Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiająca się

Ile może się spóźnić miesiączka po Clostilbegycie ?

Polecane posty

Gość zastanawiająca się

Pytam tych dziewczyn co brały. Bo się zastanawiam jak to u Was było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiająca się
hehe :) Nie nie robiłam :) MOJE GRATULACJE :) A jak długo brałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden cykl i mialam monitorig na ktorym wyszlo ze jednak nie ma szans w tym cyklu. dostalam recepte na kolejny miesiac... a tu niespodzianka :D:D Tak wiec mimo braku szans mam swoją roczną rozrabiakę w domu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiająca się
Pięknie :) Cudnie że dzidziuś przychodzi zawsze wtedy kiedy już nam się wydaje, że nie przyjdzie :) Wiesz, mi się nie spóźnia jeszcze. Do miesiączki zostało mi parę dni, ale wolałam się zapytać, żeby później się nie nakręcać niepotrzebnie że może się udało, a to naormalna reakcja po lekach że okres się spóźnia. Choć ja wątpię że nam się udało w tym cyklu. Ale tak jakoś podskórnie czuję, że niedługo nam się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiająca się
a córcie masz piękną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiająca dziekuję ci a powiedz mi czy masz przy clostil monitoring cyklu? bo powinnas miec zeby sprawdzic jak rosną pecherzyki i w razie czego w odpowiednim czasie dostac coś na pekniecie, a potem luteine na podtrzymanie. Który to twój cykl z costil i jak dlugo się staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiająca się
staramy się od 9 miesięcy. Wyniki mam dobre. Na razie nie mam monitoringu, bo lekarz stwierdził, że jeśli mam wyniki ok, to da mi na 3 cykle dawkę, żeby bardziej pobudzić jajeczka do produkcji. I po 3 dawce mam do niego przyjść pomiędzy 10 a 12 dc na monitoring. Jestem po pierwszym cyklu brania. Straznie mi po tych tabletkach gorąco jest. Ale piersi mnie przestały boleć. A tak to cały cykl mnie bolały nie do wytrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiająca mam nadzieje ze wam sie w tym cyklu uda i nie trzeba bedzie ciagnac tych 3 cykli :) Zycze wam tego z calego serca 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiająca się
MaMani - nie dziękuję żeby nie zapeszyć :) tabletki pomagają, bo sama czuję że jest lepiej, więc mam nadzieję że niedługo będę miała to szczęście :) A Wy długo się staraliście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chyba z 9 miesięcy może 10. napewno nie wiecej niż rok. tzn o pierwszą ciąze bo o drugą to... to sie wcale nie staraliśmy :D:D:D Stwierdziliśmy ze zaczniemy od następnego miesiaca bo w tym mi testy owulacyjne nie wychodzily :D:D:D Ech te testy z allegro :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiająca się
hehe :) Ja też używałam kiedyś testów z allegro i też nie pokazywały mi owulacji, aż się przestraszyłam. Później już w aptece kupowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×