Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mset

___z jakim wyprzedzeniem zamawiacie/zamawiałyście obrączki?______

Polecane posty

Gość mset

ja mam ślub dopiero za rok, ale myśle, zeby juz zamówić, głównie dlatego, ze podobno złoto ma mocno zdrozeć i żeby nie mieć wszystkich wydatków na jedną chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mset
czy ja wiem,czy schudną czy zgrubną... przeciez potem będzie się te obrąckzi nosić wiele lat, a rzadko kto zmienia rozmiar. myślę, ze z rozmiarem będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgrubną najwyzej zgrubieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 5 tygodni przed subem ale po urodzeniu dziecka musiam o rozmiar zwiekszac obraczke na rok przed slube to za szybko co rok wchodza nowe wzory po co sie spieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zamówiliśmy 4,5 miesiąca wcześniej, zdążyliśmy dzień przed pierwszą podwyżką złota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mset
jak pisałam "głównie dlatego, ze podobno złoto ma mocno zdrozeć i żeby nie mieć wszystkich wydatków na jedną chwilę" a obrączki chcemy klasyczne, bo wszystkie te wzory jak sama pisała Myszka po roku sa już niemodne. Pozdrawiam tak po prostu zadałam to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paputek
obrączki sa dla was i nawet jak sa wzorzyste dto wasze ja sama mam wzór i jak dla mnie piekna zwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużo ma zdrożeć to złoto
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mset
no podobno w ciągu roku 2008 ma sporoi zdrozeć, więc...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie ogladałam w necie obraczki w KRUKu bo tam kupowlismy rok temu i ceny bez zmien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśmy zamówili 2 miesiące przed ślubem, a już miesiąc przed ślubem są gotowe, mimo że mówili że półtorej miesiąca sie czeka. Obrączki z Kruka. Ale co się powykłócaliśmy przy wyborze obrączek, to cud że w końcu jakieś wybraliśmy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×