Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owocowamama

melatonina - czy ktos dawal dziecku??

Polecane posty

Gość gośćaga
witam, wracam od neurologa i zapisane mam Melatonina 1mg na godz przed spaniemi syrop Passiflor,moja córka ma 14 miesięcy i od początku problemy ze spaniem,nocne przerwy na 2-3 h a to już czwarta moja pociecha i gdybym miała tylko ją może machnęłabym ręką na to ale na mojej głowie jest wszystko i po wielu próbach na nic więc wybieram to,co poleca mi lekarz specjalista i nie dla tego aby mieć problem z głowy,tylko aby pomóc mi i córce i nie rozumiem mam które z buta traktują inne mamy bo te chcą podać taki czy inny lek i z góry zakładają że chcą skrzywdzić swoje dziecko!Jakim prawem?nikt nie może oceniać póki sam nie jest w takiej sytuacji.pozdrawiam wszystkie "chodzące w nocy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę, że dobrze jest oceniać innych. Może przestaniemy chodzić do lekarza bo są nie kompetentni. Mój wnuk ma 3,5 roku, jest bardzo *****iwym dzieckiem. Nie przespał ani jednej nocy spokojnie, do tej pory budzi się 2-3 razy, czasem z płaczem.Ponowne uśpienie dziecka trwa od pół godziny do godziny, czy wg Was to normalne. Skoro lekarz przepisał melatolinę to chyba nie chce zaszkodzić a szczególnie lekarz do którego ma się zaufanie i cieszy się ogólnym szacunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaję dziewieciolatkowi melatonina lek am 3mg i widzę poprawę nie ufam lekarza ale to była jedyna pomoc dla niego nie chodzi o wyspami się ale o pomoc dziecku melatonina trzeba dawać w rozsądny sposób z przerwami obserwacja i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośśc em
Podaje tez dziecku od 2 lat miał lęki nocne poleciła neurolog po syropku ustąpiły pytałam czy to nie szkodzi powiedział że jak najbardziej nie gdyż to jest produkt naturalny a na pewni nie zdrowsze dla dziecka jest przebudzanie i placz po godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dziecka melatonina Control na bazie naturalnych ziół. Niestety mam dziecko niepełnosprawne i muszę coś podawać na sen bo w dzień muszę funkcjonować przy dziecku a tak było bardzo ciężko. Przeżyłam po 3 do 5godzin bo spać dziecko nie chciało a w dzień ozywione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia113

Mojej 2 letniej  corce lekarz neurolog takze zalecil podawać melatonine w syropie ale nie moge takiej juz znalezc, chyba wycofali ze sprzedaży. Moja mala miala guza mozgu i od czasu operacji czyli juz poltora roku noc w noc nie spi po 3 czasem 4 godziny. Wiec niech mi tu mamusie nie mowia ze najpierw sie chcialo dziecka a teraz chce sie wyspac. Tak chce sie w koncu wyspac, bo bezsenne noce corki odbijaja sie na nas, ciągle poddenerwowanie i zmeczenie a funkcjonowac trzeba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Mój synek też budzi się w nocy co 20, 30 min. Musi już być żeby spał 1.5 czy 2 godz. Jest już tak 5 miesiąc. Badania zrobione. Niski poziom żelaza. Poziom unormowany a problemy ze snem i pobudki w nocy sa nadal. Dla mamy jak i dla dziecka jest to bardzo męczące. Dziecko też dużo traci, jak nie spi. My dzisiaj 1szy raz podalismy dicosen 5 kropel przed snem. Chce żeby dziecko się wyspalo. Ja nauczyłam się już spać mało. Pewnie kiedyś się to odbije na moim zdrowiu, ale teraz najważniejszy jest rozwój dziecka. Jesli ktos zrobi wszelkie badania i wyniki są w normie to trzeba szukać innego wyjścia jak tylko czekać miesiącami jak przejdzie. Niespiące Mamusie trzymajmy się razem.. bo te które tego nie przeszły nie zrozumieją...jest to bardzo przykre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciurna

Nic nie jet zdrowe. Jak matka ma funkcjonowac przy dziecku jak dziecko przez cala noc budzi sie co godzine lub co 2 godziny lub co pol godziny? Moja córka ma rok i juz na rzęsach staje z tymi nocnymi pobudkami. Jak pozniej funkcjonowac w dzien? Wiec nie piszcie pierdul ze sie matkom nie chce dzieckiem zajmowac. Mieliście takie noce? Ja dzis bylam u lekarza i przepisal mi dla rocznej dziewczynki Dicosen i wyprobuje. Nie dla swojej wygody ale i dla dziecka. Bo mala wybudza sie przez cala noc i dla jej zdrowia i samopoczucia lepiej bedzie jak nauczy sie przesypiac cala noc. Ja też potrzebuje snu żeby móc sie nia zajmowac w ciagu dnia. Jak lekarz daje zalecenia to chyba wie co robi. To nie wróżka. Raz sprobowac mozna. Nikt nie mowi zeby faszerowac dziecko tak caly czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Podaje synowi z autyzmem,ma 6 lat,zalecenie psychiatry bo syn ma duży problem ze snem.powiem tak,na pewno pomogło przy zasypianiu,podaje godzinę przed i po około godzinie faktycznie smacznie śpi ale jednak dalej nie przesypia całej nocy, skutków ubocznych nie zauważyłam ale właśnie co miesiąc,dwa robię przerwę i wtedy  widzę że po paru dniach dziecko ma znowu problem z zaśnięciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×