Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie znająca się na modzie

Co jest/będzie modne tej wiosny

Polecane posty

Gość nie znająca się na modzie

Kolory, kroje, jakie buty? Nadal balerinki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej lasowany i jak zauważyłam na ulicach dość lubiany trend to neonowe żywe kolory: słoneczna żółć, trawiasta zieleń, róż majtkowy, kobaltowy niebieski, ostrzegawcza czerwień itd... nie musisz od razu ubierać sie jak papuga we wszystkie barwy jeden mocny dodatek lub ciuch. bardziej odważnie to cały strój w jednym nasyconym kolorze pamiętaj tu żeby wybierać proste kroje i nie przesadzać z dodatkami. jeśli to dla ciebie za mało to super odważnie połączenie 2, 3 ostrych barw pamiętaj tylko żeby wybrać barwę wiodącą która będzie dominować bo inaczej wyjdzie kolorowa plama. poza tym na wiosnę projektanci proponują jasne kolory lekkie tkaniny i luz. ogólnie casual , zwiewność, prostota, oszczędność, naturalność biel kremowy, grafit, jasne brązy kolory ziemi neutralne przeciwieństwo pierwszego stylu. krotko mówiąc po prostu spokój. poczytaj tu: http://www.cogdziezaile.pl/index.php?c=g2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modne butu
Zdecydowanie te z wyciętymi palsami, na wysokich obcasach lub koturnach z korkopodobnego tworzywa. Styl retro/hippie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg Saltandpepper wymienię tylko kilka: Obszerne formy- Krótkie, suto marszczone, obszerne i szeleszczące spódnice - obszerna forma ujarzmiona paskiem; krótkie lub długie lejące dhoti. Buty - Kolorowe i wzorzyste; koturny, gladiatorki, espadryle, peep-toes (buty z odsłoniętymi palcami, z wycięciem w kształcie łezki), drewniane obcasy w kształcie stożka, rzemyki. Romantyka - Warstwowe żaboty, falbanki i różyczki na spódnicach, sukienkach, topach, bluzkach i dekoltach. Ogród i botanika - Motywy kwiatowe w stylu retro; bluzki z motywami kwiatowymi w stylu lat 40., 50. i 70. Artystyczne pociągnięcia pędzla, grafika malarska na materiałach. Bazgroły i smugi przypominające graffiti, nierównomierne farbowanie. Bajeczne sukienki. Asymetryczne drapowane sukienki, sukienki popołudniowe, sukienki maksi. Efekt bielizny. Transparentne szyfony - przezroczyste warstwy; przezroczyste sukienki, żakiety. Kolory cytursowe. Pomarańcz, mandarynka, brzoskwinia, żółty, złoty, cytrynowy, cytrusowozielony. ... więcej >> http://www.uroda.bighost.pl/dwadziescia_top_trendow_mody_na_wiosne_i_lato_2008.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś przestanie
no super, tylko niech ta wiosna się zacznie :) bo w maju i czerwcu zapewne zrobi się za gorąco na te wszystkie "wiosenne trendi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesiulka
zgadzam się z nibyś, bo własnie ja ostatnio przegladałam sobie 13 i w niej były propozycje ubiorów gwiazd np, sugababes proponują miniówki paseczki podkreślające talię i właśnie buciki z wyciętymi czubkami. mam tylko pytanie czy paski modne są z dużymi sprzączkami, czy może z małymi? bo właśnie nie wiem, na co polować w sklepach heh nie wiem jak wy, ale ja zazwyczaj korzystam z rad takich z przypuszczalnej 13, bo przeglądając uwielbiam poczytać co jest modne, co tandetne itd:) bo niestety nie mam żadnych koleżanek które znałyby się na tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×