Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

Gość espanol
Tak Ci sie podoba?Ale ze nie jestem tutaj mile widaiany tez rozumiem:(Tylko nie wiem dlaczego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja baba Jagga
jesteś bardzo mile widziany:) mówię Ci to jako stała bywalczyni topiku:) dziś tak wyszło dziwnie ze wszyscy poszli wcześnie-zazwyczaj siedzimy do późnej nocy:) ja jednym okiem tu czasem zerkam bo zajęta na gg jestem:) wpadnij jutro;) i nie smuć się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espanol
dzieki:)a jesli chcialabys kiedys pogadac na gg jestem do dyspozycji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja baba Jagga
na gg przechodzę po baaaardzo długiej znajomości na forum;) to do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espanol
no to do jutra mam nadzieje ze kiedys....moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym napisała tak
miłego dnia.Spadam do pracy:O Moze wieczorkiem zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja dzisiaj znowu tylko na chwile... ale nie spowodu gigantycznego doła (chociaż dzisiaj już jest troche mniejszy)... idziemy ze znajomymi sie menelić ;) miłego wieczoru życze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ..widzę tu dużo nowych osób, aż mogłoby się wydawać, że po kilku dniach nieobecności, to ja mogłabym być tą nową.. ale nie jestem:P co słychać u was ciekawego, bo u mnie w zwiążku z ostatnim wydarzeniem-bez zmian-ani do przodu, ani do tyłu:/ jednym słowem-porażka.. pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym mógł powiedzieć, że sie nawet zaczynam cofać... :o a porażki zdarzają sie każdego dnia, raz jest ich więcej, raz mniej... ale zawsze są :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może, ale ta moja porażka to taka konkretna jest.. Niepotrzebnie do mnie wtedy napisał i tyle. Teraz cały czas się zastanawiam, myśle i czekam- a tu nic-- telefon nie dzwoni:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grafik;a ja miałam nadzieję że dziś zagości na twojej buzi duży uśmiech.strasznie się smucisz.ciekawe czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba jeszcze jakiś czas duży uśmiech nie zagości na mojej twarzy :o chociaż dzisiaj może z 6 razy jakiś tam może i zagościł ale to tylko dzięki kumplom... bo tak chyba wcaleby sie nie pojawił... :o już chyba nawet nie warto... bo chyba i tak nie ma na nic szans :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze bo zaraz wszyscy stracą humor.smutny jesteś bardzo.może wyjdz na spacer???przygnębiajacy stan nie jest wskazany na wiosnę.zaciesz się chociaz przez łzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz ide sie pomenelić z kumplami przy jakimś tanim winie... ;) ale wątpie czy to pomoże na dłuższą mete... może na ten wieczór tak, a co z jutrem :o sorki że tak marudze ale nie mam komu wylać tego co czuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wszyscy mamy tutaj jakies kłopoty.a mimo to ja np.śmieję się nawet przez łzy.znajdz w swoim problemie"dobre strony".może wcale nie warto tak się smucic.a napic się mozesz z nami.nie top w alkocholu swoich problemów.:) a słuchac tez potrafimy..czasem trzeba się komus wygadac...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno nie piliśmy z towarzystwiem więc można sie tak napić... inicjatywe we wtorek wyszła, a wtedy jeszcze było tak: " :) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia1-1
witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×