Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiat Nilu

Jestem gruba=czas wziasc sie za siebie!!!!!

Polecane posty

Cholera stanelam dzisiaj na wadza a tu 60kg:o przy wzroscie 160cm:oJestem zalamana:oMoje wymiary to: Biust 81cm:o Boki;) 91,5:o Biodra 103😭 Wlasnie przed chwila sie miezylam:oJestem przerazona tymi wymiarami!!Narnolmalniej w swiecie jestm gruba😭 Od dzisiaj koniec ze słodyczmi,bilaym pieczywem,makaronem podjadaniem wieczorem,lodami i wszystkim co jest kaloryczne:( Po pierwsze od jutra do pracy bede chodzila z buta;) jakby nie patrzal to 40min drogi:Do drugie z rana 15-20 min cwiczonek:o a jestem leniem;)Po trzecie ostatni posilek ok 17-18!!!Mam nadzieje ze wytrwam w koncu za dwa miesiace wakacje:o i jak ja wyjde na plaze😭 Moze ktoras z dziewczyn doradzi mi co powinnam jeszcze wdrazyc w moja dietke;)A moze ktoras sie przylaczy:)Zawsze bedzie razniej:) A wlasciwie nie chce stosowac jakies konkretnej diety,chce zmienic styl zycia i zaczac odzywiac sie zdrowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wszystko dlatego
że nie ma słowa "wziąść";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio to ja sie przyłączę:) zaczynam od jutra,,, jak to sie mówi razem zawsze raźniej,,,, mam wymiary podobne do twoich kwtat nilu....wzrost 159....biodra 95....boki:P 89...no i biust 85:( a wagi nie podam bo nie wiem....a może to i nawet lepiej, bo po co sie dołować:P hihi....szczerze mówiać to planu odchudzania jeszcze nie mam,,,może 1000kcal? jak myslisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze ktos sie przylaczyl:)Witaj ta z grubszych🌼 ale masz malo w biodrach:D:D chcialabym miec chociaz tyle;) 1000kcal? A jak to bedzie wygladalo z jadlospisem?Wiesz ja nie mam zbytnio czasu na liczenie kalorii:( Myslalam raczej o wyeliminowaniu kilku produktow z diety zwlaszcza weglowodanow!!No i zmniejszyc porcje tak o polowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabym wazyc tak 50-52kg:)No przynajmniej tyle wazylam niecale dwa lata temu i bylam w pelni zadowolona z mojej figury;)Bylam akurat,nic dodac nic odjac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może w biodrach mam nie dużo ale te nogi...chlip chlip.... hmmm....ja to tez nie mam zamiaru sie bawić w liczenie kalorii...wszystko tak na oko, przede wszystkim wyeliminowac białe pieczywo, gazowane napoje, makorony, ryż, sosy........a jaki masz stosunek do ćwiczeć??? bo ja to taki leniuszk jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj len niesamowity ze mnie:D:DNie bede sie przemeczla;)tzn powiedzmy z rana ok 50pajacykow,15przysiadow,15brzuszkow,20sklonow troch sie porozciagam i tyle:D:D no i ten spacer do pracy jak bede szla w jedna i druga strone to bedzie razem ok 80min:D:D Jak narazie jestem pozytywnie nastawiona:D a ile wytrwam czas pokaze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pije gazowanego wogole:) gorzej u mnie ze solodyczmi bo uwielbiam😭 czasami potrafilam zjesc cala czekolade w 15min +napoleonka:o no i przez to mi sie utylo:(No nic nie licze na jakies cuda ze scudne cholera wie ile do wakacji,no ale chociaz tak z 5kg byloby fajnie:D a reszta w wakacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja się z chęcią przyłącze. Dziś też spojrzałam w lustro i jestem przerażona. Zamiast chudnąc, to ja tyję - przytyłam ostatnio 2 kg. Ważę teraz 57 kg, a mój cel to 50. Swoich wymiarów dokładnych nie znam, ale wiem, że w biodrach mam z 95 cm. Mam nadzieje, że wspólnie będzie łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja się z chęcią przyłącze. Dziś też spojrzałam w lustro i jestem przerażona. Zamiast chudnąc, to ja tyję - przytyłam ostatnio 2 kg. Ważę teraz 57 kg, a mój cel to 50. Swoich wymiarów dokładnych nie znam, ale wiem, że w biodrach mam z 95 cm. Mam nadzieje, że wspólnie będzie łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie:)Uzbieralo sie nas troche;) zawsze to bedzie razniej:D To co jutro jemy na sniadanie??Moze jakies propozycje:D:DA moze ulozymy sobie menu na jutro??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuje owsiankę. Ponoć jest bardzo zdrowa i przy tym mało kaloryczna, a ma bardzo dużo właściwości odżywczych. Ja mam słabość do słodyczy, dlatego pewnie z łyżeczka miodu będę ją zajadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie policzylam sobie BMI wynosi 23.44 :o Ja jutro chyba zjem na sniadanie jedno jako ugotowane plus swiezy ogorek tak ok 1\5 ogorka sredniej wielkosci:) jak sie nie najem to zjem do tego dwa chlebki wassa:) drugie sniadanie pol greapfruta Obiad piers z kurczak plus salate z oliwa z oliwek i octem jablkowym podwieczorek troszke malin i pol szkanki mleka ala koktail;) Kolacja warzywa gotowane plus kawaleczke rybki z griila:) Jak myslicie takie meni moze byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być, choć ponoć powinno sie jeść rano więcej, a wieczorem mniej, ale kto ma rano czas na szykowanie sobie jedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie w takim wypadku musialabym wstawac pol godziny wczesnie zeby przygotowac sobie sniadanie a komu sie chce;) no a ta kolacja to tak ok 18 pozniej zamykam lodowke na klucz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi teraz
kwiat nilu, nie przezywaj. Ja waze 165kg i tez jestem gruba a nic nie robie zeby schudnac bo po prostu nie mam mobilizacji i zapalu. Niech mi ktos za to zaplaci, to schudne. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na klucz powiadasz :) Kiedyś ktoś opowiadał mi jak się odchudzał i aby mieć motywacje, na lodówce powiesił sobie nowe, śliczniutkie spodnie, ale oczywiście kupione za małe, bo nie było większych rozmiarów. Może taką motywację zastosować :) Generalnie ja już od dłuższego czasu próbuje się odchudzać, ale jakoś bezskutecznie, a pomyśleć, że jakieś dwa lata temu schudłam 8 kg i to bez jo-jo. Aby ta motywacja wróciła, byłoby pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja sie czuje grubo:(😭,czuje sie czasami jak spaslak;) a jak jestem przed okresem to wogole nie moge patrzec na siebie w lusterko😠 mojemu chopakowi sie podobam przynajmniej tak twierdzi ale co z tego jak ja czuje sie zle😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to cialo mam nawet ładne;) to znaczy prawie bez celulitu!!PRAWIE!!No i nawet jedrne,no moze tylko wew.strona ramion i ud jest taka jakas obwisla:o Ale to tylko dlatego ze robie sobie co drugi dzien pelling kawowy i codziennie smaruje sobie cialo balsamem ujedrniajacym hehe a piersi to nawet dwa razy dziennie jak mam tylko czas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuraiko hm musze zaczac chyba sie szorowac ta szczotka tzn te miejsca najmniej jedrne;) a jaka to byla szczotka??? hihi bo chyba nie druciana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie bolalo cie jak szorowalas?:D A i jeszcze mam zamiar pic ok 2litrow wody dziennie,czerwona i zielona herbate ktore bardzo lubie:D Mam nadziej ze to nie bedzie tylko moj słomiany zapal;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny ide spac hihi bo glodna zaczynam sie robic;)Jutro tu bede i powiem jak minal pierwszy dzien zmiany w odzywianiu i poprawie mojej kondycji;) dobranoc🖐️ niech mi sie przysni wielko tort czekoladowy;);):D:D:D a swoja droga pamietam jak moja kolezana ze studiow zucila palenie bo byla w ciazy przez pierwsze tygodnie miala koszmar senne:D snilo jej sie praiw codziennie ze pali papierosy pod uczelnia:D:D papa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×