Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamie sie pomozcie mi

Wpadłam... ponieważ 2 razy zdarzylo mi sie zwymiotowac

Polecane posty

Gość załamie sie pomozcie mi

tabletke anty...;( Myslalam ,ze nawet tak nie uda mi sie zajsc w ciąże Boże:(:( Ja sie zabije. Facet jak mu powiem to na milion procent mnie rzuci ,wysmiej itd:(:( Pewnie bedzie chcial testów na ojcostwo bo przeciez bralam anty...a zaszlam:( Nie zrozumie ,on nie zrozumie napewno ze nawet biorac pigulki mozna wpasc:( a ja je jeszcze zwymiotowałam:(:( Kazdy mnie pocieszal ,ze nie ma opcji...ze bede w ciazy a tu prosze... Jestem :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeee
przepraszam ale w takim razie czemu jestes z takim chujem co nie zrozumie? Przykro mi ze wpadlas, powiedz jemu no i zobacz co z tego wyniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego tak mowisz
powinien to zrozumiec,przeciez takie sytuacje naprawde się zdarzają!!!! Ty je wzymiotowalas...czyli mogly nie zadziałać...nie wiem....Nio stało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochana powinien to zrozumiec
no jak to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nawet biorąc nie mozna byc pewnym w 100%,ze sie nie zajdzie w ciąze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej wybielic u dentysty
przeciez to jasne, ze jak sie zwymiotuje to tabletka nie dziala;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamie sie pomozcie mi
Niedługo kończe 20 lat :( Ale ja sie boje nawet mu o tym powiedzieć:(:( Boje sie Boże:( Boje się odtrącenia,niezrozumienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 lat to nie 14 czy 15.Wiem male pocieszenie jak ciaza nie byla planowana ale teraz za pozno na rozmyslanie.Facet gdy chce to znajdzie 100 powodow zeby cie zostawic czy jestes w ciazy czy nie.Przykre to jest ze nie mozesz na nim polegac ale przeciez sama sobie dziecka nie zrobilas.Bedzie musial wziasc odpowiedzialnosc za dziecko tak jak ty.Teraz jestes zalamana w potrzasku ale obiecuje ci ze kiedys bedziesz sie cieszyc ze masz dziecko.Glowa do gory musi byc dobrze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze tabsy
po zwymiotowaniu ich nie działają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasz rade malutka na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie bedzie chcial testów na ojcostwo bo przeciez bralam anty...a zaszlam On tak Ci powiedział czy sama wymyśliłaś? :D ps. sory że sie nabijam ale jakiegos głupiego tego chłopa sobie znalazłaś... Teraz nagle takie pretensje... Jak to ktoś mądrze powiedział "widziały gały, co gały brały"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama
nie mozesz sie tak martwic bo szkodzisz dziecku i sobie. Dziecka nie mozna nazwac ''wpadką'' swiadoma, nieswiadoma decyzja. NIewazne! Mozna co najwyzej powiedziec ''Nieplanowana ciaza'' Nie boj sie! przeciez to tez jego dziecko, musi wziac za to odpowiedzialnosc jesli nie to okaze sie skonczonym pik..pik..pik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×