Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wczorajsza

nuda w sypialni

Polecane posty

Gość chlebczow
ale z was żałosne zdziry. młoda mężatka i już marzy o innym pytongu. przysięgałaś mu wierność?? nic dziwnego, że faceci nie chcą się żenić......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajsza
marzyc kazdy moze - a od mysli do czynow daleka droga, ja tylko chce ubarwic swoje zycie erotyczne balwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlebczow
masz kłopoty z myśleniem tępa dziffko? już masz w mdłych oczach tylko qtasy. nie potrwa długo zanim mąż cię rzuci - szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chlebczow
gdyby Twój mężczyzna albo kobieta Cie nie satysfakcjonowała pomimo Twoich starań to w końcu też zaczełoby Ci to przechodzić przez myśl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlebczow
tylko że ja bym wtedy się z nią nie żenił i nie przysięgał jej przed Bogiem i ludźmi miłości i wierności - bo dla mnie to coś znaczy. a to ''młoda mężatka''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajsza
mnie rzuci maz? tak? a niby dlaczego?bo chce urozmaicic nasz sex? i szukam rad i doswiadczen i u innych! nawet nie mam sily by sie litowac nad toba zalosna kreaturo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlebczow
wsadź se w krzaczastą peezdę 5 litrowy słoik po ogórkach to może na chwilę przestaniesz marzyć o kutafonach innych facetów. ZetDeZetIeRO. hahahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potyraniFest
Wsadz sibie widerko z klejem to juz ci nikt nie wsadzi i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba zmienic meza :) Nowe propozycje na seexy.pl A tak na powaznie, to musicie probowac roznych gadzetow, przebieranek, moze to podsyci troche wasz zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SecretLove
Na www.secretlove.com.pl znajdziecie dużo akcesoriów, dzięki którym mam nadzieję nuda przeminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×