kasi na poczatek listopada, chetnie zrelacjonuje pozniej zabieg....namiary na p. kasie znajdziesz na jej stronie: http://www.chiropraktyka.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekerefecici
SMARTLIPO - NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!! Strata pieniędzy, czasu i zdrowia !!! 7 (siedem) miesięcy po zabiegu usunięcia ginekomasti i ZERO efektu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość argos 62
W kwietniu tego roku Pani Dr.z Sulęcina wyssala ze mnie 2 L tłuszczu.Wierzcie mi ,Ona nie potrzebuje reklamy,ponieważ jest fantastycznym człowiekiem i fachowcem.Wyszczupliła mi bryczesy i wewnętrzną część ud.Noszę rurki i mam szczuplejsze kolanka.Łatwo po zabiegu nie było. Kochani mylicie pojęcia,gdyż laserowy zabieg z odsysaniem u osoby o wym.36 /one również uważają się za grube/nie ma sensu ale u mnie góra40,dół 42 dał efekt zadowalający.Zauważcie ,że nikt ,albo żadko kto pisze jakie ma wymiary ,kg itp.A przecierz każdy i każda z nas jest inna ima inne oczekiwania -to slogan ,ale zapominamy o tym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Dzięki Ci za informację, mam takie same wymiary jak Ty. jestem zapisana na marzec do Pani Kasi, i czekam z niecierpliwością. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekerefecici
Nie zapominajmy także, że forum jest w temacie SMART LIPO, a większość opisywanych tu sytuacji i zabiegów NIE DOTYCZY SMART LIPO ponieważ zabieg ten NIE POLEGA na odsysaniu tkanki tłuszczowej lecz jej rozbicu i naturalnym wchłonięciu/wydaleniu przez organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka28
Witajcie, Jestem po powikłanym zabiegu smartlipo. Nie jest prawdą, że nie ma powikłań po smartlipo. Jest to zabieg, kóry oprócz braku widocznych efektów, może przynieść ze sobą szereg poważnych powikłań, kóre sprawią, że efekt kosmetyczny będzie gorszy niż przez zabiegiem. Pytajcie się dziewczyny o możliwe powikłania. W moim przypadku to twardy guz w okolicy podbródka o wymiarach około 4x3 cm. Wygląda jak połowa jajka położonego pod skórą - koszmarnie. Niestety, nie mogę liczyć na pomoc ośrodka w kórym dokonano zabiegu. Nie poczuwają się do odpowiedzialności zawodowej. Lekarz nawet nie wyznaczył wizyty kontrolnej po zabiegu ... Może gdyby spojrzał na to w odpowiednim czasie nie miałabym teraz takiego kłopotu. Omijajcie Otwock. W tej prywatnej "lecznicy", po zainkasowaniu należności ewentualne powikłanie po zabiegu jest Waszym kłopotem. Smutne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marie100
Droga Poziomko, doskonale Cie rozumiem. Też robiłam zabieg smartlipo w marcu ub. Podczas zabiegu lekarz niechcący dotkną mojej skóry laserem i poparzy mi ją. Na środku podbródka zrobiła mi się wielka dziura. Oczywiście nie przyznał się do tego po zabiegu, zauważyłam to dopiero w domu, jak zdjęłam opaskę, kilka dni po zabiegu. Po tym czasie w ranę wdarła się martwica i dziura powiększyła sie na kilka cm w głąb. Kiedy pojechałam na konsultacje po ok 2 tyg. lekarz wyjął mi czarny martwy kawał skóry, oddał kasę za zabieg i powiedział, że to powikłanie pooperacyjne. Jestem po serii wizyt u dermatologa (musiałam brać antybiotyki i jakieś inne specyfiki, żeby pozbyc sie martwicy) i u chirurga (dwa razy wycinał wiszącą skórę, która została po wielkiej dziurze). Ale to nie koniec mojej walki z lekarzami z Otwocka. Na razie ostrzegam wszystkie kobiety, nie korzystajcie z usług tych lekarzy, bo skończycie tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwiak-załamana
dziesiec dni temu mialam zabieg smart lipo polaczony z liposukcja laserowa policzkow i podbrodka... na dzien dzisiejszy efektow poki co nie widze, ale tym sie nie martwie bo czuje jeszcze obrzek na twarzy wzdluz calej linii zuchwy...martwi mnie natomiast to iz na podbrodku i do tego tak jakos niesymetrycznie, bo bardziej z prawej strony, az nachodzi na policzek... pojawil mi sie wielki krwaik, gula, wyczuwana strasznie...twarda.... duza.... pani doktor kazala mi ja masowac. boje sie okropnie, to jest wielki i widoczne:( twarde...na zewnatrz ma normalnie kolor skóry..czy ktos miał taki przypadek?????? prosze napisać tez otwock...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zo623
jestem po podbrodku 3 miesiace,na poczatku byl obrzek i opuchlizna czyli wszystko tak jak mialo byc.mialam tez male zgrubienie lekarz powiedzial mi ze nic zlego sie nie dzieje tez to jest normalne,miasowalam,masowalam i chodzilam na ultradzwieki. Jednym slowem stosowalam sie do zalecen lekarza a teraz ciesze sie smukla szyja bez grubego zwalku. A na ostateczny efekt trzeba czekac nawet do szesciu miesiecy.Mimo tego obrzeku po zabiegu,opuchlizny,zgrubienia i tej smiesznej opaski nie zaluje i polecam. Za dwa tyg. Robie brzuch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peggysoon
boże..czy wy dziewczyny nie sledzicie co sie dzieje w stanach-tam dawno nikt liposmartu nie uzywa. jakas nieskuteczna długość fali czy wiazki. wejdzcie na stone firmy lutronic i poczytajcie o Accusculpt- to najnowsza generacja i najskuteczniejsza a nie te bajki i wmawianie sobie czy cos działa czy nie. byłam w Poznaniu w Solumedzie u dr Adama Kruka i zdam relacje po zabiegu-z tego co wiem to ten lekarz prowadzi szkolenia dla innych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos nazwy LIPO. Ja sobie robiłam ( a w zasadzie robię) zabiegi LIPO SHOCK i rewelacja. Miałam straszny cellulit a już po 2 zabiegu widać bardzo fajne efekty. To urządzenie to podobno nowość w Polsce, ale efekty super. Mnie troszkę bolało, ale to dlatego, że miałam zaawansowany cellulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone forum
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjetkastad
cześć dziewczyny-jestem po zabiegu wyszczuplenia kostek, kolan i łydek.nogi nie do poznania.ale lekarz zaproponował mi Accusculpt mimo ze tez posiadał smartlipo.z tego co zapamietałam smartlipo to nieco starsza generacja i skuteczniej rozpuszcza tłuszcz ten Accucos.Zabieg robiłam w poznaniu w solumedzie u dr Kruka-za zabieg zapłaciłam 4 tys i przebiegał napradę w miłej atmosferze.lekarz był delikatny i rzeczowo odpowiedział mi na wszystkie pytania.teraz noszę rajstopy uciskowe-i to jest największy problem dla mnie z całego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×