Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Załamana Kasia

Wczoraj gdy wabiłam go

Polecane posty

Gość myślę więc jestem
Kasiu w tym wieku to ja miałam sex codziennie, w soboty 3 albo 4 razy dziennie i w niedziele też tyle samo:) Czarno widzę Twoje życie erotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana Kasia
myśle więc jestem, no właśnie staram się uatrakcyjnić nasz zwiazek co mi nie udolnie wychodzi :o Proponowalam zakupy sex shopie, odmówił. Brak mi pomysłów, a z czasem przejdzie mi ochota :( Jak sobie radze? tak jak każda kobieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana Kasia
Myśle wiec jestem 2 razy w ciagu dnia to ja nigdy nie miałam, o mamo. Załamałaś mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 26, ale pytam tą drugą dziecinę, bo jak tyle co mi wychodzi, to mam tylko jedno życzenie, żeby za 20 lat tak samo Ziutę ruchać i majtki z niej zdzierać. tak mi dopomóż Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem
jakiś oziębły jest Twój facet :O Jesli sex jest dla Ciebie ważny, a chyba tak, to raczej nie będziesz z nim szczęsliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem
Storczyk jak będziesz się starał, to tak będzie :D Pamietaj tylko, że narząd nieużywany zanika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana Kasia
:o :o :o :o 😭 :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem
Kasia cześć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana Kasia
trzymaj sie, myśle więc jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem
Kasiu - powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem
Storczyk ale mnie ubawiłeś :D:D:D Nie zanika Ci bo używasz :) O zanikaniu napisałam ku przestrodze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaja23
"Och Ziuta, dziś życie me przegrane jest Przegrane jest przez jedną noc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana Kasia
mocno pojechane stul ta zakuta morde bo napieerdalasz tymi textami jak pojeebana :D o ile jesteś kobietą w co śmiem wątpić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana Kasia
tobie coś skacze, moze jestes nieduurochana, stąd ta frustracja, dziecino. Poza tym takie prymitywne komentarze, wywołują u mnie tylko usmiech litości. Ubolewam nad twoją głupotą i wewn. potrzebą ublizania innym forumowiczom :classic_cool: p.s od 14. 34 cuchnie moczem i starymi ludzmi :D won, mi z mojego tematu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurwa :O ale pojechalas :O uu dowalilas mocno normalnie:O powinnam juz spasc? czy jeszcze nie? wez kretynko najpierw naucz sie ortografii bo nie dosc ze w wyrze kulejesz to i jeszcze na tym polu nie domagasz ale obciach chlop przy niej zasnal :D naprawde rzuc sie w gowno bo juz nic ci nie pomoze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana Kasia
Już odreagowałaś frustratko, a teraz możesz skoczyć, twoja pani ci pozwala! :classic_cool: Tak w ogóle z jakiego lasu cię przysłali :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana Kasia
Jeszcze coś belkoczesz, wytrzyj pysk bo się obśliniłaś :classic_cool: Ja z tobą pokrako, też skończyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×