Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juliaa2222

Smart Lipo - jakie efekty? Jest tu ktoś po tym zabiegu?

Polecane posty

Gość ffrf
szkoda ze nikt nie pisze ze po smarcie są mega nierównosci i dziury nie miałam cellulitu a teraz mam ciało jak 80 latka. nie róbcie tego dziewczyny szkoda sie oszpecac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEGU
jezu, jakie jesteście glupie i puste! skąd biora się tacy ludzie?! żali mi was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bergamątka
Ja po Smarcie mam duzy ubytek w pasie, ale nierównosci żadnych nie mam. Zdecydowałam sie na ten zabieg, bo lekarka gwarantowała mi, ze skóa na brzuchu nie bedzie wisiec po odsysaniu, a tego się bałam. Nie mam ani nierównosci ani cellulitu, a skóre miałam po 3 porodach nie w najlepszym stanie. Polecam ten zabieg bo daje duzy ubytek w pasie ( z rozmiaru 42 na 40) i skóra jest napięta, lepsza niz wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HelenKopyt
Jestem juz zapisana do Sulęcina. Zdjęcia na stronie www.chiropraktyka.com i rozmowa z osoba która miała w Sulęcinie wyszczuplane 4 okolice potwierdziły mnie w dobrze podjętej decyzji. Jeżeli mi się cos nie spodoba dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VASER lipo
Witam, Generalnie jest tak: LIPOSUKCJA: - KLASYCZNA to rzeznia. zabieg trudny, niebezpieczny (tak, tak, sa po nim zgony http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed?term=liposuction%20death) - WODNA, czyli Body Jet to taka sama rzeznia - co to za roznica, czy rozrywa sie tkanki stalowoa rura, czy olbrzymim cisnieniem wody?? - SMARTLIPO - urzadzenia dostepne w Polsce to przestarzala kicha. Urzadzenia sa tak slabe, ze nie dosc ze daja marne efekty, to jeszcze czesto parza! - VASER to jest rewolucja! Zrobienie 3 litrow tluszczu w znieczuleniu miejscowym, prawie bezbolesne Po zabiegu spokojnie sie wychodzi do domu Nie dosc, ze nie ma nierownosci, to jeszcze mozna RZEZBIC cialo! FILMIK http://www.youtube.com/watch?v=Muu0XWtFD0U PRAWDA, ZE SZOK??? STRONY: www.vaser.com http://www.vaserlipo.pl/ http://www.dermamed.com.pl/VASER_-_rewolucja_w_liposukcji_NOWO%C5%9A%C4%86!_a116.html http://www.estmedica.pl/vaser.html http://www.vaserliposystem.pl/ A TUTAJ O RZEZBIENIU SYWETKI: http://www.czasnazmiane.pl/artykuly/Liposukcja/__VASER_Hi_Def_(Lipomioplastyka)_-_precyzyjne_modelowanie_sylwetki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liljjjanka
Nie próbowałam jeszcze tego zabiegu,ale moze tez dlatego ze poki co na zwiotczała skóre na udach i brzuchu skuteczny okazał sie zabieg stretchcare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmnich
UWAGA do WSZYSTKICH FORUMOWICZEK, Jeżeli jesteście w jakikolwiek sposób poszkodowane przez panią K.Turczyńską z Sulęcina proszę o kontakt michal.mnich@gmail.com Nie jest i nigdy nie była lekarzem o specjalziacji chirurgii plastycznej/estetycznej tylko medycyny pracy i epidemiologii. W jej sprawie właśnie zakończyło się postępowanie i Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej postawił jej zarzut narażenia mnie na utratę zdrowia i życia, gdyż bez Dokumentacja jest dla WAS do wglądu Nie róbice u niej żadnych zabiegów, tylko od was pieniądze wyciągnie. Proszę was o kontakt, jeśli czujecie się poszkodowane michal.mnich@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w tym salonie możecie wykoanć zabieg Slim Lipo. I mysle ze to bedzie najlepsze rozwiązanie na tego typu problemy http://www.elite.waw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina89
Moja przyjaciółka była na takim zabiegu i tez całkowicie musze potwierdzić ze sa efekty i ze naprawde widać na skorze róznice przed zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Ostrzegam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mialam smart lipo ok 3 lat temu, w zasadzie efekty byly slabe, ale to nic.... Teraz dopiero rozgrywa sie moj dramat... Bralam lek hormonalny, ktory wywolal u mnie zakrzepice, aczkolwiek ten zabieg na 100 % sie do tego przyczynil! W koncu to ingerencja podskorna, mozna uszkodzic naczynia krwionosne, oslabic je. Nie wiem dlaczego nacrynku dostepne sa takie metody!!! Z ufnascia oddajemy sie w rece lekarza ktory zapewnia ze to zabieg calkowicie bezpieczny...Czyzby?.... A skutki moga byc tragiczne dopiero po latach!!! U mnie zabieg byl ok. 3 lat temu. Pozniej nic sie nie dzialo, a tu nagle...Jak grom z jasnego nieba...I teraz drze o wlasne zycie, majac swiadomosc ze kazdy dzien moze byc ostatnim. Ja bylam zrozpaczona swoja sylwetka ktorej nie moglam zmienic dieta i cwiczeniami, coz moglam zrobic, szukalam metod gdzie sie da, endermologie itp. Az na moje nieszczescie trafilam na warek o smart lipo...ZALUJE!!!! NIE COFNE JUZ CZASU, ALE MOGE USTRZEC INNYCH. BLAGAM NIE ROBCIE TAKICH ZABIEGOW!!! Mozna stracic zdrowie, albo nawet i zycie zamiast nadmiaru ciala!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam serdecznie wszystkie panie myślące o zabiegu smart lipo!!! ja zostałam poszkodowana wykonując zabieg w ambasadzie urody w jeleniej górze na ul. ogińskiego, przez doktora jarosława wilka!!! otrzymałam kontakt od dystrybutora laserów smart lipo na rynku polskim. powiedział mi że ten salon nie posiada oryginalnego laseru!!! tylko chinska podróbkę!!! która nie tyle że jest nieskuteczna, to może narobić tylko szkody!!! salon podszywa się pod bezpieczny, skuteczny i oryginalny laser, którego tak naprawde w polsce nie ma!!! jest kilka bezpiecznych, są one jednak w droższych klinikach. dlatego nie patrzcie na cene!!! taniej...można narobić sobie tylko szkody!!! nie mam pojecia kto dopuszcza wogole na rynek takie podroby!!! ale niestety tak jest...a potem cierpi setki kobiet.... jeśli koniecznie chcecie zdecydować się na taki zabieg (choć ja odradzam, gdziekolwiek!!!) sprawdzcie dokładnie staż lekarza w wykonywaniu tego zabiegu, certyfikaty, przede wszystkim stopien medyczny, a przede przede wszystkim certyfikat laseru!!! powinien mieć atest fba badz fdi (prosze wybaczyć ale zapomniałam dokładnie, jednak coś w tym stylu). nie narażajcie swoich ciał i zdrowia w żadnym byle salonie!!!!!!jesli juz korzystajcie ze sprawdzonych klinik, doswiadczonych lekarzy!!! nie sugerujcie sie opiniami w internecie...pozytywna opinie moze wystawic sobie kazdy ku dobru reklamy...ja chyba w tedy na taka wlasnie trafilam na moje nieszczescie...i nia sie zasugerowalam!!! jesli ktoś ma jakies klopoty po smart lipo piszcie do mnie smialo ilona.vitalia@o2.pl razem łatwiej się wesprzeć...i razem walczyć o to by nikomu więcej nie stała się krzywda!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NINKA2
Ja miałam ten zabieg...To najgorsza rzecz jaka moglam zrobic...Mam teraz nierownosci...Chcialabym przywrocic moje cialo sprzed tego zabiegu...Niestety nie da sie...Wszystkie osoby myslace o tym zabiegu - nie robcie tego za nic w swiecie...bo pozniej bedziecie zalowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ninka2,proszę odp.dlaczego żałujesz i gdzie robiłaś zabieg,koszt?ja chciałam zrobić???pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronce kafeterii jest o SLIM LIPO 3D... czyżby inna nazwa, a zabieg ten sam? czy któras z was korzystała juz z takiego zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K...ludzie!!!!!!!!!Stuknijcie sie w leb!!!!!!!! Ja zdecydowalam sie na ten zabieg bo inne baby go robily... I teraz nie moge przebolec ze trafilam na cholerne forum o tym zabiegu!!! Bo przez nie ja sie rowniez zdecydowalam na ten zabieg!!! I teraz moje zycie jest skonczone!!!! Jesli ktokolwiek ma ochote zrobic taki badz tego typu zabieg chetnie go od tego odwiode... Moze moja tragedia uchroni kogos innego... ilona.vitalia@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy możesz więcej napisać????co się stało????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SmartLipo jest laserem marki DEKA i posiada 3 długości fali, SlimLipo jest laserem produkowanym przez Palomar i ma 2 dłusoći fali. Każdy zabieg będzie rodził powikłania jeżeli operator nie ma doświadczenia. Oba urządzenia posiadają certyfikat FDA. Wyższość SLIM Lipo polega na tym, że zastososwana długość fali ma powinowactwo tylko do tkanki tłuszczowej i nie reaguje z płynami - tzn. że podczas zabiegu przy innych długościach wali dochodzi do implozji jak jest dużo płynów (np. znieczulających). Ważne jest aby po około 10-14 dniach po zabiegu wykonywać masaże - drenaże limafatyczne (2/tydzień) przez conajmniej 4 tygodnie. Po 3-ch miesiącach niezbędna jest wizyta kontrolna. Wóczas lekarz np. skorygować nierówności preparatami do lipolizy inikecyjnej - wszystko zależy od tego jak do zabiegu i opieki nad pacjentem podchodzi klinika i lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jardin
Myślałam o Smart Lipo, jednak ostatecznie zdecydowałam się na Redustim. Słyszałyście o nim? Zrobiłam serię dwunastu zabiegów w salonie Vici Clinic w Krakowie, efekty są rewelacyjne. Chętnie poznam Wasze opinie na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy porzadny lekarz zrobi smart lipo tylko z odsysaniem. Bez, to nabijanie ludzie w butelke. Zawsze nieco tluszczu sie wchlonie, bo komorki zostaja zniszczone przez kanule laserowa ale odsysanie powinno byc standardem:) Tylko wtedy pozbywamu siue tluszczu na stale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×