Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Załamana Kasia

Wczoraj gdy wabiłam go

Polecane posty

Gość Załamana Kasia
Ale on nie chce, to co jeszzce moge zrobić? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem
sama ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem
zeche :) daj tylko facetowi odpoczać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana Kasia
Może on odpoczywa w ramionach innej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem
no dobra, powiedz jak długo czekasz? Niektórzy panowie pracują ciężko, bądź mają pracę stersującą co nie wpływa korzystnie na chęci. Jeśli w tej grupie jest też Twój facet, to daj mu trochę odpocząć, fizycznie, psychicznie... albo po prostu niech trochę popości. Zobaczysz sam zapragnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana Kasia
Około tygodnia, do tego dochodzi nieudolny pokaz, który zakończył się klapą :( Nawet jakoś bym wytrzymała post, ale wczoraj poczułam się poniżona, tak jakby ktoś mi dał obuchem w łeb :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama to sie nie liczy. jednak przy mim, to moze byc. moja zona czasem tak robi, i wszyscy sa zadowoleni. ja lubie patrzeć, jak ona "gdacze" i ona jest zadowolona bo lubi jak ja patrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem
ja tez czekam tydzień :( jesteście młodzi, to trochę dziwne, że tak Ciebie zostawił. Może faktycznie jest zmęczony? bo jeśli wraca z pracy o tych samych godzinach co zwykle, jesli nie chowa swojego telefonu przed Tobą, jeśli wraca zawsze na noc do domu to nie sądzę aby miał jakąś inną kobietę na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem
storczyk - właśnie :D bo do tanga trzeba dwojga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana Kasia
No troche się oddaliliśmy od siebie, dlatego zaaranżowałam striptis, to miało być cos szałowego, co go powali z nóg, a on do mnie, że mu sie spać chce :( Pól nocy, przeryczałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem
nie dziwię Ci się. Tylko ten szał mogłaś zostawić na weekend ;) teraz jest Ci przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana Kasia
storczyk ja nie potrafie gdakać, tylko głosno jęcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana Kasia
Nie codzień ma możliwiośc oglądania mnie w roli uwodzicielki, kuszącej go do wspólnych igraszek i choć może był zmęczony powinien bardziej entuzjastycznie zareagować :o Zastanawiam się czy warto jeszcze inicjować taki pokazik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana Kasia
Storczyk odbiegasz od tematu, a tak w ogóle ziuta także robi dla ciebie takie erotyczne seanse? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem
storczyk chwalisz się :P jak ma drgawki, to ma nieziemskie odloty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem robi, ale dla mnie to nie jest konieczne. wolę ją sam powoli rozbierać. zębami np. majtusie zdejmować. itd. ale reszta musi zostać, musi mieć jakieś "szmatki" na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana Kasia
Ziuta dziwne określenie, cały czas kojarzy mi się z wiejskim babsztylem, wybacz :) Mimo to jest szczęściarą, bo mnie mój luby nie zdejmuje bielizny ząbkami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem
Kasia mnie teraz tez już nie zdejmuje majteczek ząbkami. Tylko mówi - ściągaj koszukle :O Ale kiedyś, bylismy kilka lat po slubie tez zrobiłam mu taki pokaz w trakcie meczu :D Były mistrzostwa swiata... więc ile można czekać? Mnie się udało... meczu dalej nie oglądał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana Kasia
Możesz się zwracać do mnie Kasia :) No tak mi się kojarzy, nic na to nie poradze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana Kasia
myśle więc..... No widzisz my nawet po ślubie nie jesteśmy, a on już wymiguje się od zbliżeń :o A Ty ile lat jesteś po ślubie i dlaczego romantyzm i erotyzm nie funkcjonuje w Twoim związku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana Kasia
Wybaczam, łaskawie, a co do margaryny pośrednio masz racje ponieważ robie wyśmienite ciasta na bazie bitej śmietany :classic_cool: "och Ziuta, ja wiem, że nie ma brzydkich kobiet Tylko wina czasem brak" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem
jesteśmy 28 lat po ślubie. Kochamy się 2 albo 3 razy w tygodniu, chociaż ostatnio cięzko pracuje i zdarza się, że uniesienia są tylko raz w tygodniu :( Nie moge pozwolić sobie na wrzaski, jak Ziuta :D bo mamy nastoletnie dzieci, więc musze zachowywać się cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem
a swoją drogą Kasia - ja Ci współczuję. Ja przez kilka lat sex miałam codziennie, a Wy nie macie ślubu i już tak kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana Kasia
Myśle więc jestem 28 lat po ślubie no niezły staż :) myśle, że 2-3 razy w tygodniu to nie jest tak zle, chyba, że jestes gorącą kobietką, ktorej to nie wystarcza ;) Wyobraz sobie, że my potrafimy nie kochać się przez dwa tygodnie, badz dluzej a mamy zaledwie podwadzieścia kilka lat. Zastanawiam się czy to ma sens :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem
dziewczyno fatalnie :( za kilka lat Twoje potrzeby wzrosną i co wtedy? A facet jest w takim wieku, że własnie teraz potrzebuje więcej, częściej... Nie dziwię się, że nie możesz wytrzymać... a przez dwa tygodnie żyjesz wspomnieniami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana Kasia
storczyk 24 :) a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×