Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

Gość babcia Jagga
jupiiiiiiiiii?:D kafe działa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
jak zawsze-najpierw nuda,potem nuda i na końcu nuda:o buuuuuuuuuuuu a Tobie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli ogólny bilans dnia wychodzi na plus? :P u mnie? hmmm... moge sobie przez najbliższe kilka dnia pozwolić na późniejsze wstawanie :P poza tym ciepło, nawet za ciepło :O no i tak sobie mija jeden dzień za drugim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
później wstajesz? czemu?;) masz urlopik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
to Ci dobrze:) i na urlopik nad morze jak pisałaś?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
to kiepsko:( juz coś nie wyszło kiedyś? mi tam jak zaplanuję to zazwyczaj wychodzi,ale i tak najlepsze w życiu miałam wyjazdy niezaplanowane i spontaniczne;) chociaż ja w ogóle mało jeżdżę😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, mówię tak generalnie o planach ;) i o doświadczeniach :O wakacyjne zawsze wychodzily... ;) a w tym roku masz jakieś plany? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
nie mam😭 nawet nie pytaj:( ten rok jest...powiedzmy że nie jest to najlepszy rok w moim życiu:o pod każdym możliwym względem:o ale coby nie smęcić zmieńmy temat na weselszy;) tylko nie wiem na jaki:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój najlepszy tez nie jest, ale ja na razie do najgorszych go tez zaliczyc nie mogę ;) wypadałoby zrobić bilans półrocza ;) weselszy? eee... na wesołych tematach się nie znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
ja też nie,ostatnio strasznie smęcę:o nie wiem co mi sie stało😭 o ksionszkach możemy;) czytałas cos ostatnio?;) bo mi zostało juz tylko 100 stron ksionszki :( nie lubie jak fajna ksionszka sie kończy:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
książek to jakoś ostatnio nie czytam :O jakoś nie moge sie skupić na czymś co ma więcej niż 30 stron :P zresztą nawet jak przeczytam, to za parę dni nie pamiętam o co chodzilo :O mam jakąś uposledzoną zdolność koncentracji ;) ostatnio to raczej gazety czytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
a mi się nie chce ostatnio gazet czytać,bo składają się głównie z reklam:o a jakie kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
a z ta koncentracją to też tak mam:o czy to ze starości?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja to głównie Wyborczą, tzn. 3 razy na tydzień ;) a i tak z czytaniem nie nadążam ;) ze starości?? już? 😭 ale ja tak mam właściwie od zawsze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
to jak od zawsze to nie ze starości,ale ja to mam od niezawsze😭 ja teraz w sumie nie czytam gazet,kiedyś czytałam Politykę-prawie 10 lat,wstyd się przyznać ale czytałam Cosmo-ale to na samym początku jak wyszło,potem zrobiło się tak głupie ze sie nie dało czytać,a teraz od czasu do czasu kupie sobie jakis odmóżdżacz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polityke kupowałam, ale trudno to czytaniem nazwać ;) tak sobie na wos raczej przeglądałam ;) a potem przez jakiś czas Newsweeka ;) do etapu Cosmo nie doszłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
Newsweeka kupiłam kiedyś ale był dziwny jakiś-ani jednego sensownego artykułu,tam były raczej notatki nie artykuły-krótkie,pobieżne...nie dla mnie:) ja w ogóle nigdy nie lubiłam "babskich " gazet,ale jak leżałam w szpitalu to się tak nudziłam ze zaczęłam czytać-laska obok miała. i tym sposobem zaczełam czytac takie bzdury że szok:o ale już przestałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się akurat Newsweek podobał ;) a z takich głupich gazetek, to w podstawowce Bravo czytałam :P rany, to było wtedy coś :P nawet plakaty na ścianach wieszałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
też czytałam bravo w podstawówce:o i dziewczynę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
w bravo była taka rubryka-nie pamiętam jak się nazywała,ale się tam ludzie ogłaszali żeby do nich pisać i ja napisałam do jednej laski bo się chciałam zaprzyjaźnić a ona mi nie odpisała😭ciekawe ile ja wtedy lat miałam:o:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaguś, nie ma się czego wstydzic :P Bravo , Dziewczyna, Filipinka i tego typu pisemka :P niedawno jak robiłam porządki, tojeszcze coś z tego znalazłam ;) aż się łezka w oku zakręciła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
to jeszcze miałaś to w domu?:D najlepsze były te porady,od nich zaczynalismy zawsze czytac:D "mój penis jest krzywy,co zrobic?":D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie - ta rubryka w Bravo była najfajniejsza :D ciekawe jak sobie teraz radzą ci ludzie? :P nie no, tylko Filipinke znalazłam ;) ale fajnie byłoby teraz zobaczyć to stare Bravo :P bo to dzisiejsze (w ogóle to ukazuje się jeszcze? ;) )to już nie to samo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
chyba jeszcze jest,tak mi się zdaje:D w sumie to pożyteczna gazeta była,dużo się z niej dowiedziałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego się np dowiedziałaś? :P ja tam bravo po to, żeby pocztac o gwiazdach kupowałam :P no i żeby plakaty mieć na ścianie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
już nie pamiętam teraz dokładnie:D poza tym na topiku nie będę pisać:P plakaty były fajne,ale nie miałam swojego pokoju i tak nie mogłam ich sobie wieszać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×