Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nokija

southampton .......

Polecane posty

witam, mam zamiar wybrac sie do southampton w lipcu na dluzszy okres. boje sie tylko ze jest tam juz tak duzo polakow i tym bardziej w wakacje duzo znowu tam wyjedzie w celach zarobkowych ze nie znajde pracy. mowie dobrze po angielsku ( skonczylam 3 letnia filologie angielską), ale poza tym nie mam innego wyksztalcenia. na pewno jest ktos na forum kto mieszka w southaampton, prosze napiszcie jak to jest w praca tam, z mieszkaniem i w ogole z zyciem. jakie dokumenty trzeba ze soba zabrać, ile pieniędzy trzeba miec na start??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalendarium
ja jestem zSouthampon. Anglielski znam prawie perfect.Jak skoonczyl mi sie kontakt to 2 tyg szukalam pracy. Zalezy czego szukasz. Ja szukalam tylko pracy biurowej. Jesli znasz jezyk jestes "obrotna" to dasz se rade. Musisz umiec sobie radzic a nie czekac z zalozonymi rekami az cie praca znajdzie. Dobrze by bylo jak bys miala u kogo sie zatrzymac chociaz na pare piwerszych dni. odradzam agencje. Ja szukalam przacy w internwcie, wysylalam po 3 cv dzienne. Dobrze jakbys sobie napisala Cv w Polsce List motywacyjny. Polakow jest bardzo duzo. Trudno sie przebic. Nikogo nie zaskoczysz ze znasz angielski. Dobrze jakbys miala prawko i jedzila autem to duzy pluss, bo wiele fajnych miejsc pracy mozna dotrzec tylko autem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość southbeach1
kalendarum, ale czy warto szukac pracy przez internet jesli nie ma sie tutajszego doswiadczenia i referencji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalendarium
A pracowalas gdzies w Polsce,jakiesj pracy masz zamiar szukac.? Bo to tez wazne. Mozesz np wziac list od pracodawcy polskiego i przetlumaczyc go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×