Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzianinowa panienka

CESARKA - glownie do tych co mialy

Polecane posty

Gość dzianinowa panienka

jak to wygladalo? czy byly komplikacje? jak dlugo trwal okres rekonwalescencji? czy wolalybyscie jednak rodzic naturalnie? z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzilam naturalnie bez
znieczulenia, nastepnym razem naturalnie za znieczulenie, po cesarce jest jak po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 2 cesarkach
Ja mialam dwie cesarki. Jak bylam w pierwszej ciazy strasznie chcialam rodzic sama, ale niestety po 12 godzinach meczarni nie mialam rozwarcia, wiec od razu na stol operacyjny.Jak zaszlam w druga ciaze juz wiedzialam, ze chce miec cesarke.Lekarz wyznaczyl mi termin porodu, pojechalam do szpitala, bez zadnego bolu w ciagu pol godziny mialam corcie w ramionach, na 3 dzien bylam juz w domciu, bol nie byl taki straszny, tylko przez okolo tydzien ciezko sie bylo zalatwic, po dwoch tygodniach zdjeto mi szwy.Ja mialam taka sytuacje, ze uridzilam w niedziele, w srode bylam w domciu, a w piatek pojechalam na egzaminy do szkoly hehe.Czulam sie bardzo dobrze, z cesarka moge rodzic codziennie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cesarka i naturalny
Cesarka to luksus w porównaniu z naturalnym:).Owszem blizna na brzuchu itp.Po naturalnym tez blizna po nacieciu i problem z wypróznieniem;) przez najblizsze 2 tygodnie:-o-ból jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cesarka
ja mialam cesarke trzy tygodnie temu po 13 godzinach boli na czwarta dobe bylam z dzieckiem w domu po 9 dobach sciagniete szwy blizny prawie nie widac cieniutka kreseczka nisko brzuch bolal tylko przez pierwszy tydzien a teraz juz spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzilam i przez cc i sn.Gdybym mogla cofnac czas 2 porody bylyby przez cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×