Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamyczek taki ladny

Ile trzeba kasy na wyprawkę?

Polecane posty

Chyba odebrałaś mnie niezbyt miło:( Ja zapytałam bardzo życzliwie i z ciekawości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą, to masz kobieto samozaparcie z tym rodzeniem:D Ja po jednym mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutnie nie odbieram ludzi niemiło! A moje porody to bajka :D najdłuższy był pierwszy, trwał 2 i pół godziny ;), kolejny koło półtorej godziny i trzeci to ledwo dojechałam do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyland
Witam serdecznie wszystkie Panie, Mam pytanie do wszystkich przyszłych lub obecnych mam dzieci w wieku do 16 lat. Prowadze badanie rynku dotyczące sklepu internetowego z markową używaną i nową odzieżą angielską dla dzieciaczków, od noworodków do ok. 160cm wzrostu. Trwają przygotowania do uruchomienia takiej strony, dlatego musimy wiedzieć ile osób byłoby zainteresowanych zakupami w takim sklepie? Ceny produktów od 3zł w górę. Koszt przesyłki od 6zł do 13zł(w przypadku pobrania). Główna dewiza: Odzież tylko dobrej jakości w przystępnych dla wszystkich cenach ( wszyscy wiemy jakie są teraz czasy, więc staramy się aby ceny były jak najniższe). Odzież takich firm jak next, cherokee, st.bernard, marks&spenser, disney i wiele wiele innych. Dlatego miałabym prośbe, jeżeli to nie problem to prosiłabym o wysłanie do mnie maila o treści TAK, jeżeli ktoś byłby zainteresowany takim sklepem. Żeby strona ruszyła musimy otrzymać conajmniej 300 pozytywnych opini. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrówka i powodzenia dla wszystkich mam i ich maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala fu-- to lozeczko i materac bylo w przecenie. Nie znalezlismy nic tanszego, zalezalo nam na czyms stabilnym i porzadnym materacu. Ciuchy nie mexxa.. nie jestem glupia, maluchy za szybko rosna i pewnie w niektorych rzeczach pochodza 1 raz, ja poprostu duzo komplecikow kupowalam a kazdy15-20 euro i sie uzbieralo. Mysle, ze jak by sie uprzec to mozna by zredukowac to wszystko i zaplacic polowe. Niektore rzeczy np w C&A sa sliczne i niedrogie, za pare groszy mozna kupic szczegolnie w przecenie. W IKEA sa chyba po 5 euro wanienki, kolezanka zaplacila za cale umeblowanie pokoju malej ok 300euro w tym szafa, komoda, lozeczko,materac i cos tam jeszcze. Ja kupilam wanienke na stelazu i 200zl zaplacilam. Co do uzywanych ciuchow jak ktos nie ma kasy to czemu nie? przeciez sie wypierze i juz, a chyba sie za przeproszeniem z "gownem nie bilo" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Witam! Z gory przepraszam, ze nie przeczytalam wszystkiego i moze bede sie powtarzac, ale moj Maluch zabkuje i teraz na chwilke usnal... a ja tak w ramach odreagowania... Napisze moze z czego jestem zadowolona a czego w ogole nie uzywalam :) pomijam oczywiscie ze lozeczko i wozek trzeba miec :) i proponuje kupic mimo wszystko przed porodem. Na becikowe czeka sie miesiac czasem poltora, a jak dziecko urodzisz w lecie, to po wyjsciu ze szpitala mozesz wlasciwie za kilka dni wyjsc - w lecie odpada przeceiz werandowanie tylko idziesz od razu na krotki spacer. Do lozeczka: - przescieradla na gumce - mialam na poczatek 3 - moj Maluch ulewal i cieszylam sie ze mam na zmiane. - posciel - zarowno wypelnienia jak i poszewek nie uzywalam jeszcze wcale - Maluch ma 8,5 miesiaca i kocha miekki kocyk :) - rozek - kupilam wypralam i schowalam :) - pieluchy tetrowe - super - na poczatku jak pisalam ulewl, wiec pieluchy byly super do wycierania buzki i wszystkiego w kolo, potem deserki, zupki itd. Mlode Mamy pamietajcie, ze spranie marchewki z ubranka graniczy z cudem!!! Mnie niestety nikt nie uprzedzil, wiec kilka ubranek mialam juz tylko do jedzenia :D tetrowek spokojnie wystarczylo i wystarcza mi 20. - nie mialam pieluch falnelowych - kocyk lekki, grubszy - uzywany dopiero jesienia, i duzy koc, ktorego uzywamy teraz do zabawy, jako namiot czy parawan. - ceraratek nie mialam wcale Ubranka: - spioszki 1 x 56, 4-5 x 62 - zobaczysz nie zginie a wierz mi, ze komfort jest jak wiesz, ze nie musisz leciec prac na juz, zwlaszcza na poczatku jak oswajasz sie z nowa rola :) - bodziaki z dl i kr rekawkiem, rozmiar 56 w zupelnosci po jednej szt wystarcza a tak to proponuje wydac pieniazki na bodziaki w rozmiarze 62, 68, a nie kupowac koszulek i kaftanikow... strata pieniedzy, no moze po 1-2 sztuce sie przyda czasem, - mialam dwa bawelniane pajacyki - wystarczylby jeden - Synek urodzil sie koncem lipca - uzywalismy pajaca jako wierzchnie odzienie na bodziaka i spiochy. - czapeczki bawelniane, super na spacerki w wietrzne dni. mialam tylko wiazane, sporo - uzywalismy 2 sztuk na zmiane. - sweterki i spodenki darowalam sobie - bo taki Maluszek lepiej jak ma cos na cale cialko a nie dzielone w pasie, sweterek, tak ale jak Synek juz usiadl. Wczesniej nawet zle sie ubiera. - za to mialam fantastycznego pajaca w weluru - cud sprawa! polecam wlasnie jako odzienie wierzchnie zamiast swetra i spodni. Kąpiel: - termometr - krotko go uzywalam, ale na poczatku byl potrzebny, bylam spokojniejsza oceniajac temp wody, - bez myjki sie obylismy, teraz mamy gabke. - super emulsja do kapieli z Oilatum, albo mielismy tez z Baby Delfi chyba, choc i tak na poczatku kapalismy sie tylko w wodzie. - mamy sudokrem, ale rzadko go uzywamy - chustechki i pieluchy zaczynalismy od pampersow - bo najmniej uczulen po nich, ok 3 miesiaca zaczelismy eksperymentowac z innymi. -nozyczki, szczotka do wlosow - proszek uzywam lovelli Apteczka - 70% roztwór spirytusu i gaziki do pepka - termometr i sloiczek z oliwa przygotowany - zamiast gruszki mamy fride - inwestycja ok 25 zl, ale bez nij nie wyobrazm sobie walki z katarem - sol fizjologiczna bardzo wazna + zwylky zakraplacz za ok 3 zl w aptece do zakrpiania noska sola - plantex, plantex, plantex - dla nas rewelacja w pierwszych 3 miesiacach zycia! Przy kolkach, bolach brzuszka, wzdeciach... ok 10 zl za 10 sztuk - viburcol N - czopki - rozne zdania na temat czopkow - ale pol czopka w tyleczke plantex do butelki i za pol godziny po kolce- ok 17 zl za 12 czopkow - paracetamol w zawiesinie dla dzieci to powyzej 3 miesiaca - super sprawa przy goraczce po szczepieniu czy przy zabkowaniu na poczatku - ok 6 zl za buteleczke - altacet w zelu - tubka ok 9 zl - opuchnieta raczka czy nozka po szczepieniu - super - duzo lepsiej niz oklad A do szpitala najlepiej zadzwon i zapytaj co masz ze soba zabrac. Ja bralam podklady duze, na lozko, pieluchy dla malego... musze leciec pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×