Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdyxkxfgzsksak

biala wydzielina u 3 latki

Polecane posty

Gość gdyxkxfgzsksak

Moja 3 letnia corka wczoraj zaczel sie skarzyc,ze cipuszka ja boli i piecze!!!W srodku miala taka biala maz i lekko czerwone wargi sromowe!!Co to ???Ciezko to umyc konsystencja gestego kremu Nivea tak to wyglada,bez zapach!!! Powinnam sie marwic?????Doradzcie cos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to infekcja - moze zle sie powycierała ja bym kupiła maśc alantan albo sudocrem ewentualnie zapytałabym w aptece czy mozna małą smarowac mascia clotrimazolum - najbardziej skuteczna na wszelkie infekcje skóry itd. i chyba najtansza bo jakies 5 zł a jesli po ok trzech dniach nadal tak by bylo poszlabym do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Femonisept - mieszanka tych ziół regeneruje podrażnioną błonę śluzową i działa ściągająco, przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie.Tylko nie wiem czy można stosowac to u małych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyxkxfgzsksak
dzieki za wszystkie porady :) oby to nic groznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerobiłam ten temat kilka
dni temu. moja ma 4,5 roku dostałysmy mieszanke ziół w aptece o nazwie Vagosan(trzeba zaparzac) i do tego grubo smarować Linomagiem. Tyle tylko,że na koniec skonczyło sie wizyta(moja u ginekologa)i ten przepisała nam obu krem o nazwie Macmiror.Po dwóch dniach mała była jak nowa.Ja staosowałam 3dni. Ginekolog powiedział,że przez kontakt z toaletą zaraziłysmy się obie jakąś grzybica.Dodam,że kilka dni wczesniej byłysmy u znajomych na urodzinach 5latka i jego mama jest w ciązy i ona chyba miała grzybicę,a moja córka robiła siku na ich toalecie-no i dalej już poszłoooo. Trzeba bardzo uważac,gdzie nasze dzieci siadaja na toaletę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×