Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

Gość samotna1989
dobra to ja zostawiam swoje gadu 4019897 jakby sie jakis chetny maz znalazl to pisac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba Jagga
Joletka;) ja tez jestem stara rura i co?:D topik jest fajny,ludzie są fajni-po co sobie jakieś problemy stwarzać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba Jagga
Aniołku nie będę rozchwytywana bo jestem starsza od wszystkich facetów z topiku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki co wy gadacie ? Wy stare ? nie rozśmieszajcie mnie :P młode dziewuchy z was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzieś widziałem, którego akurat w tej chwili nie ma jest chyba w Twoim wieku- więc może w tej chwili jestes najstarsza ale ogólnie to nie:P A pozatym czy wiek jest aż tak ważny..mój kolega 22 lat jest z dziewczyną 26- i jakoś im się układa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba Jagga
ja zawsze miałam młodszych chłopaków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baba Jaga - jestes rok starsz:) To nie mow ze stara:) Joletko-- stara nie jestes i dobrze o tym wiesz. A na moja przyjazn wioesz ze mozesz liczyc. A z ta wycieczka to serio mowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba Jagga
ja uważam że młodsi są fajniejsi;) przynajmniej dla mnie-jestem niezbyt poważna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż się chce coś napisać ale to forum to nie miejsce na takie zwierzenia, powiem tylko że np.4 lata mlodszy facet to żadna różnica ale jeszcze mlodszy to już nie wiem, więc nie macie się czego obawiać , bo Wy tu wszyscy prawie w jednym wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba Jagga
nie w jednym,na razie ja jestem najstarsza:D 27-przebijesz mnie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba Jagga
młoda,nie młoda-na topiku prawie najstarsza;)ale to co,lubię Was:) net mi się zawiesza,jak znów zniknę bez pożegnania,to nie moja wina będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiek nie ma znaczenia..przecież pogadać można:) a ja gdybym się zakochała no w starszym o wiele albo młodszym facecie- to podejrzewam,że niebyło to by dla mnie przeszkodą. Najważniejsza jest miłość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś sie chyba ekipa wykruszyła :o a wiek faktycznie nie ma znaczenia ;) uczucie jest ważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książęw moich oczach. To bardzo uczuciowy facet,szczery, choć samemu nie jest mu lekko potrafi podnieść na duchu, ma szacunek dla kobiet, potrafi być romantyczny- nie raz obdarował mnie wirtualnie bukietem róż bez okazji, można z nim porozmawiać na każdy temat- zrozumie, pocieszy, przytuli, zawsze kiedy jest mi żle wkleja mi moją ulubioną piosenkę..., jest zwyczajnym , fajnym facetem w okularkach , spragnionym ciepła i miłości, dla mnie jest przyjacielem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wiem... ale mam nadzieje że sie kiedyś dowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba Jagga
książę ma okularki?:) lubię facetów w okularach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość- jest wtedy kiedy nie możesz przestać myślećo ukochanej osobie, kiedy tęsknisz, pragniesz pocałunków,,,czujesz się bezpieczny/na przy tej osobie. Mozesz się zwierzyc, liczyć na nią... jesteś szczęśliwa. Życi jest dla Ciebie piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×