Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość odi00

wrocław, ginekolog-endokrynolog, dzieczyny, ktorym sie udalo...

Polecane posty

Gość odi00

hej dziewczyny, mam prosbe, szukam ginekologa (dobrze by bylo rowniez endokrynologa) we wroclawiu, ale juz mowie o kogo mi chodzi. Do tej pory leczylam sie w poradni na polnej w poznaniu. Mialam nieregularne miesiaczki i generalnie zaburzenia hormonalne. Mam podejrzenie o PCO. Cykle wyregulowalam i teraz przyszedl czas na starania o dzidziusia;) Bylam na kompleksowych badaniach w szpitalu (wlasnie na polnej), nast porobilam inne badania dla starajacych sie (np. na toxo) i peirwszy cykl mialam monitorowany, ale niesttey nie mialam owu. Lekarz zapisal mi clostilbegyt i teraz znowu bede miala obserwacje cyklu czy jest jajeczkowanie. Mam do Was pytanie, czy są tu dziewczyny z wroclawia i okolic, ktorym przy podobnych dolegliwosciach udalo zajsc sie w ciaze? Jesli, tak to napiszcie prosze, jaki lekarz Wam w tym pomogł. Mam dobrego lekarza w poznaniu, ale jest mi ciezko dojezdzac do poznania. Tym bardziej, ze czasem w jednym cyklum trzeba zrobic kilka razy usg. Prosze mi kogos dobrego polecic. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×