Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

jak przyjemne, to też muszę spróbować;) powody obiektywne mówisz... ciekawe;) co ciekawego? niewiele :) sytuacja się w miarę uspokoiła, więcej się uśmiecham, pogoda się poprawiła, a kiecki jeszcze nie znalazłam;) a co ciekawego lub nieciekawego u Cię? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie spotkanie moze byc brutalnym zetknieciem z rzeczywistoscia,.... ja sie mało udzielam w necie i nie zdarzyło mi sie jeszcze zafascynowac kims...ale pewnie miłe jest czekanie na wiadomosci , smsy itp ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flaki z olejem przede wszystkim są niezdrowe;) a nudna to ja jestem;) a skoro Ty też ... :D ja też nie wiem:) wchodze do sklepu, wybieram, przymierzam i kupuję :) albo odkładam na miejsce, bo to nie mój rozmiar;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a orientujesz się jakie fasony,kolory w tym roku?bo ja nic:( jakoś tak nie miałam głowy aby sie zainteresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrona-właśnie to jest miłe-ale przecież to tylko fikcja,a ja się szczerze do monitora za każdym razem jak wiadomość zobaczę,stara baba i tak się zachowuję:o aż mi wstyd:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielki skrót:D fascynacja,spotkanie,facet niższy o 15 cm niż miał być z twarzą jak zmutowany gremlin:D (wcześniej widziałam foto-nic a nic go nie przypominał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego od razu fikcja? przecież po drugiej stronie siedzi normalny człowiek (tzn. zakładam, że normalny ;) ), który pisze miłe rzeczy (zakładam, że szczere :) ) kolory to chyba fiolet, zieleń - w sumie wybieram te, które mnie się podobają ;) ale chyba też żółty;) a fasony? hmmm... różne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie, ze to chyba tak sie trzeba poszczerzyc, pobajerzyc, komplementów posłuchac i tyle...nawet w bajce: żyli długo i szczesliwie, to sciema jakas.... bo to dalej to juz nie bajka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie widzę na ulicy jakieś koszmarne żółte i zielone,jaskrawe kolory:o fiolet lubie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak? bo u mnie jakieś jaskrawe koszmarki chodzą po ulicy:o az mnie oczy bolą jak na to patrzę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wróciła moda z lat osiemdziesiatych, ja tez zdziwiona ogladałam bluzki z fosforyzujacymi, jaskrawymi napisami, cekiny i te kolory- aż po oczach dają...he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrona - ja proponowałabym jeszcze jakąś bluzeczkę ;) (np różową), bo bez bluzeczki to się ten podbój może zadziwiająco szybko skończyć :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i złotą torebkę do tego:D chociaż nie wiem czy złote torebki jeszcze na czasie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×