Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rude rude wlosy

do kobiet ktore przechodzily grzybice

Polecane posty

Gość rude rude wlosy

jestem w ciazy i tydzien temu zdiagnozowano u mnie grzybice. podobno to w ciazy prawdziwa zmora. lekarz przepisal mi trzy dopochwowe globulki Pimafucin, ktore juz zuzylam. swedzenia i serowate uplawy minely, pojawilo sie za to cos innego:( obrzydliwe rzadkie, zoltawe uplawy, ktore po prostu cuchna :( dostalam ich jakies dwa dni po zastosowaniu ostatniej globulki. do tego pech bo wyjechalam i w domu bede dopiero za dwa tyg. kurcze, zalamana jestem:( nie wiem czy siac panike i szukac szpitala, czy poczekac troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nie siała paniki, ale i nie czekałabym. Zaczęłaśleczenie, to nie przerywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybica w ciąży
to powazna sprawa, ja bym zadzwoniła do ginekologa i powiedziała o przypadłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rude rude wlosy
no wlasnie nie moge kontynuowac, bo w opakowaniu byly tylko 3 globulki, na trzy noce. mam tylko krem o tej samej nazwie. smaruje sie... najgorsze ze nie moge isc do lekarza. co jedynie moge tu poszukac szpitala :( nie wiem czy to kolejna infekcja, czy jak mi ktos powiedzial - rozkladajace sie grzyby sa wydalane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisząc o kontynuacji leczenia miałam na myśli, że jeśli zaczęłaś się leczyć, to nawet jak zuzyłaś opakowanie przepisane przez lekarza, to od razu powinien wiedzieć, że po zaleconym leczeniu jeszcze coś cie niepokoi i jeśli nie twój lekarz, to inny powinien się do tego ustosunkować: albo rozwiać twój niepokój, albo zalecić dalsze leczenie. W ciąży nie należy niczego lekceważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 100% możesz się teraz \"oczyszczać\". Nie panikuj! Proponuję zakup Lactacyd Femina chusteczki lub płyn do higieny intymnej (wspomaga leczenie grzybicy i powoduje szybsze \"dochodzenie\" do siebie). W aptece możesz zakupić. Poza tym staraj się codziennie jeść jogurty, kiszoną kapustę, kiszone ogórki... wszelkie produkty, które pozwalają na szybszy powrót Twojego organizmu \"do równowagi\". I jeszcze jedno, zapytaj lekarza o zakażenie rzęsistkiem, czy istnieje możliwość, że ten pierwotniak Cię zaatakował. http://www.resmedica.pl/ffxart12992.html tu masz więcej na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×