Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

no ja tez uciekam spac bo caly czas w trasie i trzeba odpoczac ale jutro bede caly dzien to pogadamy trzymajcie sie cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba też się pożegnam,bo ni się znowu net zawiesza:( bu dobrej nocki,fajnie że znowu jesteś Ten;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️nocne marki. ja wczoraj szybko wymiękłam.miałam trochę promili i pisac nie mogłam.wy tutaj o jakims wyjezdzie???mogę z wami chocby dziś:). ten tamten-myslałam ze odszedłeś na zawsze🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto odszedl ja nie slyszalem nic takiego ?? ani nie mowilem przynajmniej nie pamietam :) A tak po za tym witam wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja baba Jagga
ja na chwile;) Ten-to chyba ja im tak powiedziałam,bo sama tak zrozumiałam:(bo powiedziałeś ze wyjeżdżasz za granicę ale jeszcze w sobotę się pożegnasz-i tak to zabrzmiało jakbyś nas na zawsze opuszczał:( ale całe szczęście nie;) ewcia-dołączasz sie do naszego grona staruszek?:P bo właściwie nie wiem ile masz latków;) powiedzmy że do naszego zacnego grona emerytów i rencistów przyjmujemy osoby po 25 roku życia ;) nad składką członkowska sie pomyśli jeszcze:D:D do wieczorka:)🖐️ja będę bardzo późnym wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) 🖐️ PAmieta mnie tu jeszcze ktoś? Może jakieś staruszki mają mnie gdzieś tam w swojej pamięci? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tentamten ;) tosz myślałem, że Ci jużnz zawsze wywiało stąd ale jak widać myliłem sie... nie zapomnij o nas tam w tej Norwergi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe pewnie ze nie zapomne :) jak sie tylko ogarne tam to bede sciagal ludzikow bo ja tam pracy nikomu nie zaluje :) zreszta jest jej tam od .... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, na chwilkę Ten... , my nie damy napewno o sobie zapomnieć :) właśnie się farbnęłam ,tak więc idąc tym tokiem myślenia Jaguś , można by przyjąć tych którzy mają już jakiegoś siwego włosa... ;) ha do wieczorka póżniejszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też sie już kilka siwków pojawiło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem staruszką Jaguś :) jestem ... wybieram sie w koncu do kina ps. może juz jest kolorowe ... ? jak sądzicie miłego wieczorku zycze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stuk_puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.jak miło was słyszec.niech ten weekend juz się skończy bo ja nic tylko piwkuje z kumpelą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pozatym fajnie byłoby całą grupa pojechac do ciebie Ten.powiem wam szczerze ze tutaj nic mnie nie trzyma i o wyjeżdzie myślę od dawna.więc ten tamten niech zabiera mnie jak najprędzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym chciał popifkować z jakąś kumpelą.... ale niestety nie ma takiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×