Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiat Nilu

Jestem gruba=czas wziasc sie za siebie!!!!!

Polecane posty

Dzien dobry🌼 Jestem po sniadanku: -pol.grahamki,serek homo waniliowy,herbata. Koncze dzis z taka iloscia pieczywa!!!max bulka na dzien!!! Czuje sie swietnie,rano brzuszek wklesly,twarz mam tez szczuplejsza:) Niestey dzis na aerobic nie dam rady,ale pocwicze w domu:)pogoda paskudna:oziewam i jestem taka do dupy,ze tak powiem.Mam ochote polozyc sie pod kocem z kawka i jakas fajna ksiazka(ale od razu bym usnela).Nie mam zadnego pomyslu na jedzenie na dzis:(Kwiat Nilu,Ty to fajnie sobie zawsze ulozysz menu.Pa milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Udany dzien nie zjadlam ani kawalka ciacha:D tylko garstke rodzynek:D jako 2sniadanie,na obiad : makaron graham z warzywami z wczoraj:D podwiecozrek: jablko a na klacje rybe z brokulami Wypilam 3kawy:o buuuuu Jutro jade do mojego chlopaka tak wiec cztery dni bez diety;) hihi ale co nie zjem to i takspale;)Milego wekendu ide sie kapac,pakowac i spac bo jutro mam rano pociag i musze byc wyspana:D papa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:o Niestety nazarlam sie dzis jednym slowem!!!do godz.20 byla rewelacja,potem nie wiem co mnie napadlo ale zjadlam wszystko:( Nic,co zrobie,jutro tez jest dzien.Mam nadzieje,ze jutro to odpokutuje:( Dobranoc i Kwiat Nilu-milego weekendu i odpoczynku🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kwiat Nilu a garstka rodzynek to dużo kalorii ma ? :) U mnie totalna załamka, wczoraj zapakowaliśmy do plecaków kanapki, kilka butelek aquarel, pomidory i owoce i mieliśmy jechać rowerami w plener, bieganie też mieliśmy w planie, a tu taka kicha...deszcz pada i zimno brrr. Ja chcę juz lata! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kwiat nilu ------> ja chcę takie wymiary 😭 wczoraj pracowałam z ojcem i się nachodziłam sporo i na pewno spaliłam duuuuużo kalorii, ale też spiekło mnie słońce na karku, bo nikt się nie spodziewał ładnej pogody :( a ja mam jasną cerę, uczulenie na słońce w ogóle i cały czas to smaruję kefirem i pantenolem :( hm coś chyba schudłam, bo przymierzyłam spódnicę od przyjaciółki, która była za ciasna i już się da w niej chodzić :D (oczywiście jest na styk...) dzisiaj chyba nie poćwiczę, bo jak tylko ruszam ramionami to mnie piecze to poparzone, no i jest zimno :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tylko ta cholerna waga stoi w miejscu :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny🌻 Jak tam po dlugim weekendzie?ja niestety nie dietowalam,tyle spotkan i im prez:(wiem,ze to nie jest zadne wytlumaczenie.W kazdym badz razie dzis wracam w swiat diety:(nawet sie nie wchodzilam dzis na wage bo nie chcialam psuc sobie humoru:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
u mnie porażka.... bo miałam imieniny w sobotę :/ dali mi wielką czekoladę i bombonierkę, były jeszcze ciastka :/ dobrze, że nie jadłam tego sama... pół czekolady dałam facetowi, tak jak resztę bombonierki. Ale i tak masakra. Oczywiście nie można nie jeść, jeśli rodzice siedzą non stop w domu, a mama gotuje obiad :/ przedwczoraj zrobił mi się zajad, to od razu się nasłuchałam, że to dlatego, że "nie jem", że nie jem mięsa (bo nie zjadłam obiadu dzień wcześniej :/) ja przez nich nie schudnę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) dzis tak cieplutko,ze zle mnie nie kusilo:)gorzej teraz,bo sie przeglodzilam troche po weekendowych szalenstwach,mam jutro wolne i musze sobie jakos zorganizowac czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,wlasnie czekam na moj obiad-dietetyczna zapiekanka,czy tylko ja dietuje???dziewczyny no:(a i musze zmienic stopke bo dzis sie zwazylam i 57,5:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:D Weekend mi sie troche przedluzyl;)dopiero dzisiaj wrocilam:D:Dhmm..cudownie spedzilam czas:D ciasteczka,czekoladki,wafelki;) nie zartuje troche przesadzilam z jedzeniem :D ale nie sadze zebym przytyla,bo jakos sobie te słodkosci rozplanowalam i nie jadlam tak czy inczaje po 18 hihi raz tylko mi sie zjadlo ok 22 i to paluczki serow:obuuu Jutro staje z rana na wadze aczkolwiek nie licze na jakikolwiek spadek wagi:D oby tylko nic ne przybylo;) Moj chlopka jest zadowolny z mojej \"nowej \"figury;) i powiedzial mi ze juz nie powinnam sie odchudzac bo tak jak wygladam,jest bardzo dobrze:D hihi ach ci faceci:Djakby sie najwiecej znali;) Od jutra znowu rygor jezeli chodzi o słodycze:( no i teraz jeszcze jade do szkoly buuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry dziewczyny:D A oto moja waga i wymiarki:D tylko ostrzegam zadnej rewelacji nie ma;) Waga 53kg ubylo 0,5kg:d hihi a jdnak;) Wymiary: Biust 72cm,bez zmian:D Talia 64cm,bez zmian:D Biodra 91,5cm ubylo 0,5cm:D:D Kosci biodrowe 81cm,bez zmian:D Udo 52cm,ubylo 0,5cm:D:D:D Łydka 32cm,ubyl 1cm:D:D:D Miłego dnia hihi i bez podjadania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🌼 No tak gdyby nie ten kawalek ciasta na 2sniadanie to bylo by rewelacyjnie:D:D ale coz to bylo silniejsze odemnie;)A tak powaznie nie moglam sie powstrzymac:o taka miam ochote na cos słodkiego ze gdybm miala karton grzeskow to pwenie bym wciagnela go calego:o buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis dowalilam na wieczor mimi tego,ze kolezanka powiedziala ze schudlam:o jutro pije i musze czyms wyscielac zoladek:P w przyszlym tyg.pojde 3razy na aerobic i jak bede ladnie dietowac to kupie sobie cos w nagrode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Padam z nog:o jestem strasznie zmeczona,caly dzien w szkole i własnie skonczylam dwu godzinny seans uczenia sie:oSesja zbliza sie wielkim krokiem a ja nie mam zapału do nauki:o Od poniedzialku biore sie ostro za ksiazki:) A co do mojego dietetowania to dzisiaj wszystko poszlo po mojej mysli:Dno prawie wszystko;) Sniadanie jajecznica z pomidorami i natka pietruszki:d mniamm 2sniadanie jablko obiad kanapka z chleba fitness z maslem i ogorkiem podwieczorek 250mil kefiru obiad po 19:o 3kotlet sojowe gotowane ez smazenia i do tego bardzo mało warzyw:( Niedawno napilam sie pol szklanki maslanki bo zrobilam sie strasznie glodna:D ale juz mi przeszlo:D Dzisiaj na uczeli wszyscy zachwycali sie moja \"nowa\"figura;) az miło bylo posłuchac jaka to ja jestem teraz szczupla i jak ładnie wygladam;) ehh cudownie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:D Zbieram sie do szkoly i musialam wlaczyc komputer:o hihi chyba jestem uzalezniona;) Jestem juz po sniadaniu:D znowu mjajko z pomidorami i ziolami,mowie wam pycha:D Dzisiaj nie cwiczylam bo mi sie nie chcialo:o ale jutro sie juz poprawie;) Milego dnia bu u nas zapowiada sie piekna pogoda:) papa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi tylka ja tutaj zagladam?;) Wszyscy mi mowia zebym juz sie nie odchudzala,bo teraz wygladam bardzo dobrze:Dwiem,wiem fajnie to brzmi jak mowia Ci ze jestes szczupla:D:D Własciwie juz moje cialko podoba mi sie;) takie wsam raz;) no moze jeszcze pare cm w biodrach i w udzie mogloby ubyc:D ale teraz postanowilam juz spokojnie,bez nerwow dazyc do mojej wymazonej wagi,pozostalo mi 2,5kg,mysle ze to konca czerwca bez pospiechu zgubie je:D Teraz juz mam problem z ciuchami:o wszystko jest za duze!!Ale z drugiej strony warto bylo,przynajmniej nie wstydze sie załozyc spodenek,czy obciaslej bluzki:D:D a jak beda wakacje to wyskocze na plaze w stroju bez zadnych kompleksow:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja ale goraco:o normalnie tragedia😭 Jak wracalam z pracy to myslalam ze sie roztopie:oOKROPNOSC!!!! Czekam na kolacje szef kuchni poleca: rybe z kiszona kapusta:D:D Jem i ide sie uczyc,bo jutro juz pierwszy egzamin:o a moja wiedza jest znikoma😭 nic cala noc posiedze nad ksiazkami;) mam nadzieje ze ta sejsja jakos mi przejdzie,bez kilograma na plusie;) Milego popoludnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) normalnie caly dzien w pracy tylko bym jadla,tez mi goraca,bo niby jest klima a gowno daje:pmam kolwzanki w pracy,ktore sa zarlokami tak jak ja i razem sie skuszamy na lody i obiadki:(jutro mamy przestac:Dnapisze jak poszlo.Z kad u Ciebie Kwiat Nilu tyle silnej woli i samozaparcia,zazdroszcze.Powiedzialam,ze daje sobie 2 tyg.do wagi 55kg i jade na zakupy:)do galerii krakowskiej,u mnie w miescie nie ma nic😠 pa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:DWy jak zwykle nieobecne;) Jutro staje na wadze i walcze z centymetrem;) zobaczymy czy cos ubylo:DJestem strasznie zmeczona:oIde spac!!Dobranoc🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej! mnie ostatnio nie ma, bo jeżdżę pracować z tatą no i jestem padnięta wieczorami... niestety w te dni się nie odżywiam zbyt dobrze (jakieś drożdżówki w pracy itp), a wieczorem nie mam siły ćwiczyć po wstaniu rano i kilku godzinach na słońcu :( niestety waga stoi w miejscu, mimo że w pracy mam sporo ruchu :( nadal 55,5 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:Dja tez nie mam czasu,bo jak przychodze z pracy to padnieta,jutro sie waze ale jestem przed okresem,cos czuje,ze 59kg:9przytylo mi sie cholera😠pa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane🌼 Schudlam po kilograma,dzisiaj waga pokazuje rowniutkie 52gk,cholera osiagnelam swoj cel,ktory zalozylam sobie na poczatku odchudzania:) Wogle to minely 2miesiace mojego odchudzania:)Teraz podsumowanie: Waga 52kg -ubylo razem 8kg Wymiary: Biust 72cm - ubylo przez 2miesiace 6cm:D Talia 64cm - ubylo 7,6cm Kosci biodrow 81cm -ubyla wsumie 11cm Biodra 90cm - zgubilam 11cm Udo 52cm -stracilam 7cm:D Miłego dnia ,lece do pracy papa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuraiko to ty pewnie jestes opalona:DZazdroszcze Ci bo ja jestem blada jak mąka;) Klucha pewnie bedziesz na plusie 1kg:) ale to nie wina tłuszczu,tylko wody ktora zostanie zatrzymana w organizmie:) Wolny... dzieki🌼 Damy rade!! Juz ide bo napewno sie spoznie:0 pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7cm w udzie O_____o moje marzenie... no ja też jestem biała :P mam uczulenie na słońce, smaruję się wysokim faktorem, zakładam długie rękawy, chustki. ze 3 tyg. temu masakrycznie spiekło mi kark, bo zapowiadali na cały dzień deszcz i chmury, a tymczasem był skwar, a ja byłam zmuszona stać tyłem do słońca długi czas :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozplakalm sie jak sie zwazylam,60!!!ale dostalam okres po poludniu,te 2 kg to bankowo przez okres!!!a tak cudowne bylo uczucie 57,5kg:( Kwiat Nilu wielkie gratulacje!!!!!!!🌻 p.s-ja jestem pieknie opalona dzieki samoopalaczowi i balsamom ,SLONCE-nie dziekuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuraiko a ty co geodeta jestes;) czy moze pracujesz na budowie;)A te 7cm w udzie to wiem,wielki wyczyn:)jeszcze tak 3cm i bylo by swietnie hihi bo teraz jest super;) Klucha nie dołuj sie dziewczyno🌼,to pewnie woda a za pare dni waga znowu spadnie:)Tylko cierpliwosci i bez płakania;) Aczkolwiek ja jak mam okres to nic mi nie przybywa tylko brzuch robi sie wiekszy:D Dzisiaj zgrzeszylam i to bardzo,ok godz 16 zjadlam 4galki lodow😭 dwie rumowe,jadna toffi i jedna sorbet cytrynowy:oAle za to juz pozniej nic nie jadlam,tylko ok 20 z 5orzechow laskowych Ale lody byly super:D Czyli moje dzisiejsze menu: sniadanie jedno jajko z pomidorami oczywiscie smazone;) 2sniadanie pol szklanki maslanki obiad 3plastry selera gotowanego a pozniej obtoczonego w jajku i bulce tartej i usmaone:o uwielbiam seler:D podwieczorek,kolacja nieszczesne 4galki lodow:o buu..... Jutro juz nie bede grzeszyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba w sobote pojade nad jezioro i troszke sie poopalam,hihi juz moge wyjsc na plaze w stroju;) A teraz ide spac,bo jutro na rano do pracy:o Dobranoc dziewczyny🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mój tata jest geodetą :P kurde dopóki będę z nim jeździć, to nie będę miała chęci ani siły na ćwiczenia 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×