Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mlodaMAMUSIA

Porod w Lodzi Matka Polka

Polecane posty

Witam wszystkich prosze o opinie natemat warunkow rodzenia w matce polce oraz opieki po porodzie. Bardzo mi na tym zalezy gdyz moj lekaz prowadzacy ma podpisana umowe z Matka polka i bede tam rodzc a bardzo sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka Polka - świetny sprzęt! napewno duże doświadczenie lekarzy, ale bardzo przedmiotowe traktowanie pacjentki! no, ale to taki koloch, że nie ma co się dziwić! nikt tam się z Tobą pieścić nie będzie :( ale napewno Ty i dziecko będziecie pod świetną opieką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam:) leżałam tam miesiąc przed porodem z cukrzyca ciążową i opieka była świetna...poród wspominam bardzo miło miałam świetną panią doktor i położną. leżałam z maluszkiem w szpitalu 7 dni-miał żółtaczkę-i co dzień była inna zmiana pielęgniarek wszystkie cudowne,jak miałam jakiś problem zaraz mi pomagały;) fakt szpital jest duży ale to wcale nie znaczy ze opieka jest zła. jak dzieci w nocy płakały a matki nie radziły sobie to położne zabierały je i uspakajały. dodam że spotkałam tam wiele znajomych dziewczyn :) jak będe rodzic kolejne dziecko to na pewno tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie napisałam, że opieka jest tam zła! wręcz przeciwnie! tylko, że nikt tam nie będzie się pieścił z jedną pacjetnką, bo mamy ich w tym szpitalu bardzo dużo! z całej Polski! normalne jest, że jeżeli dzieje się coś złego, to lekarze i pielęgniarki robią wszystko, aby było dobrze! ale jeżeli przy porodzie i po nim wszystko będzie pięknie (czego autorce życzę z całego serca) to urodzisz, poleżysz góra dwie doby i wyjdziesz do domku :D Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzekuje bardzo za odpowiedzi jjj mniemam ze pracujesz w tym szpitalu. Przyznam sie ze moje obawy sa nietyle dla tego ze nieznam ztego szpitala ale przedewszystkim ze jest to moja pierwsza ciaza a gdybym chciala rodzic w moim miwscie w moim szpitalu to musialabym zmieniac lekaza a tego niechce nawet mama mnie przekonala ze w M P jest dobra opieka ona sama pracowala jako pielegniarka na ginekologi w moim miescie wiec o poloznictwo twz zachaczyla i pewnie troche inaczej by na mnie patrzyli wiedzac ze jestem jakby swoja tzn prawie jak z rodziny. Ale po waszych opiniach niemam obaw co do rodzrnia w MP nawet jesli nikogo tam nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×