Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arnika Z tych

Kiedy miałyście pierwsze objawy ciąży?

Polecane posty

Gość Arnika Z tych

tak jak w temacie, czy czułyście coś kilka dni po ewentualnym zapłodnieniu, jakieś kłucie czy inne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie to co napisze wyda się niektorym dziwne ale ja od początku wiedziałam,że jestem w ciaży a potwierdzeniem tego byl zatrzymanie okresu:) pozniej doszly lekkie nudności ale trwały dość krótko no i plamienie w terminie kolejnej miesiączki w moim przypadku było to \"normalne\" plamienie,ktore niczemu nie zagrazało a sama ciąza hmm....wzorowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwsze objawy zaczęłam odczuwać po miesiacu a od 6 do 14! tygodnia miałam codziennie poranne mdłości...później było już lepiej,pod koniec tylko cieżko:) pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mialam zadnych objawow. :) Brak okresu, potem mulenie w brzuchu, ale to i tak juz po tym jak juz mialam potwierdzone ze jestem w ciazy. przez calá ciáze - nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam jakies silne przeczucie, ze jestem w ciazy. Nie wiem skad, ale tak czulam. Kilka dni przed spodziewana miesiaczka czulam sie straaaaaaasznie zmeczona, doslownie padalam w dzien, zero energii, spac mi sie chcialo caly czas. A w dzien spodziewanej miesiaczki zrobilam test i wyszly dwie kreski !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inieczka
ja mialam juz po tygodniu straszna suchosc pochwy tylko kilka dni uderzenia goraca tez tylko kilka dni zgaga no i brak okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×