Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chciala bym ....

Chcemy miec dziecko tylko czy to dobry moment?

Polecane posty

Gość chciala bym ....
Kuraiko- no chyba masz racje ;] lepiej przejsc wsztko bez stresu a potem postarac sie o dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellyfka
Pewnie, ze dobry moment, jestes mloda, zdrowa, silna. Lepiej teraz niz o 30-tce :| = = = = = = Kolorowanki, ubieranki, gry dla dzieci http://www.gry-on-line.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betix
moim zdaniem wiek 20 lat jest tak samo odpowiedni na dziecko jak np 30. nie wazne ile lat ma kobieta ktora decyduje świadomiedecyduje sie na dziecko. ja znam wieeeele dziewczyn ktore mialy juz dzieci w wieku nawet i 18 lat i bardzo kochaja swoje maleństwa i nie zaluja tego ze te dzieci są. jednak na twoim miejscu bym poczekala jeszcze do momentu zakończenia szkoly. albo chociaz jeszcze jakis czas. choc uwazam ze gdybys sie zdecydowala na dziecko to napewno sie wszystko jakos by ulozylo. bp przeciez dziecko to nie problem to sama radość. z drugiej jednak strony masz jeszcze czas na dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciala bym ....
dzieki za dobre slowa;] ale chyba wlasnie poczekam;] .kilka dni temu dowiedzialam sie ze moja bdb kolezanka w moim wieku jest w ciazy;] i bardzo sie z tego ciesze i mimo iz moje mysli o ciazy mi odeszly to teraz chyba powoli zaczynaja wracac... bo byloby fajnie mialabym z kim sie dzielic doswiadczeniami i w ogole;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciala bym ....
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudinee
Njaważniejsze czy ty się czujesz na siłach mieć dziecko. Moja kuzynka ma 20 lat i nie jest zadowolona z faktu, ze jest w ciąży.... a znam inną, która się cieszy i planowała. Wszystko zalezy od twojego podejścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciala bym ....
no na silach to ja sie czuje i sadze ze gdyby na swiecie pojawilo sie dziecko ze wszystkim bysmy sobie poradzili ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
ja mysle ze dziecko po ślubie to dobry pomysł :) myśle... a sama zaszlam w ciaze majac 17 lat ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze poczekaj troszke.. przynajmniej do momentu gdy skonczysz szkole. Ja mam 25 lat, pracuje i nie wiem , czy to dobry czas na dziecko..z jednej strony chcialabym miec juz potomstwo, z drugiej jednak mam obawy czy podolam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciala bym ....
ja sie nie obawiam tego czy podolam tylko tego jak to bedzie ze slubem no i juz nie wiem , najlepiej to chcialabym wpasc bo bylo by wszystko z glowy jakos by sie to wszytsko samo ulozylo a tak swiadomie to zaraz przychodza mysli przeciw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciala bym ....
;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciala bym ...
no i juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co no i juz
? jestes w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciala bym...
nie nie jestem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka+++++++++++
Ja mam 25 lat, jestem swierzo po slubie. Chcielibysmy zaczac sie starac o dziecko, ale niestety brak warunkow... Maz nie moze znalezc pracy, ja ledwo zarabiam na nas oboje.... Nawet nas nie stac na wynajecie calego mieszkania i wynajmujemy tylko 1 pokoj. Dodam, ze mieszkamy w Wielkiej Brytanii i gdyby urodzlio nam sie dziecko, nie mielibysmy nikogo do pomocy przy nim, bo rodzina daleko... Poki co moim najwiekszym marzeniem jest, aby bylo nas stac na mieszkanie we dwoje, bez dzielenia domu z obcymi ludzmi.... Oczywiscie chodzi o wynajem, bo na kupno (czylio kredyt) nie mamy szans:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to mówią wszystko wolno
Autorko. Wg mnie wstrzymaj się do skończenia szkoły i ślubu. A z Dejzi o tyle się nie zgadzam, że jednak trzeba również patrzeć na fizjologię. Urodziłam synka w ubiegłym roku, mając 25 lat i już podczas ciąży pojawiły się pewne dolegliwości, związane z obciążeniem organizmu. Pojawiła się u mnie nietolerancja glukozy i zbytnie gęstnienie krwi. Myślę, ze nie każda kobieta ma takie zdrowie, by znosić ciążę tak samo dobrze mając 20, 30 i 40 lat.Owszem, znam babki, które mają po 35 lat i rodzą pierwsze dziecko i wszystko jest bez komplikacji, jednak jestem zdania, że lepiej zdecydować się nieco wcześniej, kiedy to organizm kobiety jest najbardziej wydolny. Chciałabym mając ok. 27 lat urodzić drugie dziecko i w zależności od tego jak będzie to może zdecydujemy się jeszcze na trzecią pociechę, ale też niezbyt późno. Pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciala bym ....
MajeczkaR troche nie na poziomie odpisalas, ale widocznie ty robilas to co napisalas w wieku 20 lat... bo mnie akurat takie rzeczy nie interesuja...no i nie wszystkie 20-latki sa dziecinne i mysla tylko o zabawie i zyja tylko imprezami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×