Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ilewody

Ile pijecie litrów wody dziennie?

Polecane posty

Ja wypijam okolo 2 l wody, czasami wiecej. Zauwazylam,ze zaden sok, zadna herbata nie gasi pragnienia tak jak woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekabrysta
6 szklanek czystej wody pokrywa zapotrzebowanie dzienne na wodę a jest ona zawarta też w owocach i innych płynach.Oczywiście to się zmienia w zależności od aktywności ale bez przesady z takim wlewaniem w siebie tylu płynów. Przecież wypłuczecie wszystko doszczętnie z organizmu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyganek
dawid cygan kostecki miał diete w której musiał wypić 17 litrów dziennie wody + zjeśc jeden posiłek z piersi kurczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno mi powiedzieć ile, ale mamy w domu nawet coś takiego - http://www.aquasolution.pl I genialnie sie to sprawdza. Ogólnie raczej staramy się wszystkich w domu zarazić piciem wody i jak na razie to nam się udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 litry 1,5 do 2 l woda 1 l inne płyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie bardzo różnie, staram sie 2,5-3 litry. Ale pije wode soki, jest teraz taka dobra woda od Tymbarka h2o z owocami. Naprawde smaczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wody, wypijam mniej więcej 2l, może 2,5l dziennie jak jest gorąco i jest to zwykła warszawska kranówka, poza tym około litra innych płynów, np 2 kawy, herbata, jakiś sok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie bywa. Nie zaprzeczam, że wypicie 2l wody to dla mnie dużo i niecodziennie się udaje, ale zazwyczaj wypijam co najmniej 1,5l + zielona herbata 1-2 szklanki dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj sama miałam z tym problem. Woda jest bardzo ważna dla organizmu, zauważyłam, ze kiedy pilam zbyt małow wody to robiły mi sie wory pod oczami, poza tym moja skóra była przesuszona oraz nie prezentowała się zbyt ładnie. Wprowadzenie regularnego picia wody do diety znacznie poprawiło wyglad mojej skóry 🙂 Wydjae mi się, ze jest to kwestia przyzwyczajenia. Jeśli przyzwyczaimy organizm do regularnego picia wody to potem sam będzie się tej wody domagał. Można dodać do smaku arbuza czy cytrynę ( na poczatku zawsze sobie dodawałam bo mialam problemy z wypiciem samej wody).

No i polecam regularnie oczyszcać organizm dla zdrowia. Sama ostatnio przekonałam się do plastrów oczyszczających. Takie plastry można zamowić w Aura Herbals https://auraherbals.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×